cshrenfrdehuitplptruskesuk

Přihlášení do členské zóny

Přihlášení pro správu inzerátů a zobrazení dokumentů v členské zóně

cf logo KLUB CHOVATELŮ ČESKÝCH FOUSKŮ

OV KV Náměšť na Hané 2012

Oblastní a klubová výstava v Náměšti na Hané  9.6.2012

Na oblastní výstavu bylo přihlášeno 51 běloušů a 18 hnědáků.

Několik fotek naleznete >> kruh - feny<<  >> kruh psi <<   >> závěrečné soutěže <<

Feny posuzoval Ing. Václav Sobolík a psy posuzoval pan Pavel Herman

Za fotografie děkujeme paní Dočkalové Ivetě a Michalovy Matějákovy.

Klubovým vítězem této výstavy se stal pes hnědák Cvik z Debce, chovatel. mráček Jiří, majitel Pozdíšek Pavel

 

Český fousek  bělouš

 

psi třída mladých

 

68        Amigo Jarpol                                    1.5.2011                     ČLP/CF/REG/61218    61218 

O:        Nero z Dřevnického pramene                                               

M:        Cilka z Podřebčem                                        

Chov:  Polášek Jaroslav                     790 65 Skorošice 269

Maj:     Polášek Jaroslav                     Nýznerova 269, 790 65 Skorošice

V3

69        Argo Farní dvůr                                19.4.2011                   ČLP/CF/REG/61187    61187

O:        Ricky z Kyjovic                                                        

M:        Asta od Zábořského dubu                                         

Chov:  Vyjídáček Radomír Ing.          Vyšehorky 5, 789 85 Mohelnice

Maj:     Vyjídáček Radomír Ing.          Vyšehorky 5, 789 85 Mohelnice

V1, CAJC

70        Argo z Podveselských lesů                8.3.2011                     ČLP/CF/61118            61118 

O:        Car z Přestavlckého revíru                                                    

M:        Ajda z Hamráčku                                          

Chov:  Staněk Vojtěch                       751 25 Veselíčko 19

Maj:     Školoud Michal                      Chobotov 714/4, 751 02 Troubky

VD

71        Bak ze Zámeckého kraje                  17.3.2011                   ČLP/CF/REG/61213    61213

O:        Bryk z Lovčických tarasů                                                     

M:        Jola z Bolfáku                                   

Chov:  Uchytil Břetislav                     Bavorovice 81, 373 41 Hluboká nad Vltavou

Maj:     Šalovský Zdeněk                    Sedláčková 459, 679 32 Svitávka

VD

72        Cid z Ucháče                                     3.5.2011                     ČLP/CF/REG/61234    61234 

O:        Adar z Hamráčku                                                      

M:        Cita z Podřebčem                                          

Chov:  Hošek František                      Zahradní 353, 788 15 Velké Losiny

Maj:     Hošek František                      Zahradní 353, 788 15 Velké Losiny

V4

73        Fido Tirindov dvor                            1.2.2011                     SPKP 3236                  3236   

O:        Timur z Těšínovských buků                                                 

M:        Cipra spod Dargova                                       

Chov:  Tirinda Dezider                       927 05 Dlhá nad Váhom 315, SK

Maj:     Vaca Petr                                783 33 Příkazy 153

Nehodnocen

74        Harry od Vavřineckého rybníka      22.1.2011                   ČLP/CF/61014            61014 

O:        Dar z Huťské osady                                                  

M:        Bora od Lejnarů                                            

Chov:  Jakubál Josef                          Mlékovice 47, 281 44 Zásmuky

Maj:     Krupička Michal                     Dolní Morava 22, 561 69 Králíky

VD

75        Uran z Kyjovic                                  12.2.2011                   ČLP/CF/REG/61047    61047 

O:        Harry ze Šimárniku                                                   

M:        Rita z Kyjovic                                   

Chov:  Hermann Pavel                       747 68 Kyjovice 146

Maj:     Kalužík Roman                       Přílucká 208, 763 11 Želechovice nad Dřevnicí

