cshrenfrdehuitplptruskesuk

Přihlášení do členské zóny

Přihlášení pro správu inzerátů a zobrazení dokumentů v členské zóně

cf logo KLUB CHOVATELŮ ČESKÝCH FOUSKŮ

Uzávěrka zpravodaje je 30.6.2019, články o fouskovi a životě s ním, můžete  zasílat do tohoto data na adresu tiskového referenta. Děkujeme

Byly doplněny propozice a přihláška na Klubovou výstavu při Floracanis v OlomouciUpozornění: pro fousky je v sobotu výstava Floracanis  a v neděli tamtéž Klubová výstava. Každá výstava má svou samostatnou přihášku.

Uzávěrka přihlášek na memoriál Fr. Housky je  15.8.2019, přihlášky zasílejte na výcvikáře klubu pana Aleše Suchánka, více v sekci Klubové zkoušky kde jsou  propozice (pozvánka) se základními informacemi

Speciální klubová výstava Červený Hrádek u Chomutova 1.6.2019 - výsledky

Speciální klubová výstava se konala při Oblastní výstavě loveckých psů v Červeném Hrádku u Chomutova. Na tuto výstavu bylo přihlášeno 52 českých fousků a v kruzích je bob boj sv chom2019posuzovali  rozhodčí: kruh psů -  Ing. josef Braťka  a kruh fen pan Jiří Štich. Jako čekatel se zúčastnil pan Milan Fekiač.

Vítězem se stal Danny Perdix Bohemia, získal ocenění V1, CAJC, nejlepší mladý pes, BOJ, BOB.

 

 

Při této výstavě byl také výběr do chovu, který prováděli pánové Ladislav Pulkrabek,  Ing. Lubomír Vent a Ing. Jiří Kalivoda .

Momentky z výstavy naleznete ve fotogalerii  >> OMS Chomutov << Foto. Ing. Vladimír Šoral

