cshrenfrdehuitplptruskesuk

header2018 5

 

Přihlášení/Login

Přihlásit se Registrovat

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

KLUB CHOVATELŮ ČESKÝCH FOUSKŮ

UPOZORNĚNÍ: termín pro zaplacení členských příspěvků je do 31.3.2018. Jak zaplatit naleznete v rubrice ČLENSTVÍ, MATRIKAProsíme o platbu převodem na účet klubu. Je to snáze dohledatelné, jednodušší jak pro Vás, tak následně pro evidenci v matrice a urychlíte tím i Vaše spádové schůze, kde je možná platba v hotovosti.

Světový pohár českých fousků

Setkání českých fousků , jejich majitelů a chovatelů z České republiky a zahraničí  29. a 30. září 2018 na Konopišti , soutěž a výstava,  více >> zde   

DUO-CACIB Brno 2018

O tomto víkednu 3-4.2.2018 se konala na Brněnském výstavišti dvoudenní mezinárodní výstava  psů DUO-CACIB Brno

Této výstavy se účastnilo v sobotu 16 psů a fen a v neděli 10 jedinců.

 V sobotu posuzoval slovenský rozhodčí Piskay Vladimír, MVDr.

Psi        
třída štěňat Dasty Eso Ležáková Aneta Velmi nadějný1
třída dorostu Bentley z Plezomskeho lesa Zaalof Vanessa Annabel Velmi nadějný1
třída mladých Castro od Karlova smrku Irziková Monika Výborný1, CAJC, BOJ
třída otevřená Brit z Malé Hranické Učeň Jan Výborný1, CAC
třída otevřená Miky-G z Přerovska Mikoška František Výborný2, RCAC
třída veteránů Argo od Jemčinských dubů Rusek Martin Výborný1, BOV, BOB
Feny        
třída štěňat Bora z Rohacka Kučerová Andrea Velmi nadějný1
třída mladých Casiopea Gothywen Dočkalová Iveta Velmi dobrý3
třída mladých Celesta Gothywen Slavický Josef Výborný1
třída mladých Perra Lasy Krupá Němcová Jitka Výborný2
mezitřída Asta z Bencova dvora Vysloužil Emil Velmi dobrý2
mezitřída Corra z Kyjovic Hermann Pavel Výborný1
třída otevřená Alma ze Sasovské stráně Vysloužil Emil Velmi dobrý2
třída otevřená Bonny z Kyjovic Neradilová Silvie Absence
třída otevřená Cipka Eso Pokorná Jarmila Výborný1, CAC, CACIB, BOS
třída pracovní Annie z Kyjovic Machala Adam Výborný1, CAC

V něděli posuzoval finský rozhodčí Stockmari Harto

Psi        
třída dorostu Bentley z Plezomskeho lesa Zaalof Vanessa Annabel Velmi nadějný1
třída otevřená Miky-G z Přerovska Mikoška František Výborný1, CAC, CACIB, BOS
Feny        
třída štěňat Bora z Rohacka Kučerová Andrea Velmi nadějný1
třída mladých Casiopea Gothywen Dočkalová Iveta Výborný1, CAJC, BOJ
mezitřída Asta z Bencova dvora Vysloužil Emil Velmi dobrý2
mezitřída Corra z Kyjovic Hermann Pavel Výborný1, CAC, CACIB, BOB
třída otevřená Alma ze Sasovské stráně Vysloužil Emil Velmi dobrý2
třída otevřená Cipka Eso Pokorná Jarmila Výborný1, CAC
třída pracovní Annie z Kyjovic Machala Adam Výborný1, CAC, RCACIB
třída pracovní Ara z Bencova dvora Malík Lukáš Výborný2, RCAC
  • Zveřejněno: 4. únor 2018