logo text

český fousek

Placení členských příspěvků

Informace pro stávající členy KCHCF

Výše členských příspěvků:

Člen klubu                                                500 Kč/rok

Člen klubu ve věku 70 let a více         200/Kč/rok

Číslo účtu KCHČF, kam zasílejte své platby:500kc clensky200kc clensky

2700549116   kód banky : 2010

 

Adresa majitele účtu: ČMMJ - KCHČF, Jungmannova 25, 115 25 Praha 1

Možnosti platby:

  • převodem z účtu na níže uvedený účet klubu
  • na poště – složenkou typu A / zde se uvádí adresa majitele účtu a ta je: ČMMJ – KCHČF, Jungmannova 25, 115 25 Praha 1 /
  • Jako poslední možnost - v hotovosti na spádových schůzích
    • Je preferována bezhotovostní platba.
    • U bezhotovotsní platby a platbou složenkou je nutné napsat váš variabilní symbol, to znamená číslo vaší členské legitimace KCHČF + vaše jméno. Bez těchto údajů se platba nedohledá. Pokud přijde na účet platba, kde bude chybět jméno plátce a variabilní symbol /číslo legitimace/, ekonom klubu zašle bankovním převodem peněžní částku zpět na účet, odkud byla zaslána.

Platí zásada : jedna platba / částka / = jeden variabilní symbol = jedno příjmení. Pokud např. platí manželé, prosím, aby zaplatil každý zvlášť na svůj variabilní symbol. Roční členský příspěvek je 500,- Kč, je možné platit na 2 roky dopředu, tj. 1000,- Kč, nebo na 3 roky dopředu, tj. 1500,- Kč. Pro členy od 70 let (v roce, ve kterém dovrší 70 let) je roční příspěvek 200,- Kč.

Platba pro zahraniční členy: vzhledem k tomu, že při platbách ze zahraničí si banka ponechává dost velké částky na poplatky, byl roční členský příspěvek pro zahraniční členy stanoven na 20,-euro.


Nevíte, na který rok máte naposledy zaplaceno ? Dotazy můžete poslat mailem, nebo se zeptat telefonicky. Máte-li i jiné dotazy, nejasnosti, změna telefonu, nová mailová adresa, změna bydliště, ztráta / poškození / legitimace – pište mail + telefonujte.

E-mail matrikářky KCHČF:     Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Mobilní telefon matrikářky KCHČF:   +420 603 728 798

 

 

 

Login

Přihlášení do členské zóny