cshrenfrdehuitplptruskesuk

header2018 5

 

Přihlášení/Login

Přihlásit se Registrovat

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

KLUB CHOVATELŮ ČESKÝCH FOUSKŮ

UPOZORNĚNÍ: termín pro zaplacení členských příspěvků je do 31.3.2018. Jak zaplatit naleznete v rubrice ČLENSTVÍ, MATRIKAProsíme o platbu převodem na účet klubu. Je to snáze dohledatelné, jednodušší jak pro Vás, tak následně pro evidenci v matrice a urychlíte tím i Vaše spádové schůze, kde je možná platba v hotovosti.

Světový pohár českých fousků

Setkání českých fousků , jejich majitelů a chovatelů z České republiky a zahraničí  29. a 30. září 2018 na Konopišti , soutěž a výstava,  více >> zde   

  • Home

III. hanácká národní výstava 2008

III. hanácká národní výstava 2008 v Olomouci

Začal nám další rok a s tím i nová kynologická sezóna. Prozatím jen ta výstavní, a to III. Hanáckou národní výstavou psů, která se konala 11.-13.1. 2008 v Olomouci a na kterou se přihlásilo celkem 2964 psů. Je jen škoda, že pro nás „fouskaře“ je stále tento termín trochu nezvyklý a ještě bude asi chvíli trvat než si jej široká fouskařská veřejnost zařadí do svého podvědomí a ve větší míře se jí začne zúčastňovat, ať už jako vystavovatel nebo jako korona. Ti, kteří se jí letos zúčastnili, určitě nelitovali. Fousků bylo přihlášeno sice jen 8, z toho se jeden nedostavil, ale jak se říká „není nás moc, ale samí dobří“. Z toho byli 4 bělouši a 3 hnědáci. Posuzování se velice dobře, fundovaně a s velkým citem zhostil rozhodčí p. Josef Němec. Práce to byla určitě radostná, neboť udělil 6 krát výbornou a pouze 1 krát velmi dobrou.

Pokračovat ve čtení

  • Zveřejněno: 18. červen 2012