cshrenfrdehuitplptruskesuk

Přihlášení do členské zóny

Přihlášení pro správu inzerátů a zobrazení dokumentů v členské zóně

cf logo KLUB CHOVATELŮ ČESKÝCH FOUSKŮ

Uzávěrka přihlášek na memoriál Fr. Housky je  15.8.2019, přihlášky zasílejte na výcvikáře klubu pana Aleše Suchánka, více v sekci Klubové zkoušky kde jsou  propozice (pozvánka) se základními informacemi

Mezinárodní výstava psů DUO CACIB BRNO 2-3.2.2019

zdroj výsledků web výstavy

sobota 2. února 2019, v kruhu posuzovala slovenská rozhodčí Janek Jana, Mgr.

účastnilo se 20 českých fousků a předvedli se i v závěrečných soutěžích kdy Velkou národní cenu vyhrála fena Anie z Kyjovic a ve skupině FCI VII se umístila na 4 místě

 psi třída mladých / male junior classnv1misto adam duobrno

2576 ART Z LIŠANSKÝCH LUK A HÁJŮ  ČLP/CF/64086    29.4.2018             Absence

O: Art z Jamenských Valíků            M: Afra z Lhotských jezírek

Chov: Vašičková Michaela             Maj: Vašičková Michaela

2577 BEREN Z NEŘÁDOVA STAVENÍ      ČLP/CF/REG/63826         8.11.2017             Výborný2

O: Coudy z Křenovských luk M: Bonny z Kyjovic

Chov: Neradilová Silvie Maj: Černá Bolfíková Barbora

2578 BREGO Z NEŘÁDOVA STAVENÍ      ČLP/CF/REG/63827         8.11.2017             Výborný4

O: Coudy z Křenovských luk M: Bonny z Kyjovic

Chov: Neradilová Silvie Maj: Homolková Dana

2579 CRUSOE VALLIS BAPTISMI             ČLP/CF/63871    1.2.2018                               Výborný1, CAJC , BOJ

O: Dyk z Vlčetínských rybníček M: Rouse z Hložku

Chov: Ing. Matějáková Drahomíra Maj: Lavička Rostislav

2580 DYK ZE STOPROUNSKÝCH VINIC ČLP/CF/63925    18.2.2018             Výborný3

O: Hron z Citoňských luk M: Exa z Lívy

Chov: Dostál Zdeněk Maj: Zemánkovi Marcela a Jiří

psi mezitřída / male intermediate class

2581 DICK Z KYJOVIC   ČLP/CF/REG/63645         22.3.2017             Výborný2, RCAC

O: Zart z Kyjovic                M: Angie z Kyjovic

Chov: Hermann Pavel      Maj: Kaňa Vít

psi třída otevřená / male open class

2582 ARTEM OD PÁLAVSKÝCH VRŠKŮ ČLP/CF/63809    11.10.2017           Výborný2, RCAC

O: Zart z Kyjovic                M: Annie z Kyjovic

Chov: Machala Adam      Maj: Bláha Daniel

2583 BRIT Z MALÉ HRANICKÉ ČLP/CF/62971    9.6.2015                               Výborný1, CAC, RCACIB

O: Flik z Lovčických tarasů             M: Hexa z Přerovska

Chov: Ryška Jan                               Maj: Kalabus Martinpsi

třída veteránů / male veteran class

2584 COUDY Z KŘENOVSKÝCH LUK      ČLP/CF/60683/1                6             28.5.2010             Výborný1, BOV

O: Geret z Miroslavského dvora M: Mis z Hvízdalky

Chov: Návara Jan Maj: Homolková Dana

feny třída štěňat / female minor puppy class

2585 ESTER Z KYJOVIC                ČLP/CF/64147    13.8.2018             Velmi nadějný1

O: At Vlasmima                 M: Angie z Kyjovic           

Chov: Hermann Pavel      Maj: Salajka Radomír

