cshrenfrdehuitplptruskesuk

header2018 5

 

Přihlášení/Login

Přihlásit se Registrovat

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

KLUB CHOVATELŮ ČESKÝCH FOUSKŮ

UPOZORNĚNÍ: termín pro zaplacení členských příspěvků je do 31.3.2018. Jak zaplatit naleznete v rubrice ČLENSTVÍ, MATRIKAProsíme o platbu převodem na účet klubu. Je to snáze dohledatelné, jednodušší jak pro Vás, tak následně pro evidenci v matrice a urychlíte tím i Vaše spádové schůze, kde je možná platba v hotovosti.

  • Home

Český fousek na výstavě For Hunting 2013

Myslivecký veletrh ForHunting 2013

Ing. Dana Brzkovská - matrikářka

            Ve dnech 24. – 27. ledna 2013 se na výstavišti PVA Expo Praha Letňany konal 2. ročník mysliveckého veletrhu ForHunting 2013.

Zástupce mediální firmy, která měla na starosti doprovodný program, mě požádal, zda bych na veletrhu mohla prezentovat své psy – české fousky. A tak ve dnech 24., 25. a 27. ledna, vždy v určenou hodinu, jsem v rámci doprovodného programu představila své dva zástupce plemene český fousek a odpovídala na dotazy moderátora. P1080765

           Naše povídání mělo název: český fousek – klenot české myslivecké kynologie.Psi vyvolávali velký zájem návštěvníků a kolemjdoucích. Bylo to vlastně jediné lovecké plemeno psa, které bylo možné potkat na veletrhu. Dokonce došlo k malému nedorozumění. Když jsem první den přicházela, tak u vchodu do pavilonu mně bylo oznámeno, že psi mají přísný zákaz vstupu na veletrh. Vše se brzy vysvětlilo a přítomnosti psů jsem využila k jejich prezentaci i ve vedlejších pavilonech, kde probíhal mnohem větší a rozsáhlejší rybářský veletrh ForFishing 2013. Opět jsem několikrát slyšela: ´Takového psa měl náš děda, strýc, toho jsme měli na venkově …´.

        Potěšil mě zájem mladých lidí o toto plemeno. Věřím, že předvedení zástupců českých fousků na veletrhu mělo pozitivní odezvu u návštěvníků a přispělo k propagaci plemene.

P1080776  P1080806P1080779P1080789         

  • Zveřejněno: 1. únor 2013