cshrenfrdehuitplptruskesuk

Přihlášení do členské zóny

Přihlášení pro správu inzerátů a zobrazení dokumentů v členské zóně

cf logo KLUB CHOVATELŮ ČESKÝCH FOUSKŮ

Uzávěrka zpravodaje 2/2022 - 30.6.2022

Články týkající se českého fouska a života s ním zasílejte na adresu tiskového referenta matejakova.d@tiscali.cz  do 30.6.2022   Děkujeme 

 

Klubová výstava - Náměšť na Hané - výsledky

 18.6.2022 se konala při oblastní výstavě v Náměšti na Hané klubová výstava českých fousků.

V kruhu posuzoval Ing. Jaroslav Havlát. Přihlášeno bylo  43 běloušů a 29 hnědáků psů a fen.

nej psi namest 22
Nejlepší fenou se stala  FARA Z MAXIMKY získala             V1,CAC,BOB,Klubový vítěz

Nejlepším psem se stal  AX VALAŠSKÉ SRDCE          V1,CAC,BOS, Klubový vítěz

Nejlepším mladým se stala  fena EMMY OD KÁRŮ Z HOŘIC     V1, CAJC, BOJ, Klubový vítěz mladých

 

 

 

 

 

 

 

 

Český fousek bělouš

PSI / MALE Třída štěňat / Baby Class
390 HARI Z KUSALOVA CHOVU ČLP/CF/65536/ 29.12.2021  VN

O: Zart z Kyjovic M: Gita z Kusalova chovu
Chov: Kusala Josef Maj: piechaczek michal

PSI / MALE Třída mladých / Junior Class
391 ARMANI OD ZELENÉHO SLOUPKU ČLP/CF/65217/ 25.03.2021 V4

O: Ugas od Jemiluk M: Guccy z Lojzova dolu
Chov: Jankovský Tomáš Maj: Hanáková Tereza

392 BRITT OD JEVIŠOVSKÉ ŘÍČKY ČLP/CF/65402/ 08.07.2021         VD
O: Aron od Prosiměřických polí M: Corry od Vrbického rybníka
Chov: Škrdla Vaclav Maj: Škrdla Václav

393 DRAKO Z NEŘÁDOVA STAVENÍ ČLP/CF/65232/ 03.05.2021      V1, CAJC
O: Dix z Pískové zahrady M: Bonny z Kyjovic
Chov: Neradilová Silvie Maj: Regnerová Ivona

394 KAZAN ZE ŠIMÁRNIKU ZE ŠIMÁRNIKU ČLP/CF/65111/ 26.02.2021    V2
O: Cit z Maximky M: Heda z Citoňských luk
Chov: Tinka Josef Maj: Garaja Václav

395 KLIF ZE ŠIMÁRNIKU ČLP/CF/65110/ 26.02.2021   V3
O: Cit z Maximky M: Heda z Citoňských luk
Chov: Tinka Josef Maj: Mlýnek Jan

396 TORNÁDO Z PŘEROVSKA ČLP/CF/65156/ 09.04.2021      VD
O: Chip ze Staropleských luk M: Luna z Přerovska
Chov: Suchánek Aleš Maj: Kalužová Jana

397 TREK Z PŘEROVSKA ČLP/CF/65159/ 09.04.2021   Neposouzen
O: Chip ze Staropleských luk M: Luna z Přerovska
Chov: Suchánek Aleš Maj: Navrátil Martin

PSI / MALE Mezitřída / Intermediate Class
398 MIKY OD DUBOVÉHO DVORA ČLP/CF/65130/ 05.03.2021         V1,CAC

O: Abbath z Panenkova dvora M: Diana Perdix Bohemia
Chov: Fekiač Milan Maj: Prouza Jaroslav

PSI / MALE Třída otevřená / Open Class
399 AX VALAŠSKÉ SRDCE ČLP/CF/64641/ 14.12.2019            V1,CAC,BOS, Klubový vítěz

