Jelikož se programy, programové vybavení a primárně internet neustále posouvá a zdokonaluje,  byla potřeba aby se posunul i klubový web.
      Po půl roce příprav a práce ve chvilích svého volného času, vám členům a návštěvníkům představuji aktualizovaný klubový web v novém vzhledu. Některé věci už jsem měnila za pochodu přímo na webu předchozím, něco až na novém. Všechny původní články zůstaly zachovány. Mohlo se mírně změnit jejich umístění v kategorii nebo nabídce, ale měly by jste je najít. 
      Rozdíl oproti minulému, je v zadávání inzerátů, které si řídil zadavatel sám. Momentálně hledám vhodnou aplikaci, která by toto umožnila. Inzeráty je nyní možné zadávat pomocí formuláře. Ten je odeslán na správce a  následně po úpravě zveřejněm. 

        Zápisy ze schůzí vedení klubu a staší zpravodaje jsou přístupné pouze po přihlášení do členské zóny, pro členy klubu. Nemá smyls si na webu zřídit účet, pokud nejste členem, členkou klubu.  Přístup Vám nebude umožněn.  Nebylo možné přesunout databázi přihlášených z předchozího webu. Proto, pokud jste členi klubu, je nutné vytvořit pro tento web nový přihlašovací účet.

      Opět vás chci požádat o pomoc, ne vše jsem byla schopná projít a zjistit co funguje a co ne. Pokud na něco co nefunguje, chybí, nemůžete najít, napište pomocí kontaktního formuláře na úvodní straně webu, nebo přímo na e-mail správce webu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  
 

     Doufám, že budete i nadále s klubovými stránkami spokojeni a web bude pro vás zdrojem informací o dění v Klubu chovatelů českých fousků z.s.

Tiskový referent a správce webu

Ing. Drahomíra Matějáková