cshrenfrdehuitplptruskesuk

KLUB CHOVATELŮ ČESKÝCH FOUSKŮ

Uzávěrka zpravodaje je 31.12.2018, články o fouskovi a životě s ním, můžete  zasílat do tohoto data na adresu tiskového referenta. Děkujeme

KV Konopiště 28.9.2018

KV Konopiště 28.9.2018 - výsledky

V kruhu psů posuzoval hlavní poradce chovu ing. Jaroslav Havlát, v kruhu fen posuzoval zástupce hlavního poradce chovu pan Pavel Herman

 

Kruh č. 1     p e s                                                        31

Pes – bělouš                                                                20  

Třída štěňat                                                                   2

1           Art z Lišanských luhů a hájů                                        ČLP/CF/64086     nenastoupil

                vržen: 29. 4. 2018

                otec: Art z Jamenských valíků  matka: Afra ze Lhotských jezírek

2          Caesar z Orlického panství                                            ČLP/CF/64135     VN

                vržen: 16. 5. 2018

                otec: Caro Max od Bouňovské studánky  matka: Rea z Kalupčeka

Třída dorost                                                                    1

3           Crusoe Vallis Baptismi                                                  ČLP/CF/63873     VN

                vržen: 1. 2. 2018

                otec: Dyk z Vlčetínských rybníček                             matka: Rouse z Hložku

 Třída mladých                                                                                     5

 4           Ben z Březové hráze                                                       ČLP/CF/REG/63816          nenastoupil

                vržen: 25. 10. 2017

                otec: Argo Farní Dvůr                     matka: Hena z Podhoránku

5           Box Krossa Regal                                                            ČLP/CF/63805     V2

                vržen: 9. 10. 2017

                otec: Cid z Blatin                             matka: Agáta Krossa Regal

 6          Cerberus od Vrbického rybníka                                   ČLP/CF/63698     VD4

                vržen: 17. 5. 2017

                otec: Andy od Kozamberka          matka: Cita ze Střezmé

 7           Dasty Eso                                                                           ČLP/CF/63801     V3

                vržen: 18. 8. 2017

                otec: Lesan z Koblova                   matka: Mora z Aufrízu

8          Lesan od Tyrše                                                                  ČLP/CF/63772     V1 CAJC

                vržen: 20. 7. 2017

                otec: Caro Max od Bouňovské studánky                 matka: City Gala Bouček

Třída otevřená                                                              4

9           Argo od Rolavské říčky                                                 ČLP/CF/63367     VD3

                vržen: 20. 5. 2016

                otec: Brok z Vobícek                      matka: Enny z Jedlové strouhy

 10         Bady od Lesa Borkovníku                                            ČLP/CF/63355     VD4

                vržen: 30. 4. 2016

                otec: Don Krupá                              matka: Aida z Městečka na dlani

 11         Car II. od Hlavníku                                                        ČLP/CF/63404     V1 CAC

                vržen: 6. 6. 2016

                otec: Dix z Pískové zahrady         matka: Bessi ze Senického dvora

 12          Lex z Přerovska                                                             ČLP/CF/REG/62682          VD2

                vržen: 1. 2. 2015

                otec: Uran z Kyjovic                        matka: Ajla od Žatkovických polí

Třída mezitřída                                                               3

13           Brok od Sluneční stěny                                                ČLP/CF/63556     D3

                vržen: 12. 2. 2017

                otec: Bor z Podřipské stráně          matka: Inka od Pitné vody

 14         Carreg Gothywen                                                            ČLP/CF/63580     VD2

                vržen: 19. 2. 2017

                otec: Idol z Koblova                       matka: Arleta Gothywen

15        Hero z Březové stráně                                                    ČLP/CF/63517     VD1

                vržen: 27. 12. 2016

                otec: Hardy z Koblova                   matka: Cita z Březové stráně

 Třída pracovní                                                                2

16         Brit Farní dvůr                                                                ČLP/CF/63130     nenastoupil

                vržen: 9. 12. 2015

                otec: Gaston z Podhoránku           matka: Asta od Zábořského dubu

 17         Jason des Plaines du Cambresis                                  LOF 7 BAR.TC. 826/198   V1 CAC

                vržen: 26. 6. 2014

                otec: Cesar z Lubiechowa             matka: Elka

Třída vítězů                                                                    1

18         Bor z Jamenských Valíků                                             ČLP/CF/62504/17                               V1 CAC

                vržen: 29. 3. 2014

                otec: Chat ze Zvíkovská bašty    matka:Greta ze Skorotínské hájovny

 Třída veteránů                                                                 2

 19         Argo z Jemčinských dubů                                             ČLP/CF/58561/09               V2

                vržen: 3. 2. 2007

                otec: Oskar z Březové stráně        matka: Cita ze Žďára

  20         Eldorádo z Těšínovských buků                                   ČLP/CF/60882     V1, BOV

                vržen: 10. 8. 2010

                otec: Dar z Huťské osady              matka: Jery z Vilímova

Pes – hnědák                                                                      11         