O: Kazan z Přerovska M: Ara z Bencova dvora
Chov: Malík Lukáš Maj: Vágner Zdeňek

400 CIT Z BENCOVA DVORA ČLP/CF/64065 22.05.2018         VD
O: Aron z Němcova dvoru M: Ela z Kablaně
Chov: Benc Jaroslav Maj: Štěpánová Štěpánka

401 DIO Z KOCHÁNOVA ČLP/CF/64813/ 27.04.2020     D
O: Maty z Drňovek M: Bena z Kochánova
Chov: Chlubný Michal Maj: Szwedová Alžběta

402 HARDY Z KYJOVIC ČLP/CF/64949/ 03.07.2020      VD
O: Umberto z Hložku M: Angie z Kyjovic
Chov: Hermann Pavel Maj: Blažej Michal

403 ROLF Z KOBLOVA ČLP/CF/64883/ 21.05.2020        V4
O: Aron z Němcova dvoru M: Filka z Lívy
Chov: Sikora Josef Maj: Vaca Petr

404 RON Z PŘEROVSKA ČLP/CF/64746/04/20 01.04.2020        V2, resCAC

O: Akim zpod Velinské stráně M: Luna z Přerovska
Chov: Suchánek Aleš Maj: Antošová Jana

405 SAM Z PŘEROVSKA Z PŘEROVSKA ČLP/CF/65078/21 10.02.2021        V3
O: Jun z Přerovska M: Cira z Malé Hranické
Chov: Suchánek Aleš Maj: Obručník Jaromír

FENY / FEMALE Třída mladých / Junior Class
406 AXA Z PANSTVÍ VEVEŘÍ ČLP/CF/65417/ 21.08.2021        Neposouzena

O: Aron od Prosiměřických polí M: Gaja z Kusalova chovu
Chov: Pruša Michal Maj: Pruša Michal

407 BRITANNY ZE STRÁŽE ČLP/CF/65357/ 01.06.2021           Absence
O: Alan od Svaté vody M: Bonny z Kalovského údolí
Chov: Šoukal Lubomír Maj: Šoukal Lubomír

408 CEDRA OD SEDLEJOVSKÉHO POTOKA ČLP/CF/65250/ 27.04.2021            Absence
O: Akim zpod Velinské stráně M: Ira ze Šimárniku
Chov: Fridrichovský Vít Maj: Nedbal Miloslav

409 CIRA Z TUPESKÉHO REVÍRU ČLP/CF/65284/ 07.05.2021     V2
O: Brit z Němcova dvoru M: Hanny z Citoňských luk
Chov: Kňourek Vlastimil Maj: Kňourek Vlastimil

410 DIXI Z NEŘÁDOVA STAVENÍ ČLP/CF/65233 03.05.2021 V3
O: Dix z Pískové zahrady M: Bonny z Kyjovic
Chov: Neradilová Silvie Maj: Švančar Jan

411 DOTA OD PÁLAVSKÝCH VRŠKŮ ČLP/CF/65310 06.06.2021      VD
O: At Vlasmima M: Braca od Pálavských vršků
Chov: Machala Adam Maj: Machala Adam

412 DRAXA Z NEŘÁDOVA STAVENÍ ČLP/CF/65239 03.05.2021       V4
O: Dix z Pískové zahrady M: Bonny z Kyjovic
Chov: Neradilová Silvie Maj: Neradilová Silvie

413 DUNA OD PÁLAVSKÝCH VRŠKŮ ČLP/CF/65307 06.06.2021      VD
O: At Vlasmima M: Braca od Pálavských vršků
Chov: Machala Adam Maj: Švančar Jan

414 EMMY OD KÁRŮ Z HOŘIC ČLP/CF/65372/ 30.06.2021     V1, CAJC, BOJ, Klubový vítěz mladých
O: Brit z Němcova dvoru M: Cita od Kárů z Hořic
Chov: Kára Pavel Maj: Schäffer W ilfried

415 ISABELLA Z CITOŇSKÝCH LUK ČLP/CF/65048/ 01.02.2021       V
O: Bor z Jamenských Valíků M: Hexa z Citoňských luk
Chov: Kabilka Miroslav Maj: Kuřitka Ivo