V

76        Zir z Březové stráně                         23.4.2011                   ČLP/CF/REG/61196    61196 

O:        Bryk z Lovčických tarasů                                                     

M:        Tina z Mutických vršků                                            

Chov:  Hlaváč Josef                           Tyršova 269, 683 32 Brankovice

Maj:     Pospíšil Josef                          Líšná 98, 751 15 Domaželice

V2

 

psi mezitřída

77        Jax ze Staré vinice                             28.11.2010      ČLP/CF/60971            60971             

O:        Port z Březové stráně                                                

M:        Hesi ze Staré vinice                                       

Chov:  Nedbal Miloslav Ing.              Přímětice 282, 669 04 Znojmo 4                   

Maj:     Zelinka Miloslav                     Práče 44, 671 61 Prosiměřice

VD1

 

psi třída otevřená

78        Baron z Cmolova pole                       9.3.2010          ČLP/CF/60430            60430

O:        Nero z Dřevnického pramene                                               

M:        Besi od Katovky                                           

Chov:  Cmol Jaroslav                         U stadionu 756, 687 62 Dolní Němčí            

Maj:     Vala Karel                              Starovice 312, 693 01 Hustopeče

VD

79        Borek z Cmolova pole                       9.3.2010          ČLP/CF/60428            60428

O:        Nero z Dřevnického pramene                                               

M:        Besi od Katovky                                           

Chov:  Cmol Jaroslav                         U stadionu 756, 687 62 Dolní Němčí            

Maj:     Oškrda Jaroslav                      664 03 Podolí 186

V1, CAC

 

80        Emír od Olší                                      3.1.2010          ČLP/CF/60331            60331 

O:        Car z Bučovického sadu                                                       

M:        Bessi z Dělnické samoty                                           

Chov:  Marek Josef                            679 33 Vísky 79                    

Maj:     Horňák Josef                          Nová 344, 696 16 Starý Poddvorov

VD

 

81        Gir z Křepických strání                    7.2.2009          ČLP/CF/REG/59830    59830             

O:        Marco z Kyjovic                                           

M:        Gera z Křepických vrchů                                          

Chov:  Kelbl Roman                          Horní Záhumí 408, 691 65 Křepice   

Maj:     Vald Vladimír                         Na Návsi 39/2, 664 91 Ivančice

V4

 

82        Hart z Nolkopu                                  16.5.2010        ČLP/CF/60659            60659             

O:        Aris od Prosné aleje                                                  

M:        Ura z Nolkopu                                              

Chov:  Kvapil Jaroslav                       Zderaz 9, 539 44 Proseč u Skutče                 

Maj:     Dostál Pavel                            696 16 Starý Poddvorov 51

V3

 

83        Kazan ze Strážného kopce                8.4.2009          ČLP/CF/59907            59907             

O:        Ar od Jemčinských dubů                                                      

M:        Asta od Ševcovy cihelny                                          

Chov:  Mička František                      Ocmanice 87, 675 71 Náměšť mad Oslavou                        

Maj:     Maloňová Vendula                 Hluboká 4149, 760 01 Zlín

V2

 

Feny  třída mladých

 

84        Alma Jarpol                                      1.5.2011                     ČLP/CF/REG/61224    61224 

O:        Nero z Dřevnického pramene                                               

M:        Cilka z Podřebčem                                        

Chov:  Polášek Jaroslav                     790 65 Skorošice 269

Maj:     Nehyba Libor                          Lhota 51, 756 43 Kelč

V3

 

85        Abi Farní dvůr                                  19.4.2011        ČLP/CF/REG/61193               61193

O:        Ricky z Kyjovic                                

M:        Asta od Zábořskéo dubu                               

Chov:  Vyjídáček Radomír, Ing.         Vyšehorky 5, 789 85 Mohelnice

Maj:     Navrátil Zdeněk                      Podolí 53, 789 85 Mohelnice

V2

 

