cshrenfrdehuitplptruskesuk

Přihlášení do členské zóny

Přihlášení pro správu inzerátů a zobrazení dokumentů v členské zóně

cf logo KLUB CHOVATELŮ ČESKÝCH FOUSKŮ

UPOZORNĚNÍ: s ohledem na různě se měnící situaci vládních nařízení a omezení sledujte web a facebookové stranky klubu. 

SV Červený hrádek - výsledky

Ve svátečním červencovém pondělí  5.7.2021 se na Zámku Červený Hrádek u Jirkova konala Podkrušnohorská oblastní výstava psů loveckých plemen spojená se Speciální výstavou ČF a Oblastní klubovou výstavou jezevčíků. Tradiční květnový termín nemohl být z důvodů vládních omezení  dodržen a velký zájem vystavovatelů tak organizátory přiměl k posunu  celé výstavy do začátku léta.
V krásném prostředí zámeckého areálu a parku se tak mohlo panu rozhodčímu Ing. Braťkovi prezentovat 44 jedinců našeho národního plemene z celkově přihlášených 48. V kruhu převládal barevný ráz běloušů – 31 proti 13 hnědákům, v pohlaví byl stav téměř vyrovnán - 21 psů a 23 fen. Nejpočetněji byly obsazeny třídy mladých a podle udělených hodnocení i pochvalných slov z řad diváků je budoucnost kvalitního exteriéru českých fousků velmi nadějná.
Součástí výstavy byl i výběr do chovu ČF, na kterém byl každý uchazeč nejen důkladně prověřen v exteriéru, ale byl zároveň představen jeho budoucí přínos v liniové plemenitbě chovu. Že je o chov ČF velký zájem, potvrdilo vybraných 28 kandidátů chovu.
Nejlepším jedincem plemene se stal a titul BOB získal pes Ontario z Těšínovských buků, nejlepším jedincem opačného pohlaví a titul BOS si odnesla fena  Amy  Czech Mokřany, nejlepším mladým jedincem byl  a titul BOJ získal pes Brix z Nezabylické hájenky a nejlepším veteránem s titulem BOV byl Dante z Těšínovských buků.
V závěrečných soutěžích si pak ocenění odvezl pár Bor z Jamenských Valíků a Amy  Czech Mokřany, nejlepší chovatelskou skupinou bylo trio Barney, Brix a Adele z Nezabylické hájenky.

Ing. Michaela Chudá

Fotogalerie >> OMS CHomutov

 