Třída mladých                                                                       6                             

 21         Balú z Neřádova stavení                                               ČLP/CF/REG/63824          V3

                vržen: 8. 11. 2017

                otec: Coudy z Křenovských luk   matka: Bonny z Kyjovic

 22         Beren z Neřádova stavení                                             ČLP/CF/REG/63826          V

                vržen: 8. 11. 2017

                otec: Coudy z Křenovských luk   matka: Bonny z Kyjovic

  23         Brego z Neřádova stavení                                             ČLP/CF/REG/63827          V2

                vržen: 8. 11. 2017

                otec: Coudy z Křenovských luk   matka: Bonny z Kyjovic

24         Bret z Březové hráze                                                      ČLP/CF/REG/63820          odstoupil

                vržen: 25. 10. 2017

                otec: Argo Farní Dvůr                     matka: Hena z Podhoránku

 25         Drak z Maximky                                                             ČLP/CF/63844     V1 CAJC BOJ, BOB

                vržen: 9. 11. 2017

                otec: Eldorádo z Těšínovských buků                         matka: Ela z Lívy

  26         Jaryš z Podzámeckých polí                                          ČLP/CF/63751     V4

                vržen: 1. 8. 2017

                otec: Caro Max od Bouňovské studánky                 matka: Cindy od Růvra

Třída otevřená                                                                   1

27         Oggy z Malého Boubína                                                ČLP/CF/63163     V1 CAC

                vržen: 10. 1. 2016

                otec: Brok z Lesní                           matka: Irry z Malého Boubína

 Třída pracovní                                                                   1

 28         De Malushoeve Kovar                                                   N.H.S.B. 3008206                 nenastoupil

                vržen: 10. 6. 2015

                otec: Aran od Petrovského zamku                              matka: Tara od Jemiluk

 Třída vítězů                                                                       2

 29         Luc Maholánsky les                                                        SPKP 3597             V2 res. CAC

                vržen: 17. 7. 2012

                otec: Timur z Těšínovských buků                               matka: Axa Patonykózy vadász

  30         Ontario z Těšínovských buků                                      ČLP/CF/62846/17                               V1 CAC

                vržen: 26. 4. 2015

                otec: Eldorádo z Těšínovských buků                         matka: Cilka z Debce

Třída veteránů                                                                    1

 31         Coudy z Křenovských luk                                             ČLP/CF/60683/16                               V1

                vržen: 28. 5. 2010

                otec: Geret z Miroslavského dvora                             matka: Mis z Hvízdalky

 

Kruh č. 2                  f e n a                                            53

Fena – bělouš                                                                   36

Třída štěňat                                                                        3

32         Afra z Lišanských luhů a hájů                                     ČLP/CF/64088     VN3

                vržena: 29. 4. 2018

                otec: Art z Jamenských valíků  matka: Afra ze Lhotských jezírek

  33         Darcy od Hlavníku                                                         ČLP/CF/64038     VN2

                vržena: 26. 4. 2018

                otec: Dar od Anabušského lesíka                                matka: Bessi ze Senického dvora

34         Ella z Tiské hájenky                                                       ČLP/CF/64083     VN1

                vržena: 23. 5. 2018

                otec: Andy od Kozamberka          matka: Cora z Podřipské stráně

Třída dorost                                                                      5

35         Aida z Jílových dolů                                                       ČLP/CF/63887     N

                vržena: 28. 1. 2018

                otec: Dyk z Oslavského údolí       matka: Iša ze Staropleských luk

36         Curry Vallis Baptismi                                                    ČLP/CF/63874     VN2

                vržena: 1. 2. 2018

                otec: Dyk z Vlčetínských rybníček                             matka: Rouse z Hložku

 37         Fatima z Úlibického Páleníka                                      ČLP/CF/63943     N3

                vržena: 17. 3. 2018

                otec: Bor z Podřipské stráně          matka: Alby Vousaté štěstí

 38         Fella z Úlibického Páleníka                                          ČLP/CF/63944     N4

                vržena: 17. 3. 2018

                otec: Bor z Podřipské stráně          matka: Alby Vousaté štěstí

 39          Wiki z Hložku                                                                 ČLP/CF/63958     VN1

                vržena: 22. 3. 2018

                otec: Dix z Pískové zahrady         matka: Quanta z Hložku

Třída mladých                                                                  3

40         Anča Střihovhárt                                                             ČLP/CF/63833     V2

                vržena: 5. 11. 2017

                otec: Dyk z Vlčetínských rybníček                             matka: Ella z Pískové zahrady