416 ZINA Z TĚŠÍNOVSKÝCH BUKŮ ČLP/CF/65181/ 12.04.2021        VD
O: Ontario z Těšínovských buků M: Akira Čapí Miss
Chov: Sobolík Václav Maj: Langr Jaromír

FENY / FEMALE Mezitřída / Intermediate Class
417 CEDRA OD PÁLAVSKÝCH VRŠKŮ ČLP/CF/64923/ 18.06.2020   V1,CAC

O: Geron z Lojzova dolu M: Annie z Kyjovic
Chov: Machala Adam Maj: Machala Adam

FENY / FEMALE Třída otevřená / Open Class
418 BETTY Z TUPESKÉHO REVÍRU ČLP/CF/64741/ 10.03.2020         V3

O: Jun z Přerovska M: Hanny z Citoňských luk
Chov: Kňourek Vlastimil Maj: Franta Miroslav

419 BRITANY ZE STARÝCH HAMRŮ ČLP/CF/64978/ 10.08.2020                  V
O: Art z Lipských kopců M: Aischa z Kunčic
Chov: Milfait Ludvík Maj: Cochlar Miloš

420 DIOGENA GOTHYWEN ČLP/CF/64788/ 11.04.2020           VD
O: Ontario z Těšínovských buků M: Casiopea Gothywen
Chov: Dočkalová Iveta Maj: Kaspar Roman

421 HEDA Z LÍVY  ČLP/CF/64476/05/19 06.05.2019     VD
O: Dyk z Oslavského údolí M: Asta z Bencova dvora
Chov: Vysloužil Emil Maj: Skoupý Marek

422 HITA OD HAGARDA ORLA  ČLP/CF/64257/ 02.11.2018      D
O: Baron Vallis Baptismi M: Chyta ze Staropleských luk
Chov: Škrba Vojtěch Maj: Kouba Ondřej

423 INNA BOHEMSKÁ PERLA ČLP/CF/65318/ 24.01.2021    V4 
O: CAR Z BREZOVÉ STRÁNE M: ERA BOHEMSKÁ PERLA  
Chov: Anna van den Berg Maj: Zavíral Petr

424 MEGY OD DUBOVÉHO DVORA ČLP/CF/65133/ 05.03.2021        V1,CAC
O: Abbath z Panenkova dvora M: Diana Perdix Bohemia
Chov: Fekiač Milan Maj: Kosinka Roman

425 MOLY OD DUBOVÉHO DVORA CLP/CF/65134/ 05.03.2021        V2, resCAC
O: Abbath z Panenkova dvora M: Diana Perdix Bohemia
Chov: Fekiač Milan Maj: Verner Aleš

426 RIA Z PŘEROVSKA Z PŘEROVSKA ČLP/CF/64753/04/20 01.04.2020     VD
O: Akim zpod Velinské stráně M: Luna z Přerovska
Chov: Suchánek Aleš Maj: Bystřická Jelena

FENY / FEMALE Třída pracovní / Working Class
427 ABIGEIL OD JEVIŠOVSKÉ ŘÍČKY ČLP/CF/64864/ 05.05.2020    VD3

O: Alan od Svaté vody M: Corry od Vrbického rybníka
Chov: Škrdla Vaclav Maj: Maříková Zuzana

428 BELA OD LUDSLAVSKÉ KAPLIČKY CLP/CF/64804/07/20 26.04.2020  VD
O: Car z Březové stráně M: Cira JARPOL Jarpol
Chov: Petr Lukeš Maj: Lukeš Petr

429 BELA Z OSTRAVICE ČLP/CF/64955/ 04.07.2020    V2,resCAC
O: W igo z Kyjovic M: Bety od Karlova smrku
Chov: Kubačák Roman Maj: Konvička Břetislav

430 BERTA Z ČESKÝCH LAD ČLP/CF/64983/09/09/20 14.07.2020                  VD4
O: Caro Max od Bouňovské studánky M: Gita z Březové stráně
Chov: Brzobohatý Petr Maj: Brzobohatý Petr