86        Andy z Podveselských lesů                8.3.2011                     ČLP/CF/61119            61119 

O:        Car z Přestavlckého revíru                                                    

M:        Ajda z Hamráčku                                          

Chov:  Staněk Vojtěch                       751 25 Veselíčko 19

Maj:     Staněk Vojtěch                       751 25 Veselíčko 19

Nedostavil se

 

87        Andy z Rakodavských bran  28.11.2010                 ČLP/CF/60967            60967 

O:        Cvik od Bošické skály                                                          

M:        Akki z Tršických lesů                                   

Chov:  Bednařík Zdeněk                    Rakodavy 326, 783 75 Věrovany

Maj:     Mlčoch Lukáš                         Rakodavy 326, 783 75 Věrovany

VD

 

88        Asta Jarpol                                       1.5.2011                     ČLP/CF/REG/61225    61225 

O:        Nero z Dřevnického pramene                                               

M:        Cilka z Podřebčem                                        

Chov:  Polášek Jaroslav                     790 65 Skorošice 269

Maj:     Neradilová Silvie                    Kladeruby 2, 756 43 Kelč

D

 

89        Cira z Ucháče                                    3.5.2011                     ČLP/CF/REG/61236    61236

O:        Adar z Hamráčku                                                      

M:        Cita z Podřebčem                                          

Chov:  Hošek František                      Zahradní 353, 788 15 Velké Losiny

Maj:     Sobotka Milan             671 61 Vítonice 88

V4

           

90        Connie z Pískové zahrady                 10.4.2011                   ČLP/CF/61172            61172

                                                                                                                                 972270000000472

O:        Avar ze Střezmé                                                        

M:        Nira od Jemiluk                                             

Chov:  Linhart Václav                        Obránců Miru 111, 533 13 Řečany nad Labem

Maj:     Horák Květoslav                     Polní 163, 678 01 Blansko - Klepačov

VD

 

91        Dona Gala Bouček                            7.7.2011                     ČLP/CF/61368            61368

O:        Port z Březové stráně                                                

M:        Cilka z Nivy                                      

Chov:  Smolík Vlastimil                     Pohořílky 25, 594 01 Velké Meziříčí

Maj:     Kotrnec Osvald                       671 61 Prosiměřice 168

VD

 

92        Gloria z Těšínovských buků  4. 4. 2011        ČLP/CF/61144            61144 

O:        Dar z Huťské osady                                                  

M:        Ajša od Strouhovce                                       

Chov:  Sobolík Václav Ing.                Ve Školce 776, 398 11 Protivín                    

Maj:     Zrost Jiří                                 Grygov 212, 783 73

V

 

93        Zita z Březové stáně                          23.4.2011        ČLP/CF/61198            61198 

O:        Bryk z Lovčičkých tarasů                                                     

M:        Tina z Mutěnických vršků                                        

Chov:  Hlaváč Josef                           Tyršova 269, 683 32 Brankovice                  

Maj:     Hlaváč Josef                           Tyršova 269, 683 32 Brankovice

V1, CAJC

 

feny mezitřída

 

94        Fira z Citoňských luk                        1.12.2010        ČLP/CF/60955            60955 

O:        Mak z Hvízdalky                                                      

M:        Alma z Koroptvárny                                     

Chov:  Kabilka Miroslav                    671 01 Citonice 140              

Maj:     Kabilka Petr                            671 01 Citonice 86

D

 

95        Haidy od Vavřineckého rybníka      22.1.2011                   ČLP/CF/61018            61018 

O:        Dar z Huťské osady                                                  

M:        Bora od Lejnarů                                            

Chov:  Jakubál Josef                          Mlékovice 47, 281 44 Zásmuky

Maj:     Ouzký Josef                           503 51 Skochovice 102

Nedostavil se

 

