cshrenfrdehuitplptruskesuk

header2018 5

 

KLUB CHOVATELŮ ČESKÝCH FOUSKŮ

Memoriál dr. Kuhna OMS Znojmo 14.9.-16.9. 2018//Memoriál J. Dostála OMS Mladá Boleslav 22.9-23.9. 2018//Světový pohár ČF / ČF World Cup  OMS Benešov 29.9.-30.9. 2018

Speciální klubová výstava 26.5.2018 Bříšťany

Na speciální klubovou  výstavu bylo přihlášeno 57 psů a fen. V Bříšťanech na obecním hřišti byly připraveny dva velké prostorné kruhy se stanem pro rozhodčí a zapisovatele, zvlášť pro feny a zvlášť pro psy. Třetí kruh byl připraven pro výběr do chovu, který se při této výstavě konal. Bylo připraveno občerstvění pro všehny účastníky v restauraci přímo u hřiště, kde se bylo možno na kryté terase schovat do stínu.

Psy posuzoval rozhočí pan Emil Vysloužil, feny posuzoval rozhodčí   ing. Josef Braťka.  Výběr do chovu posuzoval Ing. Jaroslav Havlát, Ing. Jiří Kalivoda a pan Josef Javůrek.

Fotky naleznete ve >> fotogalerii 2018

Výsledky:

PSI TŘÍDA MLADÝCH – BĚLOUŠ

 1 ABBATH Z PANENKOVA DVORA CLP/CF/63685/ 24.05.2017

O: Andy od Kozamberka M: Dora z Pískové zahrady                                   V1, CAJC

2 ARON Z PANENKOVA DVORA CLP/CF/63684 24.05.2017

 O: Andy od Kozamberka M: Dora z Pískové zahrady                                    V2

 3 ART Z ČESKÉ JAHODNICE CLP/CF/63722/ 21.06.2017

O: Hron z Pitné vody M: Ina z Ventova dvora:                                                  D

 4 BOR OD SLUNEČNÍ STĚNY CLP/CF/63558/ 12.02.2017

O: Bor z Podripské stráne M: Inka od Pitné vody                                              D

5 CASTRO OD KARLOVA SMRKU CLP/CF/63522 04.01.2017

O: Flor z Citonských luk M: Erna od Olší                                                          VD3

 

PSI MEZITŘÍDA – BĚLOUŠ

 6 ERIK Z ÚLIBICKÉHO PÁLENÍKA CLP/CF/63601/ 22.02.2017

O: Lump od Pitné vody M: Alby Vousaté štestí                                                  V2, RES.CAC

 7 FALCO OD HAGARDA ORLA 63507 07.11.2016

O: Dyk z Vlcetínských rybnícek M: Chyta ze Staropleských luk                       VD3

 8 HERO Z BŘEZOVÉ STRÁNĚ CLP/CF/63517/ 27.12.2016

O: Hardy z Koblova M: Cita z Březové stráně                                                     D

9 URIÁŠ Z HLOŽKU CLP/CF/63425/ 19.06.2016

 O: Hardy z Koblova  M: Quanta z Hložku                                                          V1, CAC

 

PSI TŘÍDA OTEVŘENÁ – BĚLOUŠ

10 ARKAN ČAPÍ MISS CLP/CF/62927 09.05.2015

O: Vax zTešínovskych buků M: Hessi od Vavřineckeho rybníka                        VD

 11 CLIF OD HLAVNÍKU CLP/CF/63408/ 06.06.2016

O: Dix z Pískové zahrady M: Bessi ze Senického dvora                                       VD4

 12 MORD OD PITNÉ VODY CLP/CF/63083/ 11.11.2015

O: Char od Tyrše M: Dorka od Růvra                                                                   NENASTOUPOL

 13 TERRY Z HLOŽKU CLP/CF/63363/ 25.05.2016

O: Dix z Pískové zahrady M: Betty z Blatin                                                         V2, RES.CAC

 14 TESS Z HLOŽKU CLP/CF/63364/ 25.05.2016

O: Dix z Pískové zahrady M: Betty z Blatin                                                         VD3

 15 UMBERTO Z HLOŽKU CLP/CF/63428 19.06.2016

O: Hardy z Koblova M: Quanta z Hložku                                                              V1, CAC

 

PSI TŘÍDA PRACOVNÍ – BĚLOUŠ

16 ART VON DEN KNETZBERGEN D/CF 15/024 26.06.2015

O: Adun z Oldřichovských luk M: Asta z Horníkova dvora                                 ODSTOUPIL

