cshrenfrdehuitplptruskesuk

KLUB CHOVATELŮ ČESKÝCH FOUSKŮ

Klubová výstava Náměšť na Hané 16.6.2018 - výsledky

Výstava se konala při oblastní výstavě psů na zámku Náměšť na Hané, kterou pořádá OMS Olomouc. Přihlášeno bylo  58 psů a fen.

V kruhu psů posuzoval pan Břetislav Vaňhara, v kruhu fen posuzoval pan Pavel Herman.

Klubovým vítězem se stala fena  - bělouš  Annie z Kyjovic, získala V1, CAC, BOB, KVnej psi feny namest2018

Nejlepší pes bělouš byl Car z Březové stráně, získal V1, CAC, BOS

Nejlepší mladá fena  Charka z Citoňských luk, získala V1, CAJC, BOJ

Fotky z kruhů jsou ve :: Fotogalerii::

Český fousek belouš

PSI

trída mladých

577 BONY Z ORLICKÉHO PANSTVÍ     CLP/CF/63766 16.08.2017     VD

O: Art ze Stoprounských vinic M: Rea z Kalupceka

578 CASTRO OD KARLOVA SMRKU    CLP/CF/63522 04.01.2017        D

O: Flor z Citonských luk M: Erna od Olší

579 DAMAR Z MALÉ HRANICKÉ    CLP/CF/REG/63538 26.01.2017           VD

O: Jun z Prerovska M: Hexa z Prerovska

580 DANTE Z KYJOVIC            CLP/CF/REG/63647 22.03.2017                  VD     

O: Zart z Kyjovic M: Angie z Kyjovic

581 OSKAR Z PŘEROVSKA             CLP/CF/63776 26.08.2017                        V1, CAJC

O: Akim zpod Velinské stráne M: Ajla od Žalkovických polí

trída otevrená

582 ALEX Z MAJLONTU       CLP/CF/62823/ 18.04.2015                       VD

O: Alan ze Slunné paseky M: Britta z Oldrichovských luk

583 ART Z BEZDĚKOVA DVORA       CLP/CF/63348 03.05.2016       V1,CAC

O: Hardy z Koblova M: Bessy z Lesní

trída pracovní

584 AR VALLIS BAPTISMI             CLP/CF/62793 03.04.2015            VD

O: Ir z Trebotovických luhu M: Rouse z Hložku

585 CAR Z BŘEZOVÉ STRÁNE         CLP/CF/62143/16 08.06.2013          V1, CAC. BOS

O: Alan z Kudrnova dvora M: Vilka z Brezové stráne

FENY

trída štenat

586 ERIKA EMMA Z UCHÁČE       CLP/CF/63868 28.01.2018             nadějný

O: Car z Brezové stráne M: Cilka JARPOL

trída mladých

587 BELLA Z VÍTONICKÝCH AKÁTU    CLP/CF/ZREG /63717 10.06.2017   VD

O: Cir od Ruvra M: Cira z Ucháce

588 BETY Z VÍTONICKÝCH AKÁTU      CLP/CF/ZREG/63718 10.06.2017   VD

O: Cir od Ruvra M: Cira z Ucháce

589 CEDRA Z LIPSKÝCH KOPCŮ       CLP/CF/63640/ 21.02.2017        VD

O: Winner z Tešínovských buku M: Dina Rybnov

590 CILKA Z KONOPIŠŤSKÉHO PANSTVÍ            CLP/CF/REG/63630 14.03.2017            VD

O: Rocki z Hložku M: Gira z Lovcických tarasu

591 CORRY OD VRBICKÉHO RYBNÍKA             CLP/CF/63701 17.05.2017        V3

O: Andy od Kozamberka M: Cita ze Strezmé

592 HEIDI Z BŘEZOVÉ STRÁNE           CLP/CF/63520/ 27.12.2016      VD

O: Hardy z Koblova M: Cita z Brezové stráne

593 HOKI Z PŘESTAVLCKÉHO REVÍRU    CLP/CF/63682/ 23.05.2017     V2

