cshrenfrdehuitplptruskesuk

header2018 5

 

Přihlášení/Login

Přihlásit se Registrovat

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

KLUB CHOVATELŮ ČESKÝCH FOUSKŮ

UPOZORNĚNÍ: termín pro zaplacení členských příspěvků je do 31.3.2018. Jak zaplatit naleznete v rubrice ČLENSTVÍ, MATRIKAProsíme o platbu převodem na účet klubu. Je to snáze dohledatelné, jednodušší jak pro Vás, tak následně pro evidenci v matrice a urychlíte tím i Vaše spádové schůze, kde je možná platba v hotovosti.

Karty chovných psů  budou v jednotlivých liniích postupně upraveny v průběhu měsíce ledna a února.

KV 2015

Speciální výstava KCHCF - Mladá Boleslav při NVP - výběr do chovu - propozice

Speciální výstava - Mladá Boleslav při NVP

Při Národní výstavě v Mladé Boleslavi, která je pro plemeno Český fousek dne 18.7.2015, se také koná na druhý den v neděli 19.7.2015 Speciální klubová výstava, při které bude prováděn  výběr do chovu.

K výběru do chovu je potřebné se přihlášit na zvláštním formuláři, který po vyplnění zašlete na adresu hlavního poradce chovu (ne na pořadatele výstavy) nejpozději tři týdny před termínem výstavy.

Přihlášku je možné poslat Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (ve formátu PDF, DOC) nebo poštou.

 

Upozorňuji že druhá a třetí uzávěrka je 1.6.2015 a 15.6.2015. Bližší informace k výstavě naleznete na stránkách pořadatele >> Interdog Bohemia.

Propozice kestažení >> pdf iconPřihláška ke stažení >> pdf icon   >> doc iconPokuď chcete se svým fouskem absolvovat jak národní výstavu, tak i klubovou výstavu je potřeba vyplnit přihlášku dvakrát a na přihlášce zaškrtnout políčko zda se hlásíte na výstavu Národní nebo Klubovou. Na obě výstavy je možné se přihlásit i elektronicky - online pomocí stránek >> Dogoofice.

  • Zveřejněno: 27. květen 2015

Klubové výstavy v roce 2015

6.6.2015       Klubová výstava s titulem KV -Kolesa /rozhodčí Ing. J. Havlát + P. Herman/

13.6.2015     Klubová výstava bez zadání titulu KV - Náměšť na Hané při oblastní výstavě /rozhodčí E. Vysloužil +  ing.V. Sobolík/

19.7.2015    Speciální výstava - Mladá Boleslav při NVP /rozhodčí Štich, případně Pulkrábek/

změna rozhodčích vyhrazena

10.10.2015  výběr do chovu při MVP České Budějovice

Na těchto výstavách bude prováděn výběr do chovu

Více informací k výše uvedeným výstavám  budou postupně uveřejňovány.

Na těchto výstavách bude prováděn výběr do chovu. K výběru do chovu slouží >> samostatná přihláška, která se po vyplnění zasílá na hlavního poradce chovu. Adresa viz. kontakty.

  • Zveřejněno: 8. leden 2015