17 CAR OD BALÁKU CLP/CF/REG/62878 20.05.2015

O: Gaston z Podhoránku M: Sissi z Kunovic                                                             VD1

 18 JACK ZE STAROPLESKÝCH LUK CLP/CF/62762/ 26.02.2015

O: Gyrr od Vavřineckého rybníka M: Greta ze Staropleských luk                             ODSTOUPIL

 

PSI TŘÍDA VÍTĚZŮ – BĚLOUŠ

19 MATY Z DRNOVEK CLP/CF/61566/15 15.03.2012

O: Gaston z Tešínovských buků M: Polly z Jedlicáku                                           V1, CAC, BOB, VÍTĚZ SV(psi)

FENY TŘÍDA DOROSTU – BĚLOUŠ

20 ANČA STŘIHOVHÁRT CLP/CF/63833/ 05.11.2017

O: Dyk z Vlčetínských rybníček M: Ella z Pískové zahrady                                    VELMI NADĚJNÝ

 

FENY TŘÍDA MLADÝCH – BĚLOUŠ

21 AIDA Z MANOVA DVORA CLP/CF/63620 09.03.2017

O: Cid z Blatin M: Ellisa z Vlčetínských rybníček                                                   V1, CAJC,BOJ

 22 AJDA Z PANENKOVA DVORA CLP/CF/63687 24.05.2017

O: Andy od Kozamberka M: Dora z Pískové zahrady                                               V3

23 ARKA Z PANENKOVA DVORA 63688 24.05.2017

O: Andy od Kozamberka M: Dora z Pískové zahrady                                               NENASTOUPIL

 24 CASEY OD VRBICKÉHO RYBNÍKA CLP/CF/63702/ 17.05.2017

O: Andy od Kozamberka M: Cita ze Střezmé                                                            NENASTOUPIL

25 CORA OD VRBICKÉHO RYBNÍKA CLP/CF/63699/ 17.05.2017

O: Andy od Kozamberka M: Cita ze Střezmé                                                           V2

 

FENY MEZITŘÍDA – BĚLOUŠ

26 AISCHA Z KUNČIC CLP/CF/REG/63468 13.07.2016

O: Frigo z Prerovska M: Arra z Nerádova stavení                                                    V3

 27 ÁZA Z JAMAJKY CLP/CF/63492/ 06.10.2016

O: Hron od Pitné vody M: Citta Perdix Bohemia                                                      V2, RES.CAC

 28 DORKA OD KOZAMBERKA CLP/CF/63500/ 21.10.2016

O: Rek z Hložku M: Polly z Langrova dvora                                                             VD

 29 ERNA Z ÚLIBICKÉHO PÁLENÍKA CLP/CF/63607/ 22.02.2017

O: Lump od Pitné vody M: Alby Vousaté štestí                                                         VD

 30 NELA OD PITNÉ VODY CLP/CF/63515/ 23.12.2016

O: Erik od Jezárek M: Dorka od Růvra                                                                       VD

 31 VARY OD JEMILUK CLP/CF/63489/ 04.09.2016

O: Lesan z Koblova M: Oli od Jemiluk                                                                      V4

 32 VIKI Z HLOŽKU CLP/CF/63536/ 29.01.2017

O: Lesan z Koblova M: Quanta z Hložku                                                             V1, CAC, BOS, VÍTĚZ SV(feny)

 

FENY TŘÍDA OTEVŘENÁ  - BĚLOUŠ

33 AFRA Z KOCHÁNOVA CLP/CF/REG/62895 07.05.2015

O: Ire z Krepických vrchu M: Cita z Pískové zahrady                                                  VD4

 34 CILKA OD KÁRU Z HORIC CLP/CF/ 63074 01.09.2015

O: Brok z Lovčických tarasů  M: Fela z Heřmanické stráně                                                 V1, CAC

 35 CIPKA ESO CLP/CF/63114/ 04.12.2015

O: Falk z Koblova M: Mora z Aufrízu                                                                          V3

 36 CITA OD KÁRU Z HORIC CLP/CF/REG/63077 01.09.2015

O: Brok z Lovčických tarasů M: Fela z Heřmanické stráně                                           VD

 37 DYNA OD KOZAMBERKA CLP/CF/63499/ 21.10.2016

O: Rek Hložku M: Polly Langrova dvora                                                                        VD