Zámek Červený Hrádek 05.07.2021
 
Tmavý bělouš
  Kat. číslo Třída Jméno psa Datum     narození Jméno otce Jméno matky Chovatel Majitel / Spolumajitel Hodnocení
Psi 1 mladých Ari z Bramborských luk 15.05.2020 Aris  od Lesa Borkovníku Lovka  Krupá  Martin Skačan  Josef Vraný Nedostavil se
2 mladých Barney z Nezabylické hájenky 12.02.2020 Kazan z Přerovska Adele  z Nezabylické hájenky Ing. Michaela Chudá  Leoš Lengál V2
3 mladých Bor od Rolavské říčky 06.03.2020 Art  von den Knetzbergen Enny z Jedlové strouhy DiS. Lubomír Doležal  Kateřina Kosinová V3
4 mladých Brix z Nezabylické hájenky 12.02.2020 Kazan z Přerovska Adele  z Nezabylické hájenky Ing. Michaela Chudá  Břetislav Uchytil V1 CAJC, Nejlepší mladý pes, BOJ
5 mladých Brok od Rolavské říčky 06.03.2020 Art von den Knetzbergen Enny z Jedlové strouhy Jiří Brejcha Adam Brejcha V4
6 mladých Rodrigo z Přerovska 01.04.2020 Akim zpod Velinské stráně Luna z Přerovska  Aleš Suchánek  Soňa Stančíková V
7 mladých Xaver z Těšínovských buků 05.04.2020 Geron z Lojzova dolu Akira  Čapí Miss Ing. Václav Sobolík  Petr Kuchta V
8 mezitřída Goran  Eso 06.02.2020 Hero z Březové stráně Bony Eso  Jan Homola  Lenka Kaiserová VD
9 mezitřída Puf z Drňovek 07.02.2020 Art  von den Knetzbergen Aura  od Rolavské říčky  Pavel Kydlíček  Jiří Kučera VD
10 otevřená Bad z Hájenky Jedlová 23.05.2019 Dar z Podřipské stráně Ambra z Cerhýnské višňovky  Martin Kout  Jiří Svoboda V3
44 otevřená Borek z Jasněnčina Popluží 10.12.2017 Andy od Kozamberka Jasněnka od Pitné vody Pavel Kacl Jan Podpěra D
11 otevřená Cipísek od Dobevského hájku 11.06.2019 Bor z Jamenských Valíků Bela z Čarkovny  Petr Zedníček  Jindřich Šácha VD
34 otevřená Dexter z Jasněnčina Popluží 10.04.2019 Lesan od Pitné vody Aida  z Jasněnčina Popluží  Pavel Kacl  Miroslav Novák V2 res. CAC
45 otevřená Uman z Těšínovských buků 28.09.2018 Caro Max od Bouňovské studánky Akira Čapí Miss Václav Sobolík Marta Hrušková Nedostavil se
12 otevřená Uran z Těšínovských buků 28.09.2018 Caro Max od Bouňovské studánky Akira  Čapí Miss Ing. Václav Sobolík  Václav Sobolík V1 CAC
13 pracovní Danny  Perdix Bohemia 21.06.2018 Aron  z Němcova dvoru Anggie  z Nezabylické hájenky  Petr Brziak  Petr a Jarmila Švejdovi VD
14 vítězů Bor z Jamenských Valíků 29.03.2014 Chat ze Zvíkovské bašty Greta ze Skorotínské hájovny  Jindřich Šácha  Jindřich Šácha V1 CAC
15 veteránů Dante z Těšínovských buků 01.02.2010 Dar z Huťské osady Cita z Jílkova mlýna Ing. Václav Sobolík  Josef Strýhal V1, BOV
Feny 16 štěňat Indara  z Citoňských luk 01.02.2021 Bor z Jamenských Valíků Hexa z Citoňských luk  Miroslav Kabilka  Jindřich Šácha VN
48 dorostu Dyta z České jahodnice 14.10.2020 Cit z Maximky Jenny ze Sokolí doliny Martin Ticháček Rudolf Pražák VN
17 mladých Aida z Rázova 13.04.2020 Lesan od Pitné vody Bea  ze Dvora v lese Ing. Josef Rajniš  Anna Syková V3
18 mladých Alka z Rázova 13.04.2020 Lesan od Pitné vody Bea  ze Dvora v lese Ing. Josef Rajniš  Lukáš Zevl Nedostavila se
19 mladých Bojka z Brdské rezervace 18.03.2020 Hero z Březové stráně Aida z Rýzmberského hradu  Jan Skočil  Tereza Vrátníková V2
20 mladých Diana  Gothywen 11.04.2020 Ontario z Těšínovských buků Casiopea Gothywen  Iveta Dočkalová  Věra Vtelenská V1 CAJC, Nejlepší mladá fena
21 mladých Ellie  Perdix Bohemia 20.02.2020 Lesan od Pitné vody Anggie  z Nezabylické hájenky  Petr Brziak  David Bláha V4
22 mladých Gábi z Úlibického Páleníka 29.04.2020 Dyk z Podřipské stráně Alby  Vousaté štěstí  Michal Nýdrle  Bohuslav Denk V
23 mladých Gáya od Bouňovské studánky 30.04.2020 Ontario z Těšínovských buků Czárka od Bouňovské studánky  Jaroslav Rataj  Jaroslav Rataj Nedostavila se
24 mladých Greta Eso 06.02.2020 Hero z Březové stráně Bony  Eso Jan Homola Jan Homola V
25 otevřená Agáta  Czech gold 28.10.2018 Cir od Růvra Bára JARPOL Ing. Simona Kozáková  Ing. Simona Kozáková  V2 res. CAC
47 otevřená Ajka od Blažimského potoka 08.06.2019 Agar z Cerhýnské višňovky Ája od Sluneční stěny Josef Seifert Josef Seifert VD
26 otevřená Amy  Czech Mokřany 14.04.2019 Bor z Jamenských Valíků Bára  Eso  Ladislav Pulkrábek  Jindřich Šácha V1 CAC, Vítěz speciální výstavy ČF - fena, BOS
27 otevřená Dixi z Jasněnčina Popluží 10.04.2019 Lesan od Pitné vody Aida  z Jasněnčina Popluží  Pavel Kacl  Petra Čapková VD
28 otevřená Era z Podřipské stráně  28.06.2019 Lump od Pitné vody Poly z Hložku Jiří Černý Jiří Černý V4
29 otevřená Frona  Žlíbky 13.07.2018 Argo od Falka Arwen od Otínského potoka  Jiří Dvořák  Jitka Vrzáčková V3
30 pracovní Adele  z Nezabylické hájenky 24.02.2016 Cir od Růvra Gina od Frimlů Ing. Michaela Chudá Ing. Michaela Chudá VD
                   
