cshrenfrdehuitplruskesuk

header2018 5

 

Přihlášení/Login

Přihlásit se Registrovat

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

KLUB CHOVATELŮ ČESKÝCH FOUSKŮ

UPOZORNĚNÍ: termín pro zaplacení členských příspěvků je do 31.3.2018. Jak zaplatit naleznete v rubrice ČLENSTVÍ, MATRIKAProsíme o platbu převodem na účet klubu. Je to snáze dohledatelné, jednodušší jak pro Vás, tak následně pro evidenci v matrice a urychlíte tím i Vaše spádové schůze, kde je možná platba v hotovosti.

  • Home

KLUBOVÉ ZKOUŠKY OHAŘŮ (PZ) - KCHČF – CACT

KLUBOVÉ ZKOUŠKY OHAŘŮ (PZ) - KCHČF – CACT

V HONITBĚ MS LANKA   DOLNÍ NĚMČÍ

V  SOBOTU 27. 5. 2017

V sobotu 27. 5. 2017 se do areálu myslivecké chaty sjížděli vůdci ohařů (převážně našeho národního plemene Českých fousků) skoro ze

všech koutů Moravy. Přihlášeno bylo 18 startujících se svými svěřenci, z  toho 8 ČF. Počasí nám vyšlo na výbornou, naopak pro psy bylo až moc horko, takže každý nalezený stín (díky vysazeným větrolamům) byl jenom k dobru. Z celkového hodnocení, které provedl vrchní rozhodčí pan Jan Nastoupil z Olomouce, jasně vyznělo, že zkoušky byly připraveny na vysoké úrovni. Honitba byla velmi dobře zazvěřená zajícem a bažanty jsme vypouštěli. Vítězkou se stala MOK- Adryn z Pelestrovských lesů s počtem 300 bodů I.c a fenka získala titul CACT s vůdkyní Zuzanou Matějkovou, na druhém místě s plným počtem 300 bodů I.c a titulem CACT se umístila fenka ČF- Heda z Citoňských luk,  vůdce Josef Tinka a na třetím místě se umístila SPI- Coletta Čarovné srdce, rovněž s počtem 300 bodů I.c a titulem CACT s vůdcem Radovanem Běhůnkem. (o vítězi rozhodla chovnost a věk). Na čtvrtém místě se umístila fenka KO- INA von Thuringen s počtem bodů 297 I.c a titulem CACT, vůdce MUDr. Josef Sklenář. Na pátém místě se umístil ČF- Zart z Kyjovic s počtem bodů 295 I.c a titulem res.CACT, vůdce Pavel Hermann. Celkově uspělo 13 psů, z toho 10 x I.c, 1 x II.c a 2 x III.c. Pět psů bohužel neuspělo. Na závěr patří velké poděkování mysliveckému spolku Lanka Dolní Němčí za příkladné zajištění celých zkoušek po celý den.

                                                                     Josef Tinka - předseda KCHČF                                                                                            

                                                               předseda MS Lanka Dolní Němčí

Fotky naleznete ve >> fotogalerii <<

  • Zveřejněno: 8. červen 2017