cshrenfrdehuitplptruskesuk

Přihlášení do členské zóny

Přihlášení pro správu inzerátů a zobrazení dokumentů v členské zóně

Váš profil

přihlášení-pokus

cf logo KLUB CHOVATELŮ ČESKÝCH FOUSKŮ

KV Náměšť na Hané - výsledky

Klubová výstava Klubu chovatelů českých fousků 

10.7.2021 Náměšť na Hané
bez zadání klubového vítěze

 

Rozhodčí: Ing. Jaroslav Havlát

fotogalerie >> zde

Český fousek bělouš

PSI / MALE Třída mladých / Junior Class

357      BEN Z ČESKÝ CH LAD ČLP/CF/64979/ 14.07.2020 V2

O: Caro Max od Bouňovské studánky M: Gita z Březové stráně

Chov: Brzobohatý Petr Maj: Noha Jan

358      BON Z TUPESKÉHO REVÍRU ČLP/CF/64739 10.03.2020   V4

O: Jun z Přerovska M: Hanny z Citoňských luk

Chov: Kňourek Vlastimil Maj: Vrba Aleš

359      BRIT Z TUPESKÉHO REVÍRU ČLP/CF/64740/ 10.03.2020 V3

O: Jun z Přerovska M: Hanny z Citoňských luk

Chov: Kňourek Vlastimil Maj: Drmola Josef

360      DIO Z KOCHÁNOVA ČLP/CF/64813/ 27.04.2020     VD

O: Maty z Drňovek M: Bena z Kochánova

Chov: Chlubný Michal Maj: Szwedová Alžběta

361      RON Z PŘEROVSKA ČLP/CF/64746/04/20 01.04.2020    V1, CAJC, BOJ, BOB

O: Akim zpod Velinské stráně M: Luna z Přerovska

Chov: Suchánek Aleš Maj: Antošová Jana

PSI / MALE Třída vítězů / W inner Class

 

362      OR Z PŘEROVSKA ČLP/CF/63775 26.08.2017         V1,CAC

O: Akim zpod Velinské stráně M: Ajla od Žalkovických polí

Chov: Suchánek Aleš Maj: Kosina Václav

FENY / FEMALE Třída mladých / Junior Class

 

