cshrenfrdehuitplptruskesuk

Přihlášení do členské zóny

Přihlášení pro správu inzerátů a zobrazení dokumentů v členské zóně

Váš profil

přihlášení-pokus

cf logo KLUB CHOVATELŮ ČESKÝCH FOUSKŮ

Inzerce - výpadek

Omlouváme se, ale z důvodu práce na serveru není momentálně inzerce plně funkční.
Na odstranění problémů se pracuje.
Děkujeme za pochopení.

Než bude problém odstraněn, zasílejte inzerci včetně fotografií na správce webu matejakova.d@tiscali.cz , bude zveřejněna jiným způsobem.

 

Placení příspěvků

Placení členských příspěvkůqr kod 300kc

Informace pro stávající členy KCHCF

Výše členských příspěvků:

Člen klubu                                        300 Kč/rok

Člen klubu ve věku 70 let a více         100/Kč/rok

Číslo účtu KCHČF, kam zasílejte své platby:

2700549116   kód banky : 2010

 

Adresa majitele účtu: ČMMJ - KCHČF, Jungmannova 25, 115 25 Praha 1

qr kod 100kc

Možnosti platby:

  • převodem z účtu na níže uvedený účet klubu
  • na poště – složenkou typu A / zde se uvádí adresa majitele účtu a ta je: ČMMJ – KCHČF, Jungmannova 25, 115 25 Praha 1 /
  • Jako poslední možnost - v hotovosti na spádových schůzích
    • Je preferována bezhotovostní platba.
    • U bezhotovotsní platby a platbou složenkou je nutné napsat váš variabilní symbol, to znamená číslo vaší členské legitimace KCHČF + vaše jméno. Bez těchto údajů se platba nedohledá. Pokud přijde na účet platba, kde bude chybět jméno plátce a variabilní symbol /číslo legitimace/, ekonomka klubu p.Ing.E.Pavlíková pošle bankovním převodem peněžní částku zpět na účet, odkud byla zaslána.

Platí zásada : jedna platba / částka / = jeden variabilní symbol = jedno příjmení. Pokud např. platí manželé, prosím, aby zaplatil každý zvlášť na svůj variabilní symbol. Roční členský příspěvek je 300,- Kč, je možné platit na 2 roky dopředu, tj. 600,- Kč, nebo na 3 roky dopředu, tj. 900,- Kč. Pro členy od 70 let (v roce, ve kterém dovrší 70 let) je roční příspěvek 100,- Kč.

Platba pro zahraniční členy: vzhledem k tomu, že při platbách ze zahraničí si banka ponechává dost velké částky na poplatky, byl roční členský příspěvek pro zahraniční členy zvýšen na 20,-euro.


Nevíte, na který rok máte naposledy zaplaceno ? Dotazy můžete poslat mailem, nebo se zeptat telefonicky. Máte-li i jiné dotazy, nejasnosti, změna telefonu, nová mailová adresa, změna bydliště, ztráta / poškození / legitimace – pište mail + telefonujte.

E-mail matrikářky KCHČF:       Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Mobilní telefon matrikářky KCHČF:   +420 602 386 726