 41         Casey od Vrbického rybníka                                        ČLP/CF/63702     VD3

                vržena: 17. 5. 2017

                otec: Andy od Kozamberka          matka: Cita ze Střezmé

 42         Lasy Krupá                                                                       ČLP/CF/63655     V1, CAJC. nejlepší mladá fena

                vržena: 30. 3. 2017

                otec: Caesar z Novoveského lesa                                matka: Chita Krupá

 Třída otevřená                                                                9

43         Aida z Kochánova                                                           ČLP/CF/REG/62893          VD

                vržena: 7. 5. 2015

                otec: Ire z Křepických vrchů         matka: Cita z Pískové zahrady

44         Annie z Kyjovic                                                               ČLP/CF/REG/62783/17    V2 res.CAC

                vržena: 16. 3. 2015

                otec: Cvik z Debce                          matka: Rita z Kyjovic

45         Arlen ze Sasovské stráně                                               ČLP/CF/63472     V1 CAC

                vržena: 1. 8. 2016

                otec: Akim zpod Velínské stráně                                 matka: Asta od Falka

46         Bria Gothywen                                                                 ČLP/CF/REG/63122          odstoupila

                vržena: 3. 12. 2015

                otec: Flor z Citoňských luk            matka: Artemis Farní dvůr

 47         Diana                                                   NHSB 3040938     V

                vržena: 15. 4. 2016

                otec: Dyk Rybnov                           matka: Kassandra z Těšínovských buků

 48        Dorotka od Kobernýho                                                   ČLP/CF/63567     V4

                vržena: 2. 3. 2017

                otec: Grif od Bošické skály           matka: Gera z Komárovských blat

 49         Kája od Tyrše                                                                  ČLP/CF/62776     V3

                vržena: 1. 3. 2015

                otec: Gyrr od Vavřineckého rybníka                          matka: City Gala Bouček

 50         Ronda z Těšínovských buků                                         ČLP/CF/63288     nenastoupil

                vržena: 24.3.. 2016

                otec: Eldorádo z Těšínovských buků                         matka: Kasiopea z Těšínovských buků

 51           Xanthippe Venaticus Major                                       N.H.S.B. 3002563                 V

                vržena: 21. 4. 2015

                otec: Dix z Pískové zahrady         matka: Vitesse Venaticus Major

 Třída mezitřída                                                               6

 52         Aida z Rýzmberského hradu                                        ČLP/CF/63693     V4

                vržena: 19. 5. 2017

                otec: Gaston z Podhoránku           matka: Jolly z Malého Boubína

  53         Asta z Manova dvora                                                     ČLP/CF/63621     V2 res CAC

                vržena: 9. 3. 2017

                otec: Cid z Blatin                             matka: Ellisa z Vlčetínských rybníček

  54        Cindy z Miletínských luk                                                ČLP/CF/63514     nenastoupil

                vržena: 22. 11. 2016

                otec: Ajax z Vobícek                      matka: Biana z Pištínských Blat

  55         Denny od Šibené hory                                                    ČLP/CF/REG/63590          VD

                vržena: 25. 2. 2017

                otec: Argo Farní dvůr                     matka: Andy od Šibené hory

 56         Dina z Ucháče                                                                   ČLP/CF/REG/63505          V3

                vržena: 12. 11. 2016

                otec: Cir od Růvra                           matka: Cilka Jarpol

 57         Charka z Citoňských luk                                               ČLP/CF/63614     V1 CAC

                vržena: 16. 3. 2017

                otec: Dyk z Oslavského údolí       matka: Chara z Lovčických Tarasů

 Třída pracovní                                                                 3    

58         Adele z Nezabylické hájenky                                        ČLP/CF/63222     V1 CAC

                vržena: 24. 2. 2016

                otec: Cir od Růvra                           matka: Gina od Frimlů

59         Bonny z Kyjovic                                                              ČLP/CF/REG/62791/17    V2 res CAC

                vržena: 19. 3. 2015

                otec: Ricky z Kyjovic                     matka: Celie de Jean Baptiste

 60         Corina od Libohošťského rybníka                             ČLP/CF/62531     V3

                vržena: 12. 5. 2014

                otec: Idor ze Strážného kopce      matka: Ajka z Vobícek

Třída vítězů                                                                2

61         Afra z Lhotských jezírek                                               ČLP/CF/62602/17                               V2 res CAC

                vržena: 25. 6. 2014

                otec: César z Pískové zahrady  matka: Bety z Pištínských blat

62           Cesky z Blatin                                                                ČLP/CF/61801     V1 CAC

                vržena: 23. 10. 2012

                otec: Cid od Tří stromů                  matka: Catty od Valovské homole

Třída veteránů                                                                  5