O: Cir od Ruvra M: Erka z Prestavlckého revíru

594 CHARKA Z CITOŇSKÝCH LUK          CLP/CF/63614 16.03.2017            V1, CAJC,BOJ

O: Dyk z Oslavského údolí M: Chara z Lovcických tarasu

595 JUNA OD JUHÁSA                   SPKP 3760 04.05.2017             V4

O: Dyk z Oslavského údolí M: Darka od Juhása

596 ORION Z PŘEROVSKA                 CLP/CF/63779/ 26.08.2017        odstoupil

O: Akim zpod Velinské stráne M: Ajla od Žalkovických polí

597 PANDORA Z MALÉHO BOUBÍNA     CLP/CF/63554 04.02.2017       VD

O: Lesan z Koblova M: Irry z Malého Boubína

 mezitrída

598 ALMA ZE SASOVSKÉ STRÁNE                 CLP/CF/63473 01.08.2016      V

O: Akim zpod Velinské stráne M: Asta od Falka

599 ARA Z BENCOVA DVORA            CLP/CF/REG/63450 19.06.2016       V3

O: Cir od Ruvra Cir Od Ruvra M: Ela z Kablane Ela z Kablane

600 ASTA Z BENCOVA DVORA          CLP/CF/REG/63445 19.06.2016       VD

O: Cir od Ruvra M: Ela z Kablane

601 AURA Z BENCOVA DVORA          CLP/CF/REG/63448 19.06.2016      VD

O: Cir od Ruvra M: Ela z Kablane

602 CASIOPEA GOTHYWEN              CLP/CF/63583 19.02.2017         V4

O: Idol z Koblova M: Arleta Gothywen

603 DINA Z UCHÁČE                         CLP/CF/REG/63505 12.11.2016          V1,CAC

O: Cir od Ruvra M: Cilka Jarpol

604 ERA OD ALINY Z NEHVIZD         CLP/CF/63571 13.02.2017       V2, res CAC

O: Cir od Ruvra M: Chita z Lovcických tarasu

605 CHYTA Z CITOŇSKÝCH LUK       CLP/CF/63612 16.03.2017      V

O: Dyk z Oslavského údolí M: Chara z Lovcických tarasu

trída otevrená

606 ALMA Z LIPSKÝCH KOPCŮ        CLP/CF/62709 28.01.2015         VD

O: Art z Jamenských Valíku M: Dina Rybnov

607 ANNIE Z KYJOVIC                      CLP/CF/62783 16.03.2015          V1, CAC, BOB, KV

O: Cvik z Debce M: Rita z Kyjovic

608 BÁRA GOTHYWEN                   CLP/CF/REG/63120 03.12.2015            V4

O: Flor z Citonských luk M: Artemis Farní dvur

609 BRITA Z LIPSKÝCH KOPCŮ         CLP/CF/63260 21.02.2016       V3

O: Argo z Rancírova M: Dina Rybnov

610 DORA Z UCHÁCE                       CLP/CF/REG/63506 12.11.2016           VD

O: Cir od Ruvra M: Cilka JARPOL

611 GRÓFKA Z PRESTAVLCKÉHO REVÍRU    CLP/CF/63418 04.06.2016     VD     

O: César od Vetrné borovice M: Erka z Prestavlckého revíru

612 HANNY Z CITOŇSKÝCH LUK                 CLP/CF/63214/ 18.02.2016        V2, res CAC

O: Cir od Ruvra M: Chara z Lovcických tarasu

trída pracovní

613 AISCHA Z KUNCIČ            CLP/CF/REG/63468 13.07.2016       nensatoupil

O: Frigo z Prerovska M: Arra z Nerádova stavení

614 BONNY Z KYJOVIC            CLP/CF/REG/62791/17 19.03.2015      V1,CAC

O: Ricky z Kyjovic M: Celie de Jean Baptiste