96        Jeni ze Staré vinice                            28.11.2010      ČLP/CF/60973            60973 

O:        Port z Březové stráně                                                

M:        Hesi ze Staré vinice                                       

Chov:  Nedbal Miloslav Ing.              Přímětice 282, 669 04 Znojmo 4                   

Maj:     Nedbal Miloslav Ing.              Přímětice 282, 669 04 Znojmo 4

D

 

97        Jira ze Staré vinice                            28.11.2010      ČLP/CF/60974            60974 

O:        Port z Březové stráně                                                

M:        Hesi ze Staré vinice                                       

Chov:  Nedbal Miloslav Ing.              Přímětice 282, 669 04 Znojmo 4                   

Maj:     Vaněk Martin                          671 61 Práče 67

V1, CAC

 

Feny třída otevřená

 

98        Ajla od Žalkovických polí                 14.10.2010      ČLP/CF/60938            60938 

O:        Hardy z Koblova                                                      

M:        Fany z Přerovska                                           

Chov:  Netopil Hynek            Žalkovice 85, 768 23 Břest               

Maj:     Suchánek Martin                     Zakladatelů 1/31, 750 02 Přerov VIII - Henčlov

V

 

99        Arka z Kudrnova dvora                               18.5.2010        ČLP/CF/60678            60678 

O:        Fred u Klobásně                                                        

M:        Brita z Jedlové strouhy                                             

Chov:  Kudrna Milan                         Arneštovice 4, 395 01 Pacov             

Maj:     Kyncl Miroslav                       539 42 Svratouch 355

V

 

100      Arra z Neřádova stavení                              15.5.2010        ČLP/CF/REG/60640    60640 

O:        Terik z Kablaně                                                        

M:        Chita z Kobeřic                                             

Chov:  Neradilová Silvie                    Kladeruby 2, 756 43 Kelč

Maj:     Zůbek Karel                            Kunčice 80, 753 64 Bělotín

VD

 

101      Asta z Rakodavských bran               28.11.2010                 ČLP/CF/60968            60968 

O:        Cvik od Bošické skály                                                          

M:        Akki z Tršických lesů                                   

Chov:  Bednařík Zdeněk                    Rakodavy 326, 783 75 Věrovany

Maj:     Vodička František                   Nenakonice 465, 783 75 Věrovany

VD

 

102      Asta od Zábořského dubu                             24.5.2007        ČLP/CF/58879            58879

O:        Emír z Dubové hráze                                                

M:        Nora od Volyňského soutoku                                   

Chov:  Slezák Václav                         387 34 Záboří u Blatné 112

Maj:     Vyjídáček Jan                         Vyšehorky 5, 789 85 Mohelnice

Nedostavil se

 

103      Bára z Mandátu                                 22.4.2009        ČLP/CF/REG/59964               59964

O:        Cir Termanec                                                

M:        Zara z Kablaně                                              

Chov:  Pavlík Jiří                                Dúbrava 1745, 696 62 Strážnice                   

Maj:     Joukl   Lubomír                      Hlavní 77, 664 61 Rajhradice

V

 

104      Besy z Ucháče                                   8.9.2010                     ČLP/CF/REG/60924    60924

O:        Aron z Ucháče                                                          

M:        Cita z Podřebčem                                          

Chov:  Hošek František                      Zahradní 353, 788 15 Velké Losiny

Maj:     Bien Pavel                              Svobodov 2, 789 01 Zábřeh

V

 

105      Bora z Rozhozné                               18.6.2010        ČLP/CF/60759            60759 

O:        Car z Bučovických sadů                                                       

M:        Tracy z Těšinských buků                                          

Chov:  Chmelík Ladislav                    763 12 Lutonína 118             

Maj:     Pěrka Jaroslav                         687 62 Dolní Němčí 574

V

 

106      Dora  z Včelínského lesa                   11.5.2009        ČLP/CF/59982            59982 

O:        Car z Přestavlckého revíru                                                    

M:        Cira z Včelínského lesa                                             

Chov:  Berčík Martin Ing.                   Závodí 1405, 752 01 Kojetín

Maj:     Dolníček František                  788 20 Dolní Studénky 252

D

 

