cshrenfrdehuitplptruskesuk

Přihlášení do členské zóny

Přihlášení pro správu inzerátů a zobrazení dokumentů v členské zóně

cf logo KLUB CHOVATELŮ ČESKÝCH FOUSKŮ

Klubová výstava při NV Floracanis 8.9.2019

Na výstavu bylo přihlášeno 49 psů a fen.  29 běloušů a 17 hnědáků. V kruhu posuzoval p. Emil Vysloužil a jako čekatel pan. Dalibor Smékal.

S ohledem na deštivé počasí pořadatel výstavy OMS Olomouc připravil kruh, který byl zakryt stanovým přístřeškem. 

Vedle kruhu byl také připraven stanový přístřešek, pro výběr do chovu, který prováděl zástupce hlavního poradce klubu pan Pavel Herman a přítomni byli také pan Sikora Josef a Hlaváč Josef.

Nejlepším českým fouskem klubové výstavy a titul V1, CAC BOB získala fena Charka z Citoňských luk,  nelepší mladou fenou se stala fena Quanta z Malého boubína získala V1, CAJC a BOJ, BOS získal pes  Geron z Lojzova dolu.BOB BOS BOJ

 Fotogalerie z výstavy >> KV Floracanis <<

Český fousek bělouš

PSI

třída štěňat 

1 BISCO OD PÁLAVSKÝCH VRŠKŮ ČLP/CF/64454 28.04.2019         VN

O: Baron Farní dvůr M: Annie z Kyjovic

Chov: Machala Adam, Maj: Kopečková Veronika

třída mladých

2 DANNY PERDIX BOHEMIA ČLP/CF/64098 21.06.2018                VD1

O: Aron z Němcova dvoru M: Anggie z Nezabylické hájenky

Chov: Brziak Petr, Maj: Švejda Petr

3 FELIX ŽLÍBKY ČLP/CF/64152 13.07.2018                    VD2

O: Argo od Falka M: Arwen od Otínského potoka

Chov: Dvořák Jiří, Maj: Kubiš Pavel

mezitřída 

4 ART Z LIŠANSKÝCH LUK A HÁJŮ ČLP/CF/64086 29.04.2018        V1

O: Art z Jamenských Valíků M: Afra z Lhotských jezírek

Chov: Vašičková Michaela, Maj: Vašičková Michaela

5 CRUSOE VALLIS BAPTISMI ČLP/CF/63873 01.02.2018     V2

O: Dyk z Vlčetínských rybníček M: Rouse z Hložku

Chov: Matějáková Drahomíra, Maj: Lavička Rostislav

třída otevřená 

6 ALEX OD TŘÍ DUBŮ ZE STOŠÍKOVIC ČLP/CF/63666 25.04.2017    V4

O: Dyk z Oslavského údolí M: Colly od Bouňovské studánky

Chov: Piták Pavel, Maj: Černý Martin

7 BEN Z BŘEZOVÉ HRÁZE ČLP/CF/REG/63816 25.10.2017         odstoupil

O: Argo Farní dvůr M: Hena z Podhoránku

Chov: Holický Jan, Maj: Holický Jan

8 CVIK Z VÍTONICKÝCH AKÁTŮ ČLP/CF/64001 18.04.2018      V3

O: Hron z Citoňských luk M: Adora z Vítonických akátů

Chov: Sobotka Milan, Maj: Piskovský Roman

9 LEO Z PŘEROVSKA ČLP/CF/REG/62683 01.02.2015        D

O: Uran z Kyjovic M: Ajla od Žalkovických polí

Chov: Suchánek Aleš, Maj: Pavlosek Libor

10 LEX Z PŘEROVSKA ČLP/CF/REG/62682 01.02.2015         V1, CAC

O: Uran z Kyjovic M: Ajla od Žalkovických polí

Chov: Suchánek Aleš, Maj: Pavlosek Pavel

11 OR Z PŘEROVSKA ČLP/CF/63775 26.08.2017            V2, res CAC

O: Akim zpod Velinské stráně M: Ajla od Žalkovických polí

Chov: Suchánek Aleš, Maj: Kosina Václav

12 WAX Z HLOŽKU ČLP/CF/63954 22.03.2018               VD

O: Dix z Pískové zahrady M: Quanta z Hložku

