cshrenfrdehuitplptruskesuk

Přihlášení do členské zóny

Přihlášení pro správu inzerátů a zobrazení dokumentů v členské zóně

cf logo KLUB CHOVATELŮ ČESKÝCH FOUSKŮ

Uzávěrka zpravodaje je 30.6.2019, články o fouskovi a životě s ním, můžete  zasílat do tohoto data na adresu tiskového referenta. Děkujeme

Byly doplněny propozice a přihláška na Klubovou výstavu při Floracanis v OlomouciUpozornění: pro fousky je v sobotu výstava Floracanis  a v neděli tamtéž Klubová výstava. Každá výstava má svou samostatnou přihášku.

Uzávěrka přihlášek na memoriál Fr. Housky je  15.8.2019, přihlášky zasílejte na výcvikáře klubu pana Aleše Suchánka, více v sekci Klubové zkoušky kde jsou  propozice (pozvánka) se základními informacemi

MVP Praha 30.4.2016

Mezinárodní výstava psů Praha 30.4.2016

Psi

Třida mladých
Ontario z Těšínovských buků, 26.4. 2015 - V1, CAJC, BOJ, BOB
O: Eldorádo z Těšínovských buků M: Cilka z Debce
CH. Sobolík Václav M: Sobolíkovi Václav a Blanka
Mezitřída
Barthaar z Wejherowskiej bukowiny, 9.7. 2014 - CAC, r..CACIB
O: Hankybelge M: Koksa Rawicka Sfora
CH: Slawiński Tomasz M: Porubský Marian + Slawiński Tomasz
Třída otevřená
Ugas od Jemiluk, 20.2. 2014 - CAC
O: Aran z Lovčických tarasů M: Lira od Jemiluk
CH: Jeník Milan M: Dufek Jaroslav
Třída pracovní
Maty z Drňovek, 15.3. 2012 - rCAC
O: Gaston z Těšínovských buků M: Polly z Jedličáku
CH: Kydlíček Pavel M: Burianová Helena
Třída šampiónů
Aran z Rohacka, 19.9. 2011 - V1, CAC, CACIB
Argo od Brašnického rybníka M: Besy od Panského rybníka
CH: Rohacký Tomáš M: Pešáková Helena
 
Feny:
Třída dorostu
Anathema Concord from Zliv - nedostavila se
o:Gaston z Podhoránku m: Bonie z Kamenného kopce
ch: Kalina Vratislav maj:Šurych Michael
Třída mladých
Cita z Cecemínských vinic, 5. 4. 2015 - V1, CAJC
O: Art z Koštické žejdličky M: Bona z Kešahu
CH + M: Horák Pavel
Odetta Těšínovské buky, 26.4. 2015 - V2
O: Eldorádo z Těšínovských buků M: Cilka z Debce
CH. Sobolík Václav M: Skoumalová Blažena
Třída otevřená
Corina z libohošťského rybníka  12.5.2014 - nedostavila se
o:idor ze Strážného kopce m: Ajka z Vobícek
Ch:Rébová Jana - nedostavila se
Třída pracovní
Ela Krupá - nedostavila se
o:Ajax z Vobícek m: Alma od Anabušského lesíka
Chov. pokorný Radek maj: Šurych Michael
Třída šampionů
Adora z Wejherowskiej bukowiny, 17.10. 2012 - CAC, CACIB, BOS
O: Borek z Chatrnosti M: Koksa Rawicka Sfora
CH: Slawiński Tomasz M: Moravská Věra