107      Elis z Včelínského lesa                      19.2.2010        ČLP/CF/60420            60420 

O:        Ogar z Březové stráně                                               

M:        Cira z Včelínského lesa                                             

Chov:  Berčík Martin Ing.                   Závodí 1405, 752 01 Kojetín

Maj:     Nehyba Libor                          Lhota 51, 756 43 Kelč

V

 

108      Era z Krajčovičovej farmy              7.6.2010          ČLP/CF/60933            3471   

O:        Vax z Těšínovských buků                                                    

M:        Dara z Nemečiek                                           

Chov:  Krajčovič Eduard                    Mlynská 24, 919 43 Cifer, SK

Maj:     Janíček Martin            Pravlov 125, 664 64 Dolní Kounice

VD

 

109      Heda z Přerovska                              1.6.2009          ČLP/CF/60043            60043

O:        Alan z Včelínského lesa                                                       

M:        Dona Šimonův dvůr                                      

Chov:  Suchánek Aleš                        Zakladatelů 31, 750 02 Přerov 2                   

Maj:     Pavlíček Petr                           Pozďátky 34, 675 01 Vladislav

D

 

110      Hita z Nolkopu                                   16.5.2010        ČLP/CF/60661            60661 

O:        Aris od Prosné aleje                                                  

M:        Ura z Nolkopu                                              

Chov:  Kvapil Jaroslav                       Zderaz 9, 539 44 Proseč u Skutče                 

Maj:     Pospíšil Radim                        Rubanice 2, 695 01 Hodonín

VD

 

111      Poly z Bělečských strání                   26.4.2010                   ČLP/CF/REG/60585    60585 

O:        Ar z Jemčinských dubů                                                        

M:        Vera z Kablaně                                             

Chov:  Sedláček Josef                        Běleč 25, 679 23 Lomnice u Tišnova

Maj:     Kotrnec Osvald                       671 61 Prosiměřice 168

VD

 

112      Pondy z Bělečských strání                26.4.2010                   ČLP/CF/REG/60586    60586 

O:        Ar z Jemčinských dubů                                                        

M:        Vera z Kablaně                                             

Chov:  Sedláček Josef                        Běleč 25, 679 23 Lomnice u Tišnova

Maj:     Kratochvil Václav                   696 35 Dambořice 94

V

 

113      Ura Klape z Brna                              15.3.2010                   ČLP/CF/60478            60478 

O:        Vax z Těšínovských buků                                                    

M:        Hera z Kobeřic                                              

Chov:  Klaška Petr Ing.                      Tuřanské náměstí 12, 620 00 Brno 20

Maj:     Sosnar Evžen                          Spojovací 131, 664 61 Rajhradice

V

 

114      Vila z Březové stráně                        2.3.2010                     ČLP/CF/60462            60462

O:        Port z Březové stráně                                    

M:        Tína z Mutických vršků                                            

Chov:  Foltýn Zdeněk

Maj:     Foltýn Zdeněk                        J.Fučíka 330, 798 27 Němčice nad Hanou

D

 

Feny  třída pracovní

 

115      Arka z Kamenného kopce                 22.6.2010        ČLP/CF/REG/60826               60826

O:        Geret z Miroslavského dvora                                                

M:        Pam z Kyjovic                                   

Chov:  Pustějovský Michal                 Prchalov 44, 742 58 Příbor                

Maj:     Giecek Ondřej                        Červinská 64, 735 53 Dolní Lutyně - Věřňovice

V1  CAC

 

116      Borka z Křenovských luk                 15.2.2009        ČLP/CF/59799                        59799

O:        Argo od Petrovského zámku                                                 

M:        Mis z Hvízdalky                                            

Chov:  Návara Jan                              Křenovice 95, 373 84 Dubné            

Maj:     Ambroz Pavel                         Sokolská 119, 783 45 Senice na Hané