431 DIXIE VALLIS BAPTISMI ČLP/CF/64621/ 08.12.2019        V1,CAC
O: Hero z Březové stráně M: Rouse z Hložku
Chov: Matějáková Drahomíra Maj: Kelbl Roman

FENY / FEMALE Třída vítězů / W inner Class
432 BRACA OD PÁLAVSKÝCH VRŠKŮ ČLP/CF/64459 28.04.2019    Absence

O: Baron Farní dvůr M: Annie z Kyjovic
Chov: Machala Adam Maj: Machala Adam

Český fousek hnědák

PSI / MALE Třída mladých / Junior Class
433 DIROTH OD PÁLAVSKÝCH VRŠKŮ ČLP/CF/65304/ 06.06.2021 V2

O: At Vlasmima M: Braca od Pálavských vršků
Chov: Machala Adam Maj: Rychlík Miroslav

434 CHUCK Z KYJOVIC ČLP/CF/65074/ 31.01.2021      V1,CAJC
O: Kazan z Přerovska M: Angie z Kyjovic
Chov: Hermann Pavel Maj: Drda Lubomír

PSI / MALE Mezitřída / Intermediate Class
435 JAR Z KABLANĚ ČLP/CF/65093/ 23.02.2021           VD1

O: Andy od Kozamberka M: Ira z Kablaně
Chov: Drahoš Marek Maj: Blahoňovská Veronika

PSI / MALE Třída otevřená / Open Class
436 BRIT OD CHLUMÍNSKÉ KAMIZOLKY ČLP/CF/63781/10/17 04.09.2017            VD3

O: Rocki z Hložku M: Cindy z Pištínských Blat
Chov: Zachara Petr Maj: Skalil Jan

437 BUSTER Z BEZDĚKOVA DVORA ČLP/CF/64243 23.09.2018       V2,resCAC
O: Arni Farní dvůr M: Bessy z Lesní
Chov: Bezděk Jaroslav Maj: Gajdůšek Marek

438 DAEMON GOTHYWEN ČLP/CF/64784/21 11.04.2020        Neposouzen
O: Ontario z Těšínovských buků M: Casiopea Gothywen
Chov: Dočkalová Iveta Maj: Regnerová Ivona

439 PABLO Z KOBLOVA ČLP/CF/64363/ 05.04.2019     VD4
O: Zart z Kyjovic M: Filka z Lívy
Chov: Sikora Josef Maj: Půr Josef

440 SIGI Z KOBLOVA ČLP/CF/65032/ 02.01.2021          V1,CAC
O: Baron Farní dvůr M: Filka z Lívy
Chov: Sikora Josef Maj: Křivinka Radek

PSI / MALE Třída pracovní / Working Class
441 BEREN Z NEŘÁDOVA STAVENÍ ČLP/CF/REG/63826 08.11.2017            V1,CAC

O: Coudy z Křenovských luk M: Bonny z Kyjovic
Chov: Neradilová Silvie Maj: Černá Bolfíková Barbora

442 CIT Z MAXIMKY ČLP/CF/62923 06.06.2015       VD3
O: Dyk z Oslavského údolí M: Ela z Lívy
Chov: Kratochvíl Josef Maj: Kožený Luděk

443 FABIO Z KYJOVIC CLP/CF/64279/ 12.01.2019        V2,resCAC
O: Arni Farni dvur M: Corra z Kyjovic
Chov: Pavel Hermann Maj: Kowalski Paweł

FENY / FEMALE Třída mladých / Junior Class
444 ARLEN OD ZELENÉHO SLOUPKU ČLP/CF/65221/ 25.03.2021    V2

O: Ugas od Jemiluk M: Guccy z Lojzova dolu
Chov: Jankovský Tomáš Maj: Dočkalová Iveta

445 BÁRA Z MÚČNEJ DOLINY ČLP/CF/65497 18.07.2021       VD
O: Brit z Malé Hranické M: Alma z Němcova dvoru
Chov: ing. Róbert Gombárik Maj: Němec Tomáš

446 BESSY Z DŘÍŽENSKÉHO HVOZDU ČLP/CF/65256/ 12.04.2021   VD
O: Abbath z Panenkova dvora M: Izzy Krupá
Chov: Culek Petr Maj: Chmelík Kamil

