logo text

Aktuality 2023

Upozorňujeme členy a vůdce, kteří se hlásí se svými jedinci na Ověření vrozených loveckých vloh (OLV) českých fousků, že byla odsouhlasena změna zápisního řádu, jehož součástí jsou i poplatky za chovatelský servis. Poplatek za OLV je 800,-Kč.  Sleva pro členy KCHČF je při zaslání přihlášky do termínu (7 dní před termínem konání) 50%.
Speciální výstava se zadáním titulu Vítěz SV a CAC Konopiště OMS Benešov 28.9.2023

Vážení vystavovatelé, kteří jste se přihlásili na Speciální výstavu českých fousků na Konopišti,

dnešním dnem jsou ve vaší přihlášce v systému Dogoffice ke stažení vstupní listy na tuto výstavu. Prosím postupujte podle pokynů uvedených ve vstupních listech a těšíme se na viděnou.
Výstavní výbor
Hezký den,
z důvodu volných míst nabízíme možnost  doplnění účasti  ostatními plemeny ohařů na Klubové soutěži CACIT - MVZ s udělením titulů CACIT, CACT pro plemena ohařů , kterým byl Vašimi kluby udělen souhlas. Termín 15.9. - 17.9. 2023  Bažantnice Ploužnice 50.6466947N, 14.7653789E Hvězdov 990, 47124 Ralsko - Hvězdov.
 
více na :
 
 
děkujeme za zveřejnění odkazu na Vašich klubových stránkách
 
S pozdravem
 
Jiří Kec
předseda KDO

Ještě je pár volných míst na memoriál J. Dostála, který se letos koná ve spolupráci s OMS Mladá Boleslav ve dnech 2-3.9.2023.MJD 2023

Neváhejte se přihlásit, uzávěrka přihlášek prodloužena do 23.8.2023

Poplatek (startovné) (nečlen ČMMJ ve výši 3.500,- Kč, člen ČMMJ nebo KCHČF ve výši 2.500,-Kč) je nutné zaplatit předem a doklad o zaplacení přiložit k přihlášce, dále je nutné doložit u členů klubu členství průkazem KCHČF. Přihlášky se zasílají zásadně elektronicky na adresu. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. na předepsaném formuláři zveřejněném na webu OMS Mladá Boleslav. Každá přijatá přihláška bude vždy zpětně potvrzena sekretariátem OMS Mladá Boleslav.  

 

 

 

 

 

 

Strana 1 z 5

Login