V

 

117      Gama z Nolkopu                                18.1.2009        ČLP/CF/59746                        59746 

O:        Chán od Hlučálu                                                       

M:        Ura z Nolkopu                                              

Chov:  Kvapil Jaroslav                       Zderaz 9, 539 44 Proseč u Skutče                 

Maj:     Kyncl Miroslav                       539 42 Svratouch 355

V

 

Fena  třída vítězů

 

118      Dita od Panského rybníka                 19.7.2010        ČLP/CF/60838                        60838

O:        Harry z Práchové                                                      

M:        Cora Orplid Osečná                                       

Chov:  Šindelář Vladislav                   Mnětěš 143, 411 84 Straškov

Maj:     Mičulková Pavla                     Dr. Kachníka 555, 687 51 Nivnice

V, CAC

 

 

Český fousek hnědák

Psi třída mladých

 

119      Akim Fadra                                        15.4.2011                   ČLP/CF/61173           

O:        Apollo z Julčina dvora                                                          

M:        Fera od Tyrše                                    

Chov:  Fadrhonc Vlastimil

Maj:     Noha Jan                                Chlum 66, 675 07 Čechtín

V3

 

120      Ar z Tupeského revíru                      22.6.2011                   ČLP/CF/61347            61347

O:        Hardy z Koblova                                                      

M:        Inka z Chobutek                                            

Chov:  Kňourek Vlastimil                  687 10 Zlechov 156

Maj:     Rokyta Dušan                         687 038 Nedakonice 481

Nedostavil se

 

121      Sir z Langrova dvora                       4.8.2011                     ČLP/CF/REG/61383    61383 

O:        Dyk z Úlibického Páleníka                                                   

M:        Bára od Pramene Křetinky                                        

Chov:  Langr Bohumil                        Nemyčeves 128, 506 01 Slatiny

Maj:     Souček Karel                          Bezděkov 62, 594 01 Velké Meziříčí

V2

 

122      Urgo z Kyjovic                                  12.2.2011                   ČLP/CF/REG/61049    61049 

O:        Harry ze Šimárniku                                                   

M:        Rita z Kyjovic                        

Chov:  Hermann Pavel                       747 68 Kyjovice 146

Maj:     Plachý Milan                           U kaple 71, 783 72 Velký Týnec - Vsisko

V1, CAJC

 

Psi mezitřída

 

123      Flor z Citoňských luk                        1.12.2010        ČLP/CF/60953                        60953 

O:        Mak z Hvízdalky                                                      

M:        Alma z Koroptvárny                                     

Chov:  Kabilka Miroslav                    671 01 Citonice 140              

Maj:     Kabilka Miroslav                    671 01 Citonice 140

V1

124      Urik z Kyjovic                                   12. 2. 2011                 ČLP/CF/REG/61048    61048 

O:        Harry ze Šimárniku                                                   

M:        Rita z Kyjovic                                   

Chov:  Hermann Pavel                       747 68 Kyjovice 146

Maj:     Kučík Vlastimil                       Arnošta Hrabala 421, 687 08 Buchlovice

V2

 

 

Psi třída otevřená

 

125      Alan z Podveselských lesů                 8.3.2011                     ČLP/CF/61117            61117 

O:        Car z Přestavlckého revíru                                                    

M:        Ajda z Hamráčku                              

Chov:  Staněk Vojtěch                       Veselíčko 19, 751 25 Veselíčko u Lipníka nad Bečvou

Maj:     Mrtvý Radek                           Svárov 635/27, 751 02 Troubky

V1

 

Psi třída pracovní

 

126      Andy z Julčina dvora                        24.4.2008        ČLP/CF/59408                        59408

O:        Cid od Tří stromů                                                      

M:        Julča z Práchové                                           

Chov:  Holoubek Josef                      K rybníku 113, Štítary, 280 02 Kolín            

Maj:     Vařeka Jaromír                       783 32 Náklo 164

V2, res.CAC

 