363      ABIGEIL OD JEVIŠOVSKÉ ŘÍČKY ČLP/CF/64864/ 05.05.2020    VD

O: Alan od Svaté vody M: Corry od Vrbického rybníka

Chov: Škrdla Vaclav Maj: Maříková Zuzana

364      AGÁTA OD JEVIŠOVSKÉ ŘÍČKY ČLP/CF/64865 05.05.2020        D

O: Alan od Svaté vody M: Corry od Vrbického rybníka

Chov: Škrdla Vaclav Maj: Štěpánek Jiří

365      BELA OD LUDSLAVSKÉ KAPLIČKY ČLP/CF/64804/ 26.04.2020 neposouzen

O: Car z Březové stráně M: Cira Jarpol

Chov: Lukeš Petr Maj: Lukeš Petr

366      BETTY Z TUPESKÉHO REVÍRU ČLP/CF/64741/ 10.03.2020        absence

O: Jun z Přerovska M: Hanny z Citoňských luk

Chov: Kňourek Vlastimil Maj: Franta Miroslav

367      BIBI Z TUPESKÉHO REVÍRU CLP/CF/64742/ 10.03.2020  V1, CAJC

O: Jun z Přerovska M: Hanny z Citoňských luk

Chov: Kňourek Vlastimil Maj: Hasmanda Zbyněk

368      BORA Z TUPESKÉHO REVÍRU ČLP/CF/64743 10.03.2020 V2

O: Jun z Přerovska M: Hanny z Citoňských luk

Chov: Kňourek Vlastimil Maj: Kabilka Miroslav

369      BRIE Z NEZABY LICKÉ HÁJENKY ČLP/CF/64699 12.02.2020     VD

O: Kazan z Přerovska M: Adele z Nezabylické hájenky

Chov: Chudá Michaela Maj: Matějáková Drahomíra

370      DINA OD VRBICKÉHO RY BNÍKA ČLP/CF/64899/ 04.05.2020     V3

O: Aris od Lesa Borkovníku M: Cora od Vrbického rybníka

Chov: Hudousek Josef Maj: Jarolimová Martina

371      HELENA Z MIROSLAVSKÉHO DVORA ČLP/CF/64824 02.05.2020         VD     

O: At Vlasmima M: Arlen ze Sasovské stráně

Chov: Oliva Petr Maj: Štáfl Kamil

372      CHIRA Z PŘESTAVLCKÉHO REVÍRU ČLP/CF/64917/ 24.06.2020          VD

O: Im ze Staropleských luk M: Erka z Přestavlckého revíru

Chov: Hejník Stanislav Maj: Hejník Stanislav

373      RENA Z PŘEROVSKA ČLP/CF/64752/ 01.04.2020   absence

O: Akim zpod Velinské stráně M: Luna z Přerovska

Chov: Suchánek Aleš Maj: Mazal Václav

374      RIA Z PŘEROVSKA Z PŘEROVSKA ČLP/CF/64753/04/20 01.04.2020      V

O: Akim zpod Velinské stráně M: Luna z Přerovska

Chov: Suchánek Aleš Maj: Bystřická Jelena

375      RITA Z PŘEROVSKA ČLP/CF/64747/ 01.04.2020    V4

O: Akim zpod Velinské stráně M: Luna z Přerovska

Chov: Suchánek Aleš Maj: Kršek Miroslav

FENY / FEMALE Třída otevřená / Open Class

 

376      BARA JA-HE ČLP/CF/64450/ 08.04.2019      V1

O: Flik z Lovčických tarasů M: Cita z Blatin

Chov: Petruš Peter Maj: Polišenský Josef

377      DÁJA Z KONOPIŠŤSKÉHO PANSTVÍ ČLP/CF/64354/ 03.04.2019 VD4

O: Aron z Němcova dvoru M: Gira z Lovčických tarasů

Chov: Radochlib Jiří Maj: Balaja Miroslav

378      HERA Z LÍVY ČLP/CF/64477/ 06.05.2019    VD2

O: Dyk z Oslavského údolí M: Asta z Bencova dvora

Chov: Vysloužil Emil Maj: Jánský Jan

379      CHARKA Z BŘEZOVÉ STRÁNĚ ČLP/CF/64370 06.04.2019           VD3

O: Umberto z Hložku M: Cita Březové stráně

Chov: Hlaváč Josef Maj: Hlaváč Josef

FENY / FEMALE Třída pracovní / W orking Class

 

380      DERRI OD HLAVNÍKU ČLP/CF/64037 26.04.2018  V1, CAC, BOS

O: Dar od Anabušského lesíka M: Bessi ze Senického dvora

Chov: Němečková Lenka Maj: Němec Pavel

Český fousek hnědák

PSI / MALE Třída dorostu / Puppy Class

 

381      SIGI Z KOBLOVA ČLP/CF/65032/ 02.01.2021          VN

O: Baron Farní dvůr M: Filka z Lívy

Chov: Sikora Josef Maj: Křivinka Radek

PSI / MALE Třída mladých / Junior Class

 