615 BRIE VALLIS BAPTISMI     CLP/CF/63318 08.04.2016      V2

O: Idor ze Strážného kopce M: Rouse z Hložku

616 HEXA Z CITOŇSKÝCH LUK   CLP/CF/63215 18.02.2016      V3

O: Cir od Ruvra M: Chara z Lovcických tarasu

Český fousek hnedák

PSI

 trída mladých

617 ART OD TŘÍ DUBŮ ZE STOŠÍKOVIC   CLP/CF/63667 25.04.2017     V1, CAJC

O: Dyk z Oslavského údolí M: Colly od Bounovské studánky

618 DARCY Z KYJOVIC               CLP/CF/REG/63644 22.03.2017     nenastoupil

O: Zart z Kyjovic M: Angie z Kyjovic

619 HART Z PŘESTAVLCKÉHO REVÍRU     CLP/CF/63678 23.05.2017    VD

O: Cir od Ruvra M: Erka z Prestavlckého revíru

trída otevrená

620 BARON FARNÍ DVUR           CLP/CF/63129/ 09.12.2015      V2, res CAC

O: Gaston z Podhoránku M: Asta od Záborského dubu

621 BON CONCORD FROM ZLIV      CLP/CF/REG/63477 06.10.2016    V1, CAC

O: Aran od Petrovského zámku M: Bonie z Kamenného kopce

622 GERYK Z PŘESTAVLCKÉHO REVÍRU          CLP/CF/63417/ 04.06.2016             VD

O: César od Vetrné borovice M: Erka z Prestavlckého revíru

 trída pracovní

623 BAT VOUSATÉ ŠTESTÍ              CLP/CF/63007 12.06.2015           V1,CAC

O: Lesan z Koblova M: Bessi z Blatin

FENY

trída mladých

624 BARA OD CHLUMÍNSKÉ KAMIZOLKY    CLP/CF/63783 04.09.2017     V1

O: Rocki z Hložku M: Cindy z Pištínských Blat

mezitrída

625 CELESTA GOTHYWEN       CLP/CF/63581 19.02.2017     VD1

O: Idol z Koblova M: Arleta Gothywen

trída otevrená

626 BÁRA CONCORD FROM ZLIV              CLP/CF/REG/63484 06.10.2016           V3

O: Aran od Petrovského zámku M: Bonie z Kamenného kopce

627 CEDRA ZE STOPROUNSKÝCH VINIC         CLP/CF/63596 12.02.2017              V2

O: Idor ze Strážného kopce M: Exa z Lívy

628 CEDRA ESO                        CLP/CF/63112 04.12.2015                   V1

O: Falk z Koblova M: Mora z Aufrízu

629 EMA Z POŘÍČSKÝCH LUK          CLP/CF/63069 08.08.2015         VD

O: Rek z Hložku M: Maša z Koblova

630 ERKA Z PŘESTAVLCKÉHO REVÍRU       CLP/CF/61963/ 19.03.2013    nenastoupil

O: Ron z Brezové stráne M: Jola z Koberic

631 FATY Z KUSALOVA CHOVU        ČLP/CF/63237    03.03.2016       nenastoupil

O: Cvik z Debce M: Era z Kusalova chovu

632 HAJDY Z VOCHOZE               CLP/CF/63242 11.03.2016              VD

O: Lesan z Koblova M: Bela Scrofa

633 NELLA U KLOBÁSNÉ              CLP/CF/63107 22.11.2015             VD4

O: Eldorádo z Tešínovských buku M: Jesi u Klobásné

trída pracovní

634 ANDORA GOTHYWEN           CLP/CF/REG/62387 09.03.2014                 V2, res.CAC

O: Aran od Petrovského zámku M: Artemis Farní dvur

635 CIRA Z MALÉ HRANICKÉ         CLP/CF/63423 21.06.2016           V1,CAC

O: Cir od Ruvra M: Hexa z Prerovska