Chov: Havlát Jaroslav, Maj: Váško Martin

třída vítězů 

13 OSKAR Z PŘEROVSKA ČLP/CF/63776 26.08.2017            vyloučen

O: Akim zpod Velinské stráně M: Ajla od Žalkovických polí

Chov: Suchánek Aleš , Maj: Bija Jan

FENY 

třída mladých 

14 BELA Z POLEŠOVIC ČLP/CF/64174 09.07.2018          odstoupil

O: Car z Březové stráně M: Ute z Kyjovic

Chov: Hasmanda Zbyněk, Maj: Dostál Zdeněk

15 BRITA STŘIHOVHÁRT ČLP/CF/64167 24.07.2018            VD3

O: Art z Jamenských valíků M: Ella z Pískové zahrady

Chov: Hartman Miroslav, Maj: Šimek Břetislav

16 CORA Z ORLICKÉHO PANSTVÍ ČLP/CF/64138 16.05.2018             V1, CAJC

O: Caro Max od Bouňovské studánky M: Rea z Kalupčeka

Chov: Němec Josef, Maj: Holásková Alena

17 FRONA ŽLÍBKY ČLP/CF/64153 13.07.2018           odstoupil

O: Argo od Falka M: Arwen od Otínského potoka

Chov: Dvořák Jiří, Maj: Vrzáčková Jitka

18 GITA Z LOJZOVA DOLU ČLP/CF/64019 21.04.2018            VD2

O: Rocki z Hložku M: Alma z Kochánova

Chov: Hubálek Tomáš, Maj: Burianová Helena

19 IRA ZE ŠIMÁRNIKU ČLP/CF/63996 18.04.2018           VD4

O: Art ze Stoprounských vinic M: Heda z Citoňských luk

Chov: Tinka Josef, Maj: Fridrichovský Vít

mezitřída

20 AFRA Z LIŠANSKÝCH LUK A HÁJŮ  ČLP/CF/64088 29.04.2018          V1, CAC

O: Art z Jamenských Valíků M: Afra z Lhotských jezírek

Chov: Vašičková Michaela, Maj: Vašičková Michaela

21 CURRY VALLIS BAPTISMI CLP/CF/63874 01.02.2018          VD

O: Dyk z Vlčetínských rybníček M: Rouse z Hložku

Chov: Matějáková Drahomíra , Maj: Matějáková Drahomíra

22 GITA Z KUSALOVA CHOVU ČLP/CF/63920 09.03.2018        C2, res. CAC

O: Idol z Koblova M: Era z Kusalova chovu

Chov: Kusala Josef, Maj: Kusala Josef

třída otevřená

23 JESSIE Z POŠNÉ ČLP/CF/63760 01.08.2017                 V1

O: Alan od Bouňovské studánky M: Fela z Lovčických tarasů

Chov: Černý Josef, Maj: Dědouch Josef

24 PEGY Z PŘEROVSKA ČLP/CF/63960 29.03.2018                 VD2

O: Aron z Němcova dvoru M: Ajla od Žalkovických polí

Chov: Suchánek Aleš, Maj: Ambroz Pavel

třída pracovní 

25 ANNIE RUMZOVSKÉ POLE ČLP/CF/63729 13.09.2017          V1

O: Hart z Nolkopu M: Chora z Nolkopu

Chov: Zdvořáček Miroslav, Maj: Zdvořáček Marek

26 DINA Z UCHÁČE ČLP/CF/REG/63505 12.11.2016             V2

O: Cir od Růvra M: Cilka Jarpol

Chov: Hošek František,Maj: Konečný Martin 

třída vítězů 

27 ANNIE Z KYJOVIC ČLP/CF/REG/62783 16.03.2015              V2, res. CAC

O: Cvik z Debce M: Rita z Kyjovic

Chov: Hermann Pavel, Maj: Machala Adam

28 BLUE VALLIS BAPTISMI ČLP/CF/63317 08.04.2016                  odstoupil

O: Idor ze Strážného kopce M: Rouse z Hložku

Chov: Matějáková Drahomíra, Maj: Řeháková Iveta

29 CHARKA Z CITOŇSKÝCH LUK ČLP/CF/63614 16.03.2017             V1, CAC, BOB

O: Dyk z Oslavského údolí M: Chara z Lovčických tarasů

Chov: Kabilka Miroslav, Maj: Janíčková Martina

Český fousek hnědák

PSI