447 CORA Z VALAŠSKÉ STODOLY ČLP/CF/65443/ 20.08.2021         Neposouzen
O: Bryt z Tanečňáku M: Britany z Kyjovic
Chov: Pastorek Lukáš Maj: Novotná Blanka

448 EBBIGAILE Z KOCHÁNOVA ČLP/CF/65349/ 15.06.2021  V4
O: Umberto z Hložku M: Bena z Kochánova
Chov: Chlubný Michal Maj: Polák Jiří

449 ELA Z KOCHÁNOVA ČLP/CF/65351/ 15.06.2021    V1,CAC
O: Umberto z Hložku M: Bena z Kochánova
Chov: Chlubný Michal Maj: Jirka Jaroslav

450 ENIE Z KOCHÁNOVA ČLP/CF/65350/06/21 15.06.2021     Neposouzen
O: Umberto z Hložku M: Bena z Kochánova
Chov: Chlubný Michal Maj: Pařík Zdeněk

451 HELA OD VĚTRNÉ BOROVICE ČLP/CF/65363/ 22.07.2021          V3
O: Alex od Tří dubů ze Stošíkovic M: Kessy z Přerovska
Chov: Žák Zdeněk Maj: Oliva Petr

452 NEMA ZE STAROPLESKÝCH LUK ČLP/CF/65056/ 17.01.2021    V
O: Aris od Lesa Borkovníku M: Laura ze Staropleských luk
Chov: PAVLÍKOVÁ EVA Maj: Kašparová Kristýna

FENY / FEMALE Mezitřída / Intermediate Class
453 CIARA OD PÁLAVSKÝCH VRŠKŮ ČLP/CF/64924 18.06.2020                 V1

O: Geron z Lojzova dolu M: Annie z Kyjovic
Chov: Machala Adam Maj: Hubálek Tomáš

FENY / FEMALE Třída otevřená / Open Class
454 ATINA OD HABROVÉ STUDÁNKY ČLP/CF/64665/ 21.01.2020   VD

O: Arni Farní dvůr M: Bára od Polních rybníků
Chov: Mika Ondřej Maj: Sládeček Ivo

455 ERA Z MALÉ HRANICKÉ ČLP/CF/64947/ 07.07.2020        V2,resCAC
O: Kazan z Přerovska M: Bella z Vítonických akátů
Chov: Ryška Jan Maj: Bija Jan

456 FARA Z MAXIMKY ÖHZB-Nr. CF 264 26.01.2021              V1,CAC,BOB,Klubový vítěz
O: Alex od Tří dubů ze Stošíkovic M: Ela z Lívy
Chov: Kratochvíl Josef Maj: Herdegen Claudia

457 INA Z BŘEZOVÉ STRÁNĚ ČLP/CF/64964/ 28.07.2020       VD
O: Bat Vousaté štěstí M: Cita z Březové stráně
Chov: Hlaváč Josef Maj: Žalmánkova Petra

458 INKA Z BŘEZOVÉ STRÁNĚ ČLP/CF/64965/ 28.07.2020    V4
O: Bat Vousaté štěstí M: Cita z Březové stráně
Chov: Josef Hlaváč Maj: Kizek Štefan

459 NORA ZE STAROPLESKÝCH LUK ČLP/CF/65058/ 17.01.2021    D
O: Aris od Lesa Borkovníku M: Laura ze Staropleských luk
Chov: PAVLÍKOVÁ EVA Maj: Freisehner Judith

460 OXA OD JUHÁSA ČLP/ČF/65407 26.12.2020           V3
O: LUC Maholánský les M: DARKA od Juháza
Chov: Juhás Luboš , Viničná 16 , 919 34 Bielý kostol Maj: Čeliš Josef

FENY / FEMALE Třída pracovní / Working Class
461 IDA Z BŘEZOVÉ STRÁNĚ ČLP/CF/64963/ 28.07.2020       V1,CAC

O: Bat Vousaté štěstí M: Cita z Březové stráně
Chov: Hlaváč Josef Maj: Berčík Martin