127      Brit z Volánských louží                     14.4.2010        ČLP/CF/60524            60524 

O:        Adar z Hamráčku                                                      

M:        Polly z Těšínovských buků                                       

Chov:  Růžička Josef                         Na Lhotkách 417, 155 31 Praha 5                 

Maj:     Uher Michal                            Komárov 121, 691 51 Lanžhot

VD3

 

128      Cvik z Debce                                     13.3.2009        ČLP/CF/59853            59853

O:        Mak z Hvízdalky                                                      

M:        Ajda z Debce                                     

Chov:  Mráček Jiří                              267 54 Praskolesy 89            

Maj:     Pozdíšek Pavel                        783 33 Příkazy 145

V1, CAC, BOB, Klubový vítěz

 

Feny třída mladých

 

129      Asta z Tupeského revíru                   22.6.2011        ČLP/CF/61349            61349

O:        Hardy z Koblova                                                      

M:        Inka z Chobutek                                            

Chov:  Kňourek Vlastimil                   687 10 Zlechov 156              

Maj:     Hyšák Zdeněk                        756 11 Valašská Polanka 273

Nehodnocena

 

130      Bessy z Lesní                                     27.5.2011        ČLP/CF/61294            61294

O:        Mak z Hvízdalky                                                      

M:        Aida z Dělnické samoty                                            

Chov:  Zbíral Vladimír                       Lesní 27, 751 14 Dřevohostice                     

Maj:     Bezděk Jaroslav                      Náměsti 69, 751 14 Dřevohostice

V, CAJC

 

131      Cindy z Otmického polesí                  13.3.2011        ČLP/CF/61093            61093

O:        Lesan z Hvízdalky                                                    

M:        Lisa od Jemiluk                                             

Chov:  Voříšek Jaroslav                     Otmíče 3, 267 51 Zdice         

Maj:     Čech Ladislav                         Kyjovická 63, 747 66 Dolní Lhota

VD

 

feny  třída otevřená

 

132      Alma z Kamenného kopce                22.6.2010                   ČLP/CF/60824            60824 

O:        Geret z Miroslavova dvora                                                   

M:        Pam z Kyjovic                       

Chov:  Pustějovský Michal                 Prchalov 44, 742 58 Příbor

Maj:     Šindler Pavel                           K pasekám 618, 742 21 Kopřivnice

Odstoupil

 

133      Brixa z Lubiechowa                          28.7.2010                   ČLP/CF/REG/60871    60871 

O:        Fešák od Pitné vody                                                  

M:        Una z Fešandy                                   

Chov:  Dostálová Veronika                Pod Kostelíčkem 253, 277 21 Liběchov

Maj:     Oliva Petr Ing.             Větrná 79, 671 72 Miroslav

V

 

 134     Hexa z Přerovska                             1.6.2009          ČLP/CF/60042            60042

O:        Alan z Včelínského lesa                                                       

M:        Dona Šimonův dvůr                                      

Chov:  Suchánek Aleš                        Zakladatelů 31, 750 02 Přerov 2                   

Maj:     Ryška Jan Ing.            Pod pivovarem 254, 756 42 Kelč

V, CAC

 

135      Monča z Koblova                              8.2.2011          ČLP/CF/61046            61046

O:        Endy z Krásné Lhoty                                                

M:        Bety z Koblova                                             

Chov:  Sikora Josef               

Maj:     Šindler Pavel                           K pasekám 618, 742 21 Kopřivnice

V

 

Feny třída pracovní

 

136      Bára z Blatin                                     15.2.2010        ČLP/CF/60437            60437

O:        Max z Hložku                                               

M:        Catty od Valovské homole                                        

Chov:  Berka Václav                          Strenice 92, 294 30 Dolní Cetno                   

Maj:     Němec Tomáš                         Svatoplukova 990/3, 784 01 Litovel

V,CAC