Memoriál ing. J. Dostála

XIII. ročník Memoriálu Jaromíra Dostála

Ve dnech 2. a 3. září se konal Memoriál Jaromíra Dostála, pořádaný pod OMS Mladá Boleslav v Nepřevázce a okolí. Na 13. ročníku všestranných zkoušek Klubu chovatelů českých fousků, pořádaných pro všechna plemena kontinentálních i anglických ohařů, startovalo 10 psů a 8 fen. Z toho bylo 10 jedinců českého fouska, 5 německých krátkosrstých ohařů, a po jednom zástupci výmarského, maďarského krátkosrstého a německého drátosrstého ohaře. Memoriál zahájil, jako zástupce pořadatelů a vrchní rozhodčí, předseda OMS Mladá Boleslav Mgr. Miroslav Drahota a představil sbor 12 rozhodčích a ředitele zkoušek Ing. Josefa Orlovského, vedoucího Lesní správy Lipník, divize Mimoň VLS ČR s.p. V honitbě Vlkava LS Lipník probíhaly lesní práce. Vodní práce a malé pole se konaly v honitbě Semčice a velké pole v honitbě MS Chlum Týnec.

Číst dál …

O tomto víkendu proběhl Memoriál J. Dostála , který se konal pod OMS Mladá Boleslav s centrem v Nepřevázce.
Nastoupilo 18 psů dokončilo 12. Zástupců českého fouska nastoupilo 10.

Vítězkou se stala fena výmarského ohaře Ailen Driv Av Potensial s vůdkyní paní Simonou Markovou získali 495b. 1. c. CACT

Na druhém místě se umístil český fousek Dar z České Jahodnice, vedený panem Martinem Ticháčkem, získali 492b 1.c. CACT
Na třetím místě se umístil český fousek Frederik Perdix Bohemia, vedený panem Milanem Plechatým, získali 489b, 1.c. Res.CACT

Rodina Dostálova věnovala cenu (krásnou kytici s psími klobáskami) nejmladší úspěšné feně , kterou získala Yena z Hložku vedená Ing. Jaroslavem Havlátem. , získala 480b, I.c

 
Memoriál byl výborně připraven a organizován, bylo postaráno jak o rozhodčí tak o vůdce.
Děkujeme pořadatelům za uspořádání memoriálu.

Výlsedková tabulka >>13. MJD KVZoCACT

O tomto víkendu se konal Memoriál J. Dostála, který je pořádán na počest uctění památky dlouholetého člena, předsedy a hlavního poradce klubu pana ing. Jaromíra Dostála.

Tento ročník pořádal ve spolupráci s Klubem chovatelů českých fousků OMS Třebíč - MS Šebkovice a LČR - lesní správa Třebíč (Kynice). Velký dík patří paní ing. Evě Illové, členům sdružení a lesní správy za organizaci memoriálu.

Číst dál …

Ve dnech 18.9-19.9. 2021 se konal v honitbách: Litovel a Mladějovice, XI. ročník Memoriálu Jaromíra Dostála, pořádaný Klubem chovatelů českých fousků, ve spolupráci s OMS olomouc. Všestranných zkoušek ohařů (zadáním titulu CACT) se zúčastnilo 14 ohařů, úspěšně dokončilo 8 ohařů.
Vítězem memoriálu se stal pes českého fouska Dar ze Stoprounských vinic, vedený panem Martinem Navrátilem s výsledkem 467b. 1c., ocenění  nejlepší les.

Na druhém místě se umístil pes českého fouska Beren od Pálavských vršků, se svým vůdcem Pavlem Slunečkou s výsledkem 463 b. 1 c.

Na třetím místě dokončil pes maďarského ohaře krátkosrstého Hoggy Locura s vůdcem Pavlem Hradilem s počtem bodů 477b. 2.c ocenění nejlepší pole.

Ocenění nejlepší voda si odnesl pes anglický pointer Apač z Černých blat, vedený panem Šimonem Pospíšilem.

Výsledková tabulka >>pdf icon  

Vážení přátelé myslivecké kynologie,
ve dnech 26. 9. - 27. 9. 2020 se konal, na okrese Praha – západ, v honitbě MS Lečice, X. ročník Memoriálu Jaromíra Dostála, pořádaný Klubem chovatelů českých fousků, ve spolupráci s OMS Praha – západ. Všestranných zkoušek ohařů (zadáním titulu CACT) se zúčastnilo 21 ohařů, úspěšně dokončilo 13 ohařů.

Číst dál …

Strana 1 z 3

Login