logo text

Kontrola osrstění chovných jedinců
Na spádových schůzích bude probíhat kontrola osrstění chovných jedinců. Kontrola musí být provedena do 31.3.2024. nezapomeňe je vzít s sebou, případně se domluvit s oblastním poradcem chovu jak kontrolu provést.
Členské příspěvky na rok 2024

Prosíme, nezapomeňte na platbu členských příspěvků na účet klubu. Termín pro zaplacení členských příspěvků je do 31.3.2024. Jak zaplatit naleznete v rubrice ČLENSTVÍ, MATRIKAProsíme o platbu převodem na účet klubu. Do poznámky platby napište členské číslo, pokud ho neznáte, nebo platíte za někoho jiného, napište jméno, příjmení a datum narození. Podle toho je možné přiřadit platbu k určitému člověku v matrice.

Aktuality 2024

Bylo spuštěno >> přihlašování << na Světový pohár českých fousků, který se bude konat 14.-15. 9. 2024 

>> Registration<< has been launched for the ČF World Cup, which will be held on 14-15 9. 2024

 

Světový pohár ČF- ČF World Cup

Pořadatel OMS Svitavy a KCHČF  /  Organized by OMS Svitavy, KCHČF

Místo / Place Bohuňovice                datum / date 14.-15. 9. 2024

Disciplíny poháru naleznete v >> Soutěžní řád /Competition rules<<

Zpravodaj klubu byl sestaven z článků jednotlivých členů vedení klubu,  chovatelské rady,  pořadatelů klubových akcí, členů klubu. Nyní je vytištěn,zpravodaj 1/2024 klubu chovatelů českých fousků Českou poštou skompletován a rozesílán do Vašich schránek.

Podívejte se , nebo si uschovejte adresní štítek z obalu zpravodaje. Je tam údaj , ze kterého vyčtete Vaše členské číslo a rok, na který máte zaplaceno.

Například:

4587-2023-A

První číslo je Vaše členské číslo / druhé číslo je rok na který máte zaplaceno / poslení písmeno označuje zda jste vedeni jako členi A = aktivní, P = aktuálně přihlášení

To Vám napoví, zda je potřeba zaplatit členské příspěvky.

Pokud Vám zpravodaj nebyl doručen, kontaktujte Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. emailem a napište mu , že Vám zopravodaj nebyl doručen. V emailu uveďte své jméno a příjmení a adresu, aby bylo možné vás v matrice dohledat a zjistit proč zpravodaj nepřišel. 

 

Dne 22.ledna 2024 ve věku 84 let zemřel dlouholetý člen západočeské pobočky Klubu chovatelů českých fousků pan Ladislav Pulkrábek.parte pulkrabek 001

Byl všestranným rozhodčím z výkonu a rozhodčím z exteriéru a ekonom klubu.

Poslední rozloučení proběhne ve čtvrtek 1.února 2024 v 11hodin v obřadní síni krematoria města Klatov.

Čest jeho památce

 

 

 

 

 

 

 

Na stránkách ČMKU jsou zveřeněny stanoviska Ústřední komise pro ochranu zvířat (UKOZ), která  přijala několik stanovisek. Týkají se i našich chovatelů a jsou připojeny v odkazech.

Stanovisko UKOZ k používání fixačních náhubků >> pdf icon

Stanovisko UKOZ k odstraňování paspárků >> pdf icon

Stanovisko UKOZ k používání elektronických obojků >> pdf icon

 

Login