cshrenfrdehuitplptruskesuk

Přihlášení do členské zóny

Přihlášení pro správu inzerátů a zobrazení dokumentů v členské zóně

cf logo KLUB CHOVATELŮ ČESKÝCH FOUSKŮ

UPOZORNĚNÍ: s ohledem na různě se měnící situaci vládních nařízení a omezení sledujte web a facebookové stranky klubu. 

Prosíme o zaplacení členských příspěvků na účet klubu s ohledem na poslední nařízení vlády, kdy nebylo možné uspořádat členské schůze poboček.

Jak zaplatit naleznete v rubrice ČLENSTVÍ, MATRIKAProsíme o platbu převodem na účet klubu. Do poznámky platby napište členské číslo, pokud ho neznáte, nebo platíte za někoho jiného, napište jméno, příjmení a datum narození. Podle toho je možné přiřadit platbu k určitému člověku v matrice.

 

Spuštění nového webu Klubu chovatelů českých fousků.

Proč nový WEB?

           Stávající byl postavený na systému ,který dnes již nevyhovoval svým uspořádáním a novým možnostem techniky, programů. Pro správce bylo složitější vkládání některých věcí a jeho přepracování by stálo velké usílí, čas a také je zde otázka finanční. Podařilo se dohodnout s poskytovatelem webhostingu umístění dvou webů - původního a nového.

           Původní web je zachovám pod adresou old.cesky-fousek.cz a je na něj odkaz v pravé části stránek. Zde naleznete starší informace od vzniku webu v roce 2007 do 30.litopadu roku 2012.

           Doufám, že nový web bude pro Vás, přehlednější, rychleji naleznete potřebné informace.

           Pravděpodobně, ne vše,  bude fungovat na 100%. Proto, pokud zjistíte nějakou nefunkčnost,  prosím kontaktujte správce WEBu, na pravé straně je k tomu určený formulář a případné nefunkčnosti se budu snažít co nejrychleji odstranit. Některé rubriky jsou dosud prázdné a budou se postupně zaplňovat.

  

          Přeji Vám, členům klubu i návštěvníkům, aby se Vám stránky líbily a nalezli jste zde potřebné informace o chovu, výcviku a zkušenostech s naším národním plemenem - ČESKÝ FOUSEK.

 

           

Správce WEBových stránek                           ing. Drahomíra Matějáková