cshrenfrdehuitplptruskesuk

header2018 5

 

Přihlášení/Login

Přihlásit se Registrovat

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

KLUB CHOVATELŮ ČESKÝCH FOUSKŮ

UPOZORNĚNÍ: termín pro zaplacení členských příspěvků je do 31.3.2018. Jak zaplatit naleznete v rubrice ČLENSTVÍ, MATRIKAProsíme o platbu převodem na účet klubu. Je to snáze dohledatelné, jednodušší jak pro Vás, tak následně pro evidenci v matrice a urychlíte tím i Vaše spádové schůze, kde je možná platba v hotovosti.

Světový pohár českých fousků

Setkání českých fousků , jejich majitelů a chovatelů z České republiky a zahraničí  29. a 30. září 2018 na Konopišti , soutěž a výstava,  více >> zde   

Speciální klubová výstava českých fousků 6.10.2013 České Budějovice

Speciální výstava KCHČF dne 6.10.2013 v Českých Budějovicích

 Ing. Dana Brzkovská – matrikářka

                  V neděli 6.10.2013 se v Českých Budějovicích konala Speciální výstava KCHČF. Výstava byla pořádána v rámci druhého dne Mezinárodní výstavy psů. Celý den kolem kruhu procházelo značné množství kynologů a jiných diváků, kteří měli možnost se tak seznámit s českým fouskem. V neděli se totiž lovecká plemena nevystavují, na programu jsou společenští psi, a tak pro mnohé vystavovatele bylo vzácností vidět tolik zástupců našeho národního plemene pohromadě. Vždyť již slavnostní zahájení v našem venkovním kruhu, kdy trubači zatroubili na uvítání, způsobilo na Výstavišti nebývalý zájem.

Pokračovat ve čtení

  • Zveřejněno: 21. říjen 2013

Mezinárodní výstava psů České Budějovice 5.10.2013

 Mezinárodní výstava psů v Č. Budějovicích ve dnech 5. – 6. října 2013

 

Ing. Dana Brzkovská– matrikářka 

           První říjnový víkend se na Výstavišti v Českých Budějovicích konal již 38. ročník Mezinárodní výstavy psů. Na tuto dvoudenní akci bylo přihlášeno celkem 2598 jedinců. Lovečtí psi byli na programu v sobotu. Český fousek měl přidělený venkovní kruh č. 16 a posuzovat naše plemeno přijel rozhodčí z Francie, p. Dupas Jean – Jacques. Měli jsme početné zastoupení, na výstavu se přihlásilo 22 jedinců, přijelo jich 21. Sobotní ráno bylo hodně chladné, teplota se pohybovala mírně nad nulou, ale naštěstí nepršelo.

Pokračovat ve čtení

  • Zveřejněno: 15. říjen 2013

Oblastní výstava psů Buchlovice - výsledky

OBLASTNÍ VÝSTAVa PSŮ VŠECH PLEMEN 

KLUBOVá VÝSTAVa KLUBU CHOVATELŮ ČESKÝCH FOUSKŮ

 - BEZ ZADÁNÍ TITULU KLUBOVÝ VÍTĚZ

 Buchlovice

 

       Výstava se konala 21.září 2013 v krásném prostředí zámeckého parku zámku Buchlovice. Počasí bylo zamračené, občas deštivé. Na výstavu bylo přihlášeno 32 českých fousků, pouze jeden se nedostavil.

Pokračovat ve čtení

  • Zveřejněno: 1. říjen 2013