 38 ELA Z ÚLIBICKÉHO PÁLENÍKA CLP/CF/63605 22.02.2017

O: Lump od Pitné vody M: Alby Vousaté štěstí                                                              V2, RES.CAC

39 TESSA Z HLOŽKU CLP/CF/63365/ 25.05.2016

O: Dix z Pískové zahrady M: Betty z Blatin                                                                    VD

 40 UNI Z HLOŽKU CLP/CF/63433/ 19.06.2016

O: Hardy z Koblova M: Quanta z Hložku                                                                         VD

 

FENY TŘÍDA PRACOVNÍ – BĚLOUŠ

 41 AISHA PERFECTA CARITAS CLP/CF/63325/ 18.04.2016

O: Char od Tyrše M: Hella z Podhoránku                                                                           VD3

 42 BLUE VALLIS BAPTISMI CLP/CF/63317 08.04.2016

O: Idor ze Strážného kopce M: Rouse z Hložku                                                                NENASTOUPIL

 43 GIRA Z KABLANĚ CLP/CF/REG/62901 12.05.2015

O: Fešák od Pitné vody M: Ela z Kabaně                                                                          VD4

 44 KARMEN Z TEŠÍNOVSKÝCH BUKŮ CLP/CF/62071/ 01.05.2

O: Gaston z Podhoránku M: Cecilka z Tešínovských buků                                                V1, CAC

 45 KORA KRUPÁ CLP/CF/63312/ 30.03.2016

O: Andy od Kozamberka M: Chita Krupá                                                                           V2, RES.CAC

 

FENY TŘÍDA VETERÁNŮ – BĚLOUŠ

46 CITA ZE STŘEZMÉ CLP/CF/ 60123 09.11.2009

O: Argo od Brašnického rybníka M: Aida ze Střezmé                                                       V1

 

PSI TŘÍDA MLADÝCH – HNĚDÁK

47 CORTHOS GOTHYWEN CLP/CF/63576/ 19.02.2017

O: Idol z Koblova M: Arleta Gothywen                                                                              VD2

 48 HERY Z PŘESTAVSKÉHO REVÍRU CLP/CF/63679 23.05.2017

O: Cir z Růvra M: Erka z Přestavského revíru                                                                   VD1

 

PSI TŘÍDA OTEVŘENÁ – HNĚDÁK

49 AKIM OD LESA BORKOVNÍKU CLP/CF/62825/ 07.04.2015

O: Dan Staropleských luk M: Aida Městecka na dlani                                                      V1, CAC

 

PSI TŘÍDA PRACOVNÍ – HNĚDÁK

50 BAT VOUSATÉ ŠTESTÍ CLP/CF/63007/ 12.06.2015

O: Lesan z Koblova M: Bessi z Blatin                                                                                 VD1

51 BROK OD LESA BORKOVNÍKU CLP/CF/63357/ 30.04.2016

O: Don Krupá M: Aida z Městečka na dlani                                                                      ODSTOUPIL

 

FENY MEZITŘÍDA – HNĚDÁK

52 BRIXIE CONCORD FROM ZLIV CLP/CF/REG/63483 06.10.2016

O: Aran od Petrovského zámku M: Bonie z Kamenného kopce                                       V1, CAC

 53 VENDY Z HLOŽKU CLP/CF/63535 29.01.2017

O: Lesan z Koblova M: Quanta z Hložku                                                                           V2, RES CAC

 

FENY TŘÍDA OTEVŘENÁ – HNĚDÁK

54 IRMA Z NOLKOPU CLP/CF/62267/ 29.09.2013

O: Alan z Brevnicka M: Dina z Podřebčem                                                                      VD2  

 55 LAURA ZE STAROPLESKÝCH LUK CLP/CF/63160/ 01.01.2016

O: Lesan z Koblova M: Hira ze Staropleských luk                                                           V1, CAC

 

FENY TŘÍDA PRACOVNÍ – HNĚDÁK

56 BELLA OD LESA BORKOVNÍKU CLP/CF/63360/ 30.04.2016

O: Don Krupá M: Aida z Městečka na dlani                                                                    V1, CAC

 

FENY TŘÍDA VETERÁNŮ – HNĚDÁK

57 ASTA Z MĚSTEČKA NA DLANI CLP/CF/60693/ 19.05.2010

O: Don z Dockalova dvora M: Gitta z Pošné                                                                   V1,BOV