feny třída mladých / female junior class

2586 AFRA Z LIŠANSKÝCH LUK A HÁJŮ               ČLP/CF/64088    29.4.2018             Výborný2,

O: Art z Jamenských Valíků            M: Afra z Lhotských jezírek

Chov: Vašičková Michaela             Maj: Vašičková Michaela

2587 BECKY Z NEŘÁDOVA STAVENÍ      ČLP/CF/REG/63829         8.11.2017             Výborný3

O: Coudy z Křenovských luk          M: Bonny z Kyjovic

Chov: Neradilová Silvie    Maj: Kranjčevičová Anita

2588 CURRY VALLIS BAPTISMI               ČLP/CF/63874    1.2.2018                               Výborný1, CAJC

O: Dyk z Vlčetínských rybníček     M: Rouse z Hložku

Chov: Ing. Matějáková Drahomíra                              Maj: Matějáková Drahomíra

feny mezitřída / female intermediate class

2589 HOKI Z PŘESTAVLCKÉHO REVÍRU              ČLP/CF/63682    23.5.2017             Výborný2, RCAC

O: Cir od Růvra M:            Erka z Přestavlckého revíru

Chov: Ing.Hejník Stanislav             Maj: Kovářová Petra

2590 CHARKA Z CITOŇSKÝCH LUK       ČLP/CF/63614    16.3.2017             Výborný1, CAC

O: Dyk z Oslavského údolí              M: Chara z Lovčických tarasů

Chov: Kabilka Miroslav   Maj: Janíčková Martina

4189 BENTLEY Z PLEZOMSKÉHO LESA            9.6.2017                              Výborný1, CAC, CACIB, BOS

O: Grif od Bošické skály                M: Haidy od Vavřineckého rybníka

Chov:                    Maj:  Zaalof Vanessa Annabel

feny třída otevřená / female open class

2591 ARIELLE OD PÁLAVSKÝCH VRŠKŮ             ČLP/CF/63814    11.10.2017           Výborný2, RCAC

O: Zart z Kyjovic                M: Annie z Kyjovic

Chov: Machala Adam      Maj: Juráň Jaroslav

2592 BLUE VALLIS BAPTISMI   ČLP/CF/63317    8.4.2016                               Výborný1, CAC, RCACIB

O: Idor ze Strážného kopce             M: Rouse z Hložku

Chov: Matějáková Ing. Drahomíra                              Maj: Řeháková Iveta

feny třída pracovní / female working class

2593 ANNIE Z KYJOVIC                ČLP/CF/Reg/62783           16.3.2015             Výborný1, CAC, CACIB, BOB

O: Cvik z Debce M: Rita z Kyjovic

Chov: Hermann Pavel      Maj: Machala Adam

feny třída šampionů / female champion class

2594 AFRA ZE LHOTSKÝCH JEZÍREK     ČLP/CF/62602    25.6.2014             Výborný1, CAC

O: César z Pískové zahrady             M: Bety z Pištinských blat

Chov: Fulínová Daniela   Maj: Vašičková Michaela

feny třída veteránů / female veteran class

2595 ERNA KRUPÁ          ČLP/CF/59308    26.3.2008             Výborný1           

O: Ajax z Malé Volavky   M: Alma od Anabušského lesíka

Chov: Pokorný Radek      Maj: Chalupová Veronika


neděle 3. února 2019, v kruhu posuzoval německý  rozhodčí Beyersdorf Peter

účastnilo se 15 českých fousků  a opět se  předvedli  i v závěrečných soutěžích kdy ve Velké národní ceně a také ve skupině FCI VII se umístila na druhém místě fena Afra ze Lhotských jezírek