Hnědák
  Kat. číslo Třída Jméno psa Datum narození Jméno otce Jméno matky Chovatel Majitel / Spolumajitel Hodnocení
Psi 31 mladých Endy z Maximky 10.02.2020 Grif od Bošické skály Ela z Lívy  Josef Kratochvíl  Tomáš Kouba V1 CAJC
32 mladých Xenon z Hložku 09.02.2020 Ugas od Jemluk Quanta z Hložku Ing. Jaroslav Havlát  Miroslav Perout V2
35 otevřená Falco od Bouňovské studánky 20.04.2019 Eldorádo z Těšínovských buků Czárka od Bouňovské studánky  Jaroslav Rataj  Jiří Pavlát V1 CAC
36 pracovní Bradley  z Valovských březinek 12.10.2018 Car z Březové stráně Amy Vousaté štěstí  Miroslav Hrncsjar  David Škařupa V1 CAC
46 vítězů Ontario z Těšínovských buků 26.04.2015 Eldorádo z Těšínovských buků Cilka z Debce Václav Sobolík Václav Sobolík V1 CAC, Vítěz speciální výstavy ČF - pes, BOB
Feny 37 mladých Afina ze Sulevic 15.05.2020 Aris od Lesa Borkovníku Amy z České Jahodnice  Zdeněk Míka  Veronika Podpěrová VD
38 mladých Heidi z Miroslavského dvora 02.05.2020 At  Vlasmima Arlen ze Sasovské stráně Ing. Petr Oliva  Pavel Gaduš V1 CAJC
33 mezitřída Cora  Bílá hájovna 04.08.2019 Cid z Blatin Cedra z Březové stráně  Jan Bína  Jan Bína V1 CAC
39 mezitřída Nora od Kralovického potoka 12.12.2019 Ontario z Těšínovských buků Kary  Krupá  Bohumil Petřík  Bohumil Petřík V2 res. CAC
40 otevřená Arleta z Klučovské hory 25.03.2019 Alan od Svaté vody Nella Jane z Těšínovských buků Ing. Blažena Skoumalová  Jaroslav Voříšek V3
41 otevřená Cilka z Volánských louží 21.05.2019 Dan ze Staropleských luk Olympia z Těšínovských buků  Josef Růžička  Vratislav Růžička V1 CAC
42 otevřená Cinda z Volánských louží 21.05.2019 Dan ze Staropleských luk Olympia z Těšínovských buků  Josef Růžička  Bohumil Horáček V2
43 pracovní Bora  Bohoušův dvůr 06.04.2019 Rocki z Hložku Mona u Klobásné  Zdeněk Hlaváček  Kateřina Kosinová V1 CAC
                   
Nejlepší pár: Bor z Jamenských Valíků           
      Amy  Czech Mokřany           
Nejlepší chovatelská skupina:            
      Barney z Nezabylické hájenky           
      Brix z Nezabylické hájenky           
      Adele  z Nezabylické hájenky