63         Ajka z Vobícek                                                                 ČLP/CF/59094/10                               V1

                vržena: 28. 12. 2007

                otec: Char z Drňovek                     matka: Afra od Strouhovce

64         Alfa z Lubiechowa                                                          ČLP/CF/REG/59977/12    V2

                vržena: 25. 4. 2009

                otec: Aran z Novoveského lesa    matka: Una z Fešandy

65         Bety z Pištínských blat                                                   ČLP/CF/60275     nenastoupil

                vržena: 24. 9. 2009

                otec: Aran z Novoveského lesa    matka: Dita Hrabicské remízky

 66         Besi z Lovčických tarasů                                              ČLP/CF/REG/59932          nenastoupil

                vržena: 7. 4. 2009

                otec: Lesan z Hložku                      matka: Una z Kablaně

67         Riki z Jedličáku                                                               ČLP/CF/58563     nenastoupil

                vržena: 18.12.2006

                otec: Lesan z Hložku                      matka: Miki z Jedličáku

 Fena – hnědák                                                                  17

Třída dorost                                                                       3

68         Brita z Tiché Vršovky                                                    ČLP/CF/63991     VN1

                vržena: 25. 3. 2018

                otec: Lesan z Koblova                   matka: Areta z Tiché Vršovky

69         Dara ze Stoprounských vinic                                       ČLP/CF/63928     N3

                vržena: 18. 2. 2018

                otec: Hron z Citoňských luk         matka: Exa z Lívy

70         Quenny z Malého Boubína                                           ČLP/CF/63976     VN2

                vržena: 24.03.2018

                otec: Brok z Lesní                           matka: Irry z Malého Boubína

 Třída mladých                                                                        3

71           Becky z Neřádova stavení                                           ČLP/CF/REG/63829          V1 CAJC

                vržena: 8. 11. 2017

                otec: Coudy z Křenovských luk   matka: Bonny z Kyjovic

 72         Berry z Neřádova stavení                                             NHSB REG 3116738          V2

                vržena: 8. 11. 2017

                otec: Coudy z Křenovských luk   matka: Bonny z Kyjovic

73           Brita od Chlumínské kamizolky                               ČLP/CF/63786     VD3

                vržena: 4. 9. 2017

                otec: Rocki z Hložku                      matka: Cindy z Pištínských blat

  Třída otevřená                                                                       5

74         Adina z Březové hráze                                                   ČLP/CF/63155     nenastoupil

                vržena: 31. 12. 2015

                otec: Ajax z Vobícek                      matka: Hena z Podhoránku

 75         Britta z Tanečňáku                                                         ČLP/CF/63636     VD3

                vržena: 13. 3. 2017

                otec: Brok z Lesní                           matka: Arka Scrofa

76         Iša ze Staropleských luk                                                ČLP/CF/62704     V1 CAC BOS

                vržena: 28. 1. 2015

                otec: César z Pískové zahrady     matka: Fela ze Staropleských Luk

 77        Jessi ze Sokolí doliny                                                      ČLP/CF/63004     VD4

                vržena: 9. 7. 2015

                otec: Bor z Podřipské stráně          matka: Dixi od Růvra

78         Nessi u Klobásné                                                  ČLP/CF/63108 V2 res CAC

                vržena: 22. 11. 2015

                otec: Eldorádo z Těšínovských buků                         matka: Jesi u Klobásné

Třída pracovní                                                                 5

79           Agáta od Chlumínské kamizolky                              N.H.S.B. 3026870                 VD

                vržena: 21. 8. 2015                        

                otec: Char od Tyrše                        matka: Cindy z Pištínských blat

80         Anathema Concord from Zliv                                     ČLP/CF/REG/63063          VD4

                vržena: 23. 8. 2015

                otec: Gaston z Podhoránku           matka: Bonie z Kamenného kopce

 81         Bella od Lesa Borkovníku                                            ČLP/CF/63360     V1

                vržena: 30. 4. 2016

                otec: Don Krupá                              matka: Aida z Městečka na dlani

 82         Besi z Lipských kopců                                                    ČLP/CF/63261     VD2

                vržena: 21. 2. 2016

                otec: Argo z Rančířova                  matka: Dina Rybnov

83         Jenny ze Sokolí doliny                                                   ČLP/CF/63005     VD3

                vržena: 9. 7. 2015

                otec: Bor z Podřipské stráně          matka: Dixi od Růvra

Třída vítězů                                                                         1

84         Ella Brown z Lubiechowa                                             ČLP/CF/REG/62092/18    V1 CAC

                vržena: 9. 5. 2013

                otec: Aran od Petrovského zámku                              matka: Una z Fešandy