Bělouš
  Kat. číslo Třída Jméno psa Datum     narození Jméno otce Jméno matky Chovatel Majitel / Spolumajitel Hodnocení
  Psi              
  130 dorostu Adar z Kraje zeleného zlata 5.10.2018 Art von den Knetzbergen Coffie Perdix Bohemia Seman Antonín Kašpar Miroslav VN1
131 dorostu Amor Boy Pepinos 3.9.2018 Baron Vallis Baptisimi Cipka Eso  Ouzský Josef Brázda Aleš N2
132 mladých Arnie z Hájenky Jedlová 2.4.2018 CaroMax od Bouňovské Studánky Ambra z Cerhýnovské višňovky Kout Martin Kročák Miloslav V2
133 mladých Azy z Hájenky Jedlová 2.4.2018 CaroMax od Bouňovské Studánky Ambra z Cerhýnovské višňovky Kout Martin Kout Martin  VD4
134 mladých Danny Perdix Bohemia 21.6.2018 Aron z Němcova dvoru Anggie z Nezabylické hájenky Brziak Petr Švejda Petr V1, CAJC, nejlepší mladý pes, BOJ, BOB
135 mladých Donnald Perdix Bohemia 21.6.2018 Aron z Němcova dvoru Anggie z Nezabylické hájenky Brziak Petr Zelenka Petr V3
136 mladých Eddy z Tiské hájenky 23.5.2018 Andy od Kozamberka Cora z Podřipské stráně Hanousek Tomáš Ing. Raab Jiří VD
137 mladých Erick z Tiské hájenky 23.5.2018 Andy od Kozamberka Cora z Podřipské stráně Hanousek Tomáš Ing. Hanousek Tomáš Ing. VD
138 mladých Max Krupá 4.3.2018 Mec od Královického potoka Chita Krupá Pokorný Radek Schenk Stanislav VD
139 mladých Monty Krupá 4.3.2018 Mec od Královického potoka Chita Krupá Pokorný Radek Schenk Stanislav VD
140 mezitřída Odin od Pitné vody 30.7.2017 Erik z Livy Dorka od Růvra Kalivoda Jiří Ing. Rosa Zdeněk Ing. VD2
141 mezitřída Ogar od Pitné vody 30.7.2017 Erik z Lívy Dorka od Růvra Kalivoda Jiří Ing. Oplt Martin V1, CAC
142 otevřená Abbaht z Panenkova dvora 24.5.2017 Andy od Kozamberka Dora z Pískové zahrady Neuman Stanislav Ing. Mašek Martin V1, CAC
143 otevřená Andy z Nezabylické hájenky 24.2.2016 Cir od Růvra Gina od Frimlů Chudá Michaela Ing. Čapek Jiří VD
144 otevřená Arrd z Kunčic 13.7.2016 Frogo z Přerovska Arra z Neřádova stavení Zůbek Karel Vildman David VD
145 otevřená Bor od Sluneční stěny 12.2.2017 Bor z Podřipské stráně Inka od Pitné vody Škodová Lucie Kaiserová Kristýna V3
146 otevřená Eddy od Aliny z Nehvizd 13.2.2017 Cir od Růvra Chita z Lovčických tarasů Kvasnička Jiří Břichnáč Petr V2, Res.CAC
147 otevřená Hero z Březové stráně 27.12.2016 Hardy z Koblova Cita z Březové stráně Hlaváč Josef Vent Lubomír Ing. V4
148 veteránů Dante z Těšínovských buků 1.2.2010 Dar z Huťské osady Cita z Jílkova mlýna Sobolík Václav Ing. Strýhal Josef V1, BOV
149 veteránů Mec od Kralovického potoka 27.8.2009 Bon z Chladné Stráně Asta z Jetenovických polí Petřík Bohumil Schenk Stanislav V2
Feny              
  150 mladých Bela 24.7.2018 Art z Jemenských Valíku ella z Pískové zahrady Hartman Miroslav Matoušová Kamila Nestandartní výška
151 mladých Cita z Bencova dvora 22.5.2018 Aron z Němcova dvoru Ela z Kablaně Benc Jaroslav Ing. Chaloupek Martin VD
152 mladých Darka Perdix Bohemia 21.6.2018 Aron z Němcova dvoru Anggie z Nezabylické hájenky Brziak Petr Brziak Petr VD
153 mladých Ella z Tiské hájenky 23.5.2018 Andy od Kozamberka Cora z Podřipské stráně Hanousek Tomáš Ing. Šurych Michael V
154 mladých Embra z Tiské hájenky 23.5.2018 Andy od Kozamberka Cora z Podřipské stráně Hanousek Tomáš Ing. Hanousek Tomáš Ing. VD
155 mladých Esa z Podřipské stráně 26.6.2018 Lump od Pitné vody Polly z Hložku Černý Jiří Kuncová Barbora V1, CAJC, nejlepší mladá fena, BOS
156 mladých Ida z Wejherowskiej Bukowiny 12.4.2018 Eldorádo z Těšínovských buků Briza z Wejherowskiej Bukowiny Slawinski Tomasz Vtelenská Věra MVDr. V2
157 mladých Wiki z Hložku 22.3.2018 Dix z Pískové zahrady Quanta z Hložku Havlát Jaroslav Kovařík Ladislav V3
158 mezitřída Anča Střihovhárt 5.11.2017 Dyk z Vlčetínských rybníček Ella z Pískové zahrady Hartman Miroslav Hartman Miroslav V1, CAC
159 mezitřída Megy Krupá 4.3.2018 Mec od Královického potoka Chita Krupá Pokorný Radek Uher Radek VD
160 otevřená Amy z České Jahodnice 21.6.2017 Hron od Pitné vody Ina z Ventova dvora Ticháček Martin Míka Zdeněk VD4
161 otevřená Anggie z Nezabylické hájenky 24.2.2016 Cir od Růvra Gina od Frimlů Chudá Michaela Ing. Brziak Petr V3
162 otevřená Arina z Hájenky Jedlová 2.4.2018 CaroMax od Bouňovské Studánky Ambra z Cerhýnovské višňovky Kout Martin Klíma Bohumil V2, Res.CAC
163 otevřená Áza z Jamajky 6.10.2016 Hron od Pitné vody Citta Perdix Bohemia Čubrda Radek Čubrda Radek V1, CAC, vítěz fen
164 otevřená Elsa od Aliny z Nehvizd 13.2.2017 Cir od Růvra Chita z Lovčických tarasů Kvasnička Jiří Novák Josef VD
165 otevřená Orsi od Pitné vody 30.7.2017 Erik z Lívy Dorka od Růvra Kalivoda Jiří Ing. Štěpánek Jiří VD
166 pracovní Casey od Vrbického rybníka 17.5.2017 Andy od Kozamberka Cita ze Střezmé Hudousek Josef Chaloupková Soňa V1, CAC
167 pracovní Cedra z Březové stráně 8.6.2013 Alan z Kudrnova dvora Vilka z Březové stráně Hlaváč Josef Bína Jan VD
168 pracovní Jiskra z Podzámeckých polí 1.8.2017 CaroMax od Bouňovské Studánky Cindy od Růvra Rulík Jiří Karfík Ivo Mgr.DiS Nestandartní výška
                   
