cshrenfrdehuitplruskesuk

header2018 5

 

Přihlášení/Login

Přihlásit se Registrovat

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

KLUB CHOVATELŮ ČESKÝCH FOUSKŮ

UPOZORNĚNÍ: termín pro zaplacení členských příspěvků je do 31.3.2018. Jak zaplatit naleznete v rubrice ČLENSTVÍ, MATRIKAProsíme o platbu převodem na účet klubu. Je to snáze dohledatelné, jednodušší jak pro Vás, tak následně pro evidenci v matrice a urychlíte tím i Vaše spádové schůze, kde je možná platba v hotovosti.

  • Home

Pohár severočeské pobočky KCHČF 15.7.2017

Pohár severočeské pobočky KCHČF

15.7.2017 proběhl v Kněžicích na žatecku 1.ročník soutěže Pohár severočeské pobočky KCHČF, který se běžel jako PZ+“rákosí“.

Na zkoušky nastoupilo devět českých fousků, dva krátkosrstí ohaři a jeden německý drátosrstý ohař. Soutěž proběhla za velice příjemného počasí, v dobře zazvěřeném terénu a v téměř domácím prostředí. Byly k vidění jak kvalitní práce vychozených psů, tak výkony mladých, neuklidovaných jedinců v kombinaci se zkušenými, nebo začínajícími vůdci.

  Vítězem zkoušek se stala mladá fenka drátosrstého ohaře BĚTA  BERRMONT  vedená zkušeným Radimem Dudou. Na druhém místě skončil  nejlepší český fousek ART VON DER KNETZBERGEN –vítěz Poháru severočeské pobočky KCHČF , kterého vedl Miroslav Kašpar .

Všem účastníkům bych chtěl poděkovat za příjemnou atmosféru, Luboši Ventovi za domací prostředí a těším se na příští setkání v Děčíně!    Českým fouskům zdar!              Petr Brziak

Výsledková tabulka >> psp 2017

  • Zveřejněno: 16. červenec 2017