382      BRIT Z OSTRAVICE ČLP/CF/64953/ 04.07.2020    V4

O: W igo z Kyjovic M: Bety od Karlova smrku

Chov: Kubačák Roman Maj: Zapletal Jaroslav

383      CAR OD BLATSKÉHO RY BNÍKA ČLP/CF/64848/ 14.05.2020      VD

O: Gaston z Podhoránku M: Nela z Drňovek

Chov: Blatský Milan Maj: + Milan Blatský Hana Brázdová

384      CIT OD BLATSKÉHO RY BNÍKA OD BLATSKÉHO RYBNÍKA             ČLP/CF/64849/ 14.05.2020 neposouzen

O: Gaston z Podhoránku M: Nela z Drňovek

Chov: Blatský Milan Maj: Zapletal Jaroslav

385      DAROS GOTHY W EN ČLP/CF/64783/ 11.04.2020  V3

O: Ontario z Těšínovských buků M: Casiopea Gothywen

Chov: Dočkalová Iveta Maj: Havlík Lukáš

386      HAK Z MIROSLAVSKÉHO DVORA ČLP/CF/64818/ 02.05.2020    V1, CAJC

O: At Vlasmima M: Arlen ze Sasovské stráně

Chov: Oliva Petr Maj: Zelinka Miloslav

387      CHYR Z LÍVY ČLP/CF/64829/ 09.05.2020    V2

O: Cit z Maximky M: Asta z Bencova dvora

Chov: Vysloužil Emil Maj: Zabloudil Václav

PSI / MALE Třída otevřená / Open Class

388      BEREN OD PÁLAVSKÝ CH VRŠKŮ ČLP/CF/64456/ 28.04.2019    VD

O: Baron Farní dvůr M: Annie z Kyjovic

Chov: Machala Adam Maj: Slunečka Pavel

389      BRIT OD CHLUMÍNSKÉ KAMIZOLKY ČLP/CF/63781/10/17 04.09.2017 VD

O: Rocki z Hložku M: Cindy z Pištínských Blat

Chov: Zachara Petr Maj: Skalil Jan

390      GASTON OD VĚTRNÉ BOROVICE ČLP/CF/64523/ 01.06.2019     V1. CAC

O: Akim od Falka M: Kessy z Přerovska

Chov: Žák Zdeněk Maj: Drga Vlastimil

PSI / MALE Třída pracovní / W orking Class

391      LARY ZE ŠVÁBENIC CLP/CF/63946 21.03.2018     VD1

O: Ugas od Jemiluk M: Hera od Juhása

Chov: Loskot Miloš Maj: Štefánková Marie

FENY / FEMALE Třída dorostu / Puppy Class

392      AIDA Z ÚSTÍNA ČLP/CF/65043/ 07.01.2021 VN

O: Brit z Malé Hranické M: Dina z Ucháče

Chov: Martin Konečný Maj: Kosina Václav

FENY / FEMALE Třída mladých / Junior Class

393      ALBA OD POTOKA RY BÍ ČLP/CF/64990/ 12.09.2020        VD3

O: Dix z Pískové zahrady M: Celesta Gothywen

Chov: Slavický Josef Maj: Slavický Josef

395      CORA OD PÁLAVSKÝ CH VRŠKŮ CLP/CF/64926/ 18.06.2020     VD2

O: Geron z Lojzova dolu M: Annie z Kyjovic

Chov: Machala Adam Maj: Machala Adam

396      CORINA OD BLATSKÉHO RY BNÍKA ČLP/CF/64850/ 14.05.2020           neposouzen

O: Gaston z Podhoránku M: Nela z Drňovek

Chov: Blatský Milan Maj: + Milan Blatský Hana Brázdová

397      DITA OD VRBICKÉHO RY BNÍKA ČLP/CF/64901/ 04.05.2020    V1,CAJC

O: Aris od Lesa Borkovníku M: Cora od Vrbického rybníka

Chov: Hudousek Josef Maj: Dostál Zdeněk

398      ERA Z MALÉ HRANICKÉ ČLP/CF/64947/ 07.07.2020        absence

O: Kazan z Přerovska M: Bella z Vítonických akátů

Chov: Ryška Jan Maj: Bija Jan

 

FENY / FEMALE Mezitřída / Intermediate Class

394      AMBRA VALAŠSKÉ SRDCE ČLP/CF/64650/02/20 14.12.2019        VD1

O: Kazan z Přerovska M: Ara z Bencova dvora

Chov: Malík Lukáš Maj: Kabilka Marek

FENY / FEMALE Třída otevřená / Open Class

           

399      DITA ZE STOPROUNSKÝ CH VINIC ČLP/CF/63929 18.02.2018   D

O: Hron z Citoňských luk M: Exa z Lívy

Chov: Dostál Zdeněk Maj: Kristek Ivo

400      CHYNA OD HAGARDA ORLA ČLP/CF/64611/ 08.11.2019 V1, CAC

O: Rocki z Hložku M: Chyta ze Staropleských luk

Chov: Škrba Vojtěch Maj: Souček Zdeněk

FENY / FEMALE Třída pracovní / W orking Class

 

401      CELESTA GOTHY W EN ČLP/CF/63581 19.02.2017           V1

O: Idol z Koblova M: Arleta Gothywen

chov: Dočkalová Iveta Maj: Slavický Josef

402      CLEA CONCORD FROM ZLIV ČLP/CF/63970 31.03.2018 VD2

O: At Vlasmima M: Bonnie z Kamenného kopce

Chov: Kalina Vratislav Maj: Pešková Marta