Hnědák
  Kat. číslo Třída Jméno psa Datum narození Jméno otce Jméno matky Chovatel Majitel / Spolumajitel Hodnocení
  Psi              
  169 mladých Dino z Cecemínských vinic 3.6.2018 Brok z Lesní Cita z Cecemínských vinic Horák Pavel Štrobach Jan V1, CAJC
170 otevřená Arryn Perfecta Caritas 18.4.2016 Char od Tyrše Hella z Podhoránku Kříčková Šárka Kříčková Šárka V1, CAC, vítěz psů
171 otevřená Bryt z Tanečňáku 13.3.2017 Brok z Lesní Arka Scrofa Dukát Jakub Dukát Jakub V3
172 otevřená Drak z Maximky 9.11.2017 Eldorádo z Těšínovských buků Ela z Lívy Kratochvíl Josef Woldert Zdenek V2, Res.CAC
173 pracovní DE MALUSHOOEVE KOVAR 10.6.2015 Aron od Petrovského zámku Tara od Jemiluk J. van Eijk J van der Slikke-Pieterse V1, CAC
174 vítězů Ontario z Těšínovských buků 26.4.2015 Eldorádo z Těšínovských buků Cilka z Debce Sobolík Václav Ing. Sobolík Václav a Blanka V1, CAC
Feny              
  175 mladých Dorka z Cecemínských vinic 3.6.2018 Brok z Lesní Cita z Cecemínských vinic Horák Pavel Horák Pavel V1, CAJC
176 mladých Grey Brown z Lubiechowa 20.6.2018 Coudy z Křenovských luk Ella Brown z Lubiechowa Dostálová Veronika  Dostálovi Veronika a Pavel V3
177 mladých Quenny z Malého Boubína 24.3.2018 Brok z Lesní Irry z Malého Boubína Ouředník Jaromír Hrubcová Lucie V2
178 pracovní Alma od Chlumínské kamizolky 21.8.2015 Char od Tyrše Cindy z Pištínských blat Zachara Petr Bledá Veronika V2, Res.CAC
179 pracovní Anathema Concord from Zliv 23.8.2015 Gaston z Podhoránku Bonie z Kamenného kopce Kalina Vratislav Šurych Michael V1, CAC
180 veteránů Barra Perdix Bohemia 4.1.2010 Erik z Ventova dvora Jessi z Práchové Brziak Petr Brziak Petr V1, vítěz veteránů
181 veteránů Dagi z Včelínského lesa 11.5.2009 Car z Přestavického revíru Cara z Včelínského lesa Berčík Martin Ing. Lesák Vladislav  Nenastoupil

 

sv chom 2019IMG 1841

 sv chom 2019IMG 1851

 vitezove sv chom2019