cshrenfrdehuitplptruskesuk

Přihlášení do členské zóny

Přihlášení pro správu inzerátů a zobrazení dokumentů v členské zóně

cf logo KLUB CHOVATELŮ ČESKÝCH FOUSKŮ

UPOZORNĚNÍ: s ohledem na různě se měnící situaci vládních nařízení a omezení sledujte web a facebookové stranky klubu. 

Prosíme o zaplacení členských příspěvků na účet klubu s ohledem na poslední nařízení vlády, kdy nebylo možné uspořádat členské schůze poboček.

Jak zaplatit naleznete v rubrice ČLENSTVÍ, MATRIKAProsíme o platbu převodem na účet klubu. Do poznámky platby napište členské číslo, pokud ho neznáte, nebo platíte za někoho jiného, napište jméno, příjmení a datum narození. Podle toho je možné přiřadit platbu k určitému člověku v matrice.

 

OVLV Středočeská pobočka - místo srazu

Ověření vloh Středočeské pobočky KCHČF

Vážení přátelé českých fousků, vážení chovatelé. Tak jako každý rok pořádá Středočeská pobočka KCHČF tradiční podzimní ověření loveckých vlastností v sobotu dne 10. října 2015 v okolí bažantnice Konopiště.

Sraz účastníků je v restauraci Na Kukačce, Bystřice, Jarkovice č.p. 14, v 09.00 hodin. Pro mocerní cestovatele připojujeme souřadnice (N 49°45.51632', E 14°39.63135' nebo 49.7586053N, 14.6605225E), pro tradiční cestovatele připojuji mapku. Na místo srazu se dostanete po silnici E 55, po projetí kolem Benešova (pro ty co pojedou od dálnice D1) odbočíte z hlavní silnice vedoucí na České Budějovice vpravo směrem na Neveklov a asi 800 metrů od hlavní silnice po projetí Jírovicemi vjedete do Jarkovic, a vlevo je hned u silnice restaurace. Pochopitelně ti, co pojedou od Českých Budějovic, budou odbočovat po projetí kolem čerpací stanice Benziny v Bystřici u Benešova na Neveklov vlevo. Více informací včetně mapy ke stažení >> pdf icon