třída mladých

30 BRIT Z BEZDĚKOVA DVORA ČLP/CF/64244 23.09.2018   V1, CAJC

O: Ami Farní dvůr M: Bessy z Lesní

Chov: Bezděk Jaroslav , Maj: Devín Michal

mezitřída

31 BEREN Z NEŘÁDOVA STAVENÍ CLP/CF/REG/63826 08.11.2017         V1, CAC     

O: Coudy z Křenovských luk M: Bonny z Kyjovic

Chov: Neradilová Silvie, Maj: Černá Bolfíková Barbora

32 BREGO Z NEŘÁDOVA STAVENÍ ČLP/CF/REG/63827 08.11.2017         odstoupil

O: Coudy z Křenovských luk M: Bonny z Kyjovic

Chov: Neradilová Silvie, Maj: Homolková Dana

33 BRET Z BŘEZOVÉ HRÁZE ČLP/CF/REG/63820 25.10.2017              odstoupil

O: Argo Farní dvůr M: Hena z Podhoránku

Chov: Holický Jan, Maj: Dufková Iva, Sp-maj: Dufková Terezka 

34 DAR ZE STOPROUNSKÝCH VINIC ČLP/CF/63924 18.02.2018               VD3

O: Hron z Citoňských luk M: Exa z Lívy

Chov: Dostál Zdeněk, Maj: Navrátil Martin

35 DYK ZE STOPROUNSKÝCH VINIC ČLP/CF/63925 18.02.2018       V2, Res.CAC

O: Hron z Citoňských luk M: Exa z Lívy

Chov: Dostál Zdeněk, Maj: Zemánková Marcela

třída otevřená 

36 BRIT OD CHLUMÍNSKÉ KAMIZOLKY ČLP/CF/63781 04.09.2017          VD1

O: Rocki z Hložku M: Cindy z Pištínských Blat

Chov: Zachara Petr, Maj: Skalil Jan

37 DARCY Z KYJOVIC ČLP/CF/REG/63644 22.03.2017                   odstoupil

O: Zart Kyjovic M: Angie Kyjovic

Chov: Hermann Pavel, Maj: Kučera Petr 

třída pracovní

38 GERON Z LOJZOVA DOLU CLP/CF/64016 21.04.2018           V1, CAC, BOS

O: Rocki z Hložku M: Alma z Kochánova

Chov: Hubálek Tomáš, Maj: Hubálek Tomáš

FENY 

třída mladých 

39 QUANTA Z MALÉHO BOUBÍNA ČLP/CF/63979 24.03.2018     V1, CAJC, BOJ

O: Brok z Lesní M: Irry z Malého Boubína

Chov: Ouředník Jaromír, Maj: Sekaninová Žaneta

mezitřída 

40 BECKY Z NEŘÁDOVA STAVENÍ ČLP/CF/REG/63829 08.11.2017          odstoupil

O: Coudy z Křenovských luk M: Bonny z Kyjovic

Chov: Neradilová Silvie, Maj: Kranjčevičová Anita, Sp-maj: Klíma Jakub

41 DARA ZE STOPROUNSKÝCH VINIC ČLP/CF/63928 18.02.2018          D

O: Hron z Citoňských luk M: Exa z Lívy

Chov: Dostál Zdeněk, Maj: Šimonová Alena

třída otevřená 

42 CELESTA GOTHYWEN ČLP/CF/63581 19.02.2017           V1

O: Idol z Koblova M: Arleta Gothywen

Chov: Dočkalová Iveta,Maj: Slavický Josef 

třída pracovní

43 ARIELLE OD PÁLAVSKÝCH VRŠKŮ ČLP/CF/REG/63814 11.10.2017            VD1

O: Zart z Kyjovic M: Annie z Kyjovic

Chov: Machala Adam, Maj: Juráň Jaroslav

44 BESI Z KOCHÁNOVA ČLP/CF/REG/63442 30.05.2016               VD2

O: Fedor z Lojzova dolu M: Cita z Pískové zahrady

Chov: Chlubný Michal, Maj: Jílek Tomáš

45 BRITA OD CHLUMÍNSKÉ KAMIZOLKY ČLP/CF/63786 04.09.2017        VD3

O: Rocki z Hložku M: Cindy z Pištínských Blat

Chov: Zachara Petr, Maj: Petrák Karel

třída vítězů

46 CORRA Z KYJOVIC ČLP/CF/63274 19.03.2016                 nenastoupil

O: Hardy z Koblova M: Celie de Jean Baptiste

Chov: Hermann Pavel , Maj: Hermann Pavel 289