cshrenfrdehuitplptruskesuk

Přihlášení do členské zóny

Přihlášení pro správu inzerátů a zobrazení dokumentů v členské zóně

cf logo KLUB CHOVATELŮ ČESKÝCH FOUSKŮ

Uzávěrka zpravodaje je 30.6.2019, články o fouskovi a životě s ním, můžete  zasílat do tohoto data na adresu tiskového referenta. Děkujeme

Byly doplněny propozice a přihláška na Klubovou výstavu při Floracanis v OlomouciUpozornění: pro fousky je v sobotu výstava Floracanis  a v neděli tamtéž Klubová výstava. Každá výstava má svou samostatnou přihášku.

Uzávěrka přihlášek na memoriál Fr. Housky je  15.8.2019, přihlášky zasílejte na výcvikáře klubu pana Aleše Suchánka, více v sekci Klubové zkoušky kde jsou  propozice (pozvánka) se základními informacemi

Mezinárodní výstava Litoměřice 18.5.2019

V kruhu posuzoval Ing. Jaroslav Havlát

 

psi        
třída dorostu Brit z Bezděkova dvora   Velmi nadějný
    o: Arni Farní dvůr m: bessy z Lesní  
    ch: nezděk Jaroslav maj: Devín Michal  
třída mladých Art z Lišanských luk a hájů   Výborný1, CAJC, BOS
    o:Art z Jamenských Valíků  m:Afra z Lhotských jezírek  
    ch:Vašičková Michaela maj: Vašičková Michaela   
třída mladých Dino z Cecemínských vinic   Výborný2
    o:Brok z Lesní m: Cita z cecemínských vinic  
    ch: Horák Pavel maj:Štrobach Jan  
třída mladých Max Krupá   Velmi dobrý3
    o: Mec od Kralovického potoka m: Chita Krupá  
    ch: Pokorný Radek maj:Schenk Stanislav  
třída mladých Monty Krupá   Velmi dobrý4
    o:Mec od Kralovického potoka m:Chita Krupá  
    ch:Pokorný Radek maj:Schenk Stanislav  
mezitřída Beren z Neřádova stavení   Výborný1, CAC, RCACIB 
    o:Coudy z Křenovských luk m:Bonny z Kyjovic  
    ch: Neradilová Silvie maj:Černá Bolfíková Barbora
třída otevřená Arryn Perfecta Caritas   Výborný1, CAC, CACIB
    o: Char od Tyrše m:Hella z Podhoránku  
    ch: Ryšavá Šárka maj:Kříčková Šárka  
třída otevřená Bor od Sluneční stěny   Velmi dobrý2
    o:  Bor z Podřipské stráně m: Inka od Pitné vody  
    ch: Škodová Lucie maj:Kaiserová Kristýna  
feny        
třída dorostu Aida Boy Pepinos   Nadějný
    o: Baron Vallis Baptisni m: Cipka Eso  
    ch: Ouzký Josef maj:Koropecká Ivana  
třída mladých Afra  z Lišanských luk a hájů   Výborný1, CAJC, BOJ, BOB  
    o:Art z Jamenských Valíků  m:Afra z Lhotských jezírek  
    ch: Vašičková Michaela maj:Vašičková Michaela   
třída mladých Dorka z Cecemínských vinic   Výborný3
    o: Brok z Lesní m: Cita z cecemínských vinic  
    ch: Horák Pavel maj:Horák Pavel  
třída mladých Ella z Tiské hájenky   Velmi dobrý
    o: Andy do Kozamberka m: Cora z Podřipské stráně  
    ch: Ing. Hanousek Tomáš maj: Šurych Michael  
třída mladých Geena Brown z Lubiechowa   Výborný2
    o:Coudy z Křenovských luk m:Ella Brown z Lubiechowa
    ch:Dostálová Veronika maj: Ptáčníková Lucie  
třída mladých Grey Brown z Lubiechowa   Výborný4
    o:Coudy z Křenovských luk m:Ella Brown z Lubiechowa
    ch:Dostálová Veronika maj:Dostál Pavel, spol. Dostálová Veronika  
třída šampionů Afra  ze Lhotských jezírek   Výborný1, CAC, CACIB
    o:César z Pískové zahrady m:Bety z Pištínských Blat  
    ch:Fulínová Daniela maj: Vašičková Michaela