cshrenfrdehuitplptruskesuk

Přihlášení do členské zóny

Přihlášení pro správu inzerátů a zobrazení dokumentů v členské zóně

cf logo KLUB CHOVATELŮ ČESKÝCH FOUSKŮ

Národní výstava psů Floracanis - Olomouc 7.9.2019

V kruhu posuzoval MVDr. František Šimek

Titul BOB získal pes Oskar z Přerovska a  závěrečných soutěžích získal ve skupine FCI VII páté místo. Ttitul BOJ a BOS získala fena Quanta z Malého Boubína a v  závěrečných soutěžích získala ve skupine mladých FCI VII  třetí místo.

 

PSI / třída mladých

890 DANNY PERDIC BOHEMIA ČLP/CF/64098 21.06.2018             V1

O: Aron z Němcova dvoru M: Anggie z Nezabylické hájenky

Chov: Brziak Petr, Maj: Švejda Petr

PSI mezitřída

891 BRET Z BŘEZOVÉ HRÁZE ČLP/CF/REG/63820 25.10.2017         nenastoupil

O: Argo Farní dvůr M: Hena z Podhoránku

Chov: Holický Jan, Maj: Dufková Iva, Sp-maj: Dufková Terezka

892 CRUSOE VALLIS BAPTISMI ČLP/CF/63873 01.02.2018         V1

O: Dyk z Vlčetínských rybníček M: Rouse z Hložku

Chov: Matějáková Drahomíra, Maj: Lavička Rostislav

PSI třída otevřená

893 ART Z LIŠANSKÝCH LUK A HÁJŮ ČLP/CF/64086 29.04.2018            V2, Res.CAC  

O: Art z Jamenských Valíků M: Afra z Lhotských jezírek

Chov: Vašičková Michaela, Maj: Vašičková Michaela

894 BRIT OD CHLUMÍNSKÉ KAMIZOLKY ČLP/CF/63781 04.09.2017        VD3 

O: Rocki z Hložku M: Cindy od Pištínských Blat

Chov: Zachara Petr, Maj: Skalil Jan

895 OR Z PŘEROVSKA ČLP/CF/63775 26.08.2017              V1, CAC 

O: Akim zpod Velinské stráně M: Ajla od Žalkovických polí

Chov: Suchánek Aleš, Maj: Kosina Václav

PSI třída vítězů

896 OSKAR Z PŘEROVSKA ČLP/CF/63776 26.08.2017             V1, CAC, NV, BOB

O: Akim zpod Velinské stráně M: Ajla od Žalkovických polí

Chov: Suchánek Aleš , Maj: Bija Jan

FENY třída mladých

 897 AFRA Z LIŠANSKÝCH LUK A HÁJŮ ČLP/CF/64088 29.04.2018       V2

O: Art z Jamenských Valíků M: Afra z Lhotských jezírek

Chov: Vašičková Michaela, Maj: Vašičková Michaela

898 BRITA STŘIHOVHÁRT ČLP/CF/64167 24.07.2018         VD4        

O: Art z Jamenských valíků M: Ella z Pískové zahrady

Chov: Hartman Miroslav, Maj: Šimek Břetislav, Sp-maj: Urbišová Libuše

899 CIRA Z VÍTONICKÝCH AKÁTŮ ČLP/CF/64004 18.04.2018             V

O: Hron z Citoňských luk M: Adora z Vítonických akátů Chov: Sobotka Milan, Maj: Kabilková Michaela

900 CORA Z ORLICKÉHO PANSTVÍ ČLP/CF/64138 16.05.2018             VD3

O: Caro Max od Bouňovské studánky M: Rea z Kalupčeka

Chov: Němec Josef, Maj: Holásková Alena

901 QUANTA Z MALÉHO BOUBÍNA ČLP/CF/63979 24.03.2018           V1, CAJC, BOJ, BOS

O: Brok z Lesní M: Irry z Malého Boubína

Chov: Ouředník Jaromír, Maj: Sekaninová Žaneta

FENY mezitřída

02 BECKY Z NEŘÁDOVA STAVENÍ ČLP/CF/REG/63829 08.11.2017      V1

O: Coudy z Křenovských luk M: Bonny z Kyjovic

Chov: Neradilová Silvie, Maj: Kranjčevičová Anita, Sp-maj: Klíma Jakub

903 DITA Z STOPROUNSKÝCH VINIC ČLP/CF/63929 18.02.2018         nenastoupil     

O: Hron z Citoňských luk M: Exa z Lívy

Chov: Dostál Zdeněk, Maj: Kristek Ivo

904 ELSA Z UCHÁČE ČLP/CF/63867 28.01.2018           VD2

O: Car z Březové stráně M: Cilka Jarpol

Chov: Hošek František, Maj: Konečný Martin

905 GITA Z KUSALOVA CHOVU ČLP/CF/63920 09.03.2018             VD3

O: Idol z Koblova M: Era z Kusalova chovu

Chov: Kusala Josef, Maj: Kusala Josef

FENY třída otevřená

906 IDA Z WEJHEROWSKIEJ BUKOWINY CLP/CF/64176 12.04.2018        neposouzen

O: Eldorado z Těšínovských Buků M: Bryza z Wejhewrowskiej Bukowiny

Chov: Slawinski Tomasz, Maj: Vtelenská Věra

FENY třída pracovní

907 ARIELLE OD PÁLAVSKÝCH VRŠKŮ ČLP/CF/REG/63814 11.10.2017      V1

O: Zart z Kyjovic M: Annie z Kyjovic

Chov: Machala Adam, Maj: Juráň Jaroslav

908 BRITA OD CHLUMÍNSKÉ KAMIZOLKY ČLP/CF/63786 04.09.2017      VD2

O: Rocki z Hložku M: Cindy z Pištínských Blat

Chov: Zachara Petr, Maj: Petrák Karel

FENY třída vítězů

909 ANNIE Z KYJOVIC ČLP/CF/REG/62783 16.03.2015            V2

O: Cvik z Debce M: Rita z Kyjovic

Chov: Hermann Pavel, Maj: Machala Adam

910 CHARKA Z CITOŇSKÝCH LUK ČLP/CF/63614 16.03.2017       V1

O: Dyk z Oslavského údolí M: Chara z Lovčických tarasů

Chov: Kabilka Miroslav, Maj: Janíčková Martina