psi třída mladých / male junior class

7337 ART Z LIŠANSKÝCH LUK A HÁJŮ  ČLP/CF/64086    29.4.2018             Výborný3           

O: Art z Jamenských Valíků            M: Afra z Lhotských jezírek

Chov: Vašičková Michaela             Maj: Vašičková Michaela

7338  BEREN Z NEŘÁDOVA STAVENÍ     ČLP/CF/REG/63826         8.11.2017             Výborný1, CAJC

O: Coudy z Křenovských luk M: Bonny z Kyjovic

Chov: Neradilová Silvie Maj: Černá Bolfíková Barbora

7339  BREGO Z NEŘÁDOVA STAVENÍ     ČLP/CF/REG/63827         8.11.2017             Výborný2

O: Coudy z Křenovských luk M: Bonny z Kyjovic

Chov: Neradilová Silvie Maj: Homolková Dana

7340  CRUSOE VALLIS BAPTISMI            ČLP/CF/63871    1.2.2018                               Výborný4

O: Dyk z Vlčetínských rybníček M: Rouse z Hložku

Chov: Ing. Matějáková Drahomíra Maj: Lavička Rostislav

psi třída otevřená / male open class

7341 ARTEM OD PÁLAVSKÝCH VRŠKŮ  ČLP/CF/63809    11.10.2017           Výborný1, CAC, CACIB, BOS

O: Zart z Kyjovic                M: Annie z Kyjovic

Chov: Machala Adam      Maj: Bláha Daniel

třída veteránů / male veteran class

7342 COUDY Z KŘENOVSKÝCH LUK      ČLP/CF/60683/1                6             28.5.2010             Výborný1

O: Geret z Miroslavského dvora M: Mis z Hvízdalky

Chov: Návara Jan Maj: Homolková Dana

feny třída mladých / female junior class

7343 AFRA Z LIŠANSKÝCH LUK A HÁJŮ               ČLP/CF/64088    29.4.2018             Absence

O: Art z Jamenských Valíků            M: Afra z Lhotských jezírek

Chov: Vašičková Michaela             Maj: Vašičková Michaela

7344 BECKY Z NEŘÁDOVA STAVENÍ      ČLP/CF/REG/63829         8.11.2017             Velmi dobrý2

O: Coudy z Křenovských luk          M: Bonny z Kyjovic

Chov: Neradilová Silvie    Maj: Kranjčevičová Anita

7345 CURRY VALLIS BAPTISMI               ČLP/CF/63874    1.2.2018                               Výborný1, CAJC, BOJ

O: Dyk z Vlčetínských rybníček     M: Rouse z Hložku

Chov: Ing. Matějáková Drahomíra                              Maj: Matějáková Drahomíra

feny mezitřída / female intermediate class

7346  CHARKA Z CITOŇSKÝCH LUK      ČLP/CF/63614    16.3.2017             Výborný1, CAC

O: Dyk z Oslavského údolí              M: Chara z Lovčických tarasů

Chov: Kabilka Miroslav   Maj: Janíčková Martina

Bentley z Plezomského lesa       9.6.2017                               Výborný1, CAC, RCACIB              

O: Grif od Bošické skály                M: Haidy od Vavřineckého rybníka        

Chov:                    Maj:  Zaalof Vanessa Annabel

feny třída otevřená / female open class

7347  ARIELLE OD PÁLAVSKÝCH VRŠKŮ            ČLP/CF/63814    11.10.2017           Velmi dobrý1

O: Zart z Kyjovic                M: Annie z Kyjovic

Chov: Machala Adam      Maj: Juráň Jaroslav

feny třída pracovní / female working class

7348  ANNIE Z KYJOVIC               ČLP/CF/Reg/62783           16.3.2015             Výborný1, CAC, RCACIB

O: Cvik z Debce M: Rita z Kyjovic

Chov: Hermann Pavel      Maj: Machala Adam

7349 BLUE VALLIS BAPTISMI   ČLP/CF/63317    8.4.2016                               Výborný2, RCAC

O: Idor ze Strážného kopce             M: Rouse z Hložku

Chov: Matějáková Ing. Drahomíra                              Maj: Řeháková Iveta

feny třída šampionů / female champion class

7350 AFRA ZE LHOTSKÝCH JEZÍREK     ČLP/CF/62602    25.6.2014             Výborný1, CAC, CACIB, BOB

O: César z Pískové zahrady             M: Bety z Pištinských blat

Chov: Fulínová Daniela   Maj: Vašičková Michaela

feny třída veteránů / female veteran class

2595 ERNA KRUPÁ          ČLP/CF/59308    26.3.2008             Výborný1, BOV               

O: Ajax z Malé Volavky   M: Alma od Anabušského lesíka

Chov: Pokorný Radek      Maj: Chalupová Veronika