cshrenfrdehuitplptruskesuk

KLUB CHOVATELŮ ČESKÝCH FOUSKŮ

KV Náměšť na Hané 14.6.2014

Klubová výstava českých fousků se zadáním titulu Klubový vítěz 

při oblastní výstavě psů zámek Náměšť na Hané

14.6.2014

       Tato výstava se konala v parku zámku Náměšť na Hané. Jak je již zvykem organizátora OMS Olomouc, byla výstava velmi pěkně připraveny, prostorné kruhy. Jediné co se nedá ovlivnit počasí, ale to tentokráte přálo a až na malé přeháňky bylo příjemné počasí jak pro psy tak jejich vystavovatele.

       Na výstavu bylo přihlášeno 45 (18psů, 27fen) běloušů a 23 (8 psů, 15 fen) hnědáků psů a fen českého fouska. Byly opět dva kruhy zvlášť pro feny a zvlášť pro psy. 

Klubovou výstavu zahájil dlouholetý rozhodčí z exteriéru a místopředseda ČMKU pan Miroslav Václavík, který také předal pro klubové vítěze poháry od ČMKU k výročí 50ti let od uznání plemene český fousek mezinárodní organizací FCI. 

      Feny posuzoval pan Herman Pavel a psy posuzoval pan Nehyba Oldřich.  Neměli lehkou úlohu, bylo mnoho velmi pěkných jedinců a tak následně rozhodovali maličkosti.

Klubovým vítězem se stala fena - bělouš  Bora z Oldřichovských luk, také získala Klubové vítěze ve fenách. Klubovým vítězem mezi psy se stal Flik z Lovčických tarasů.

Klubovým nejlepším mladým jedincem se stal pes Wigo z Kyjovic.

DSC 8813DSC 0557DSC 8487

Fotky naleznete >> ve fotogalerii. /za fotky děkujeme Ivetě Dočkalové a Michalu Matějákovi/

Katalog českých fousků  z výstavy ke stažení v >> pdf-icon

Výsledková tabulka:

č. jmeno psa majitel oznaceni Výsledek
41 Koudy z Přerovska Konečný Zdeněk ČLP/CF/62292 VN1
41A Alan ze Slunné Paseky Latina Marek ČLP/CF/62167 VD
42 Brit z Březinova dvora Bešta Miloslav Ing. ČLP/CF/62043 V3
43 Car z Březové stráně Kříž Květoslav ČLP/CF/62143 V4
44 Dyk z Oslavského údolí Maša Jaroslav ČLP/CF/61894 V1, CAJC
45 Ergo z Přestavlckého revíru Brázdil Luboš ČLP/CF/61961 V2
46 Hero z Lovčických tarasů Čandrla Petr ČLP/CF/REG/62125 0
47 Ogar z Kobeřic Zbytovský Ondřej ČLP/CF/62113 0
48 Willy z Kyjovic Kašinský Jan ČLP/CF/REG/61914 VD1
49 Bard z Rohozné Fila Jaroslav ČLP/CF/REG/60752 VD4
50 Ben ze Štramberčíku Jakubíková Ladislava ČLP/CF/61703 V2, r.CAC
51 Jas z Malého Boubína Vaněk Filip ČLP/CF/61671 V3
52 Jun z Přerovska Otáhalík Bohuslav ČLP/CF/REG/61828 V1, CAC
53 Ax od Baláku Březina Martin ČLP/CF/REG/61648 V3
54 Egon z Kablaně Novotný Vladislav ČLP/CF/REG/61376 VD
55 Erik z Lívy Oplt Martin ČLP/CF/61733 VD4
56 Flik z Lovčických tarasů Kalabus Martin ČLP/CF/REG/61689 V1, CAC, KV
57 Maty z Drňovek Burianová Helena ČLP/CF/61566 V2, r.CAC
58 Ady Fuxngrunty Kotrnec Osvald ČLP/CF/REG/61938 V
59 Afra z Malé Hranické Ryška Jan Ing. ČLP/CF/62100 0
60 Alma ze Slunné paseky Boháčková Lucie ČLP/CF/62170 V
61 Bára JARPOL Kozáková Simona Ing. ČLP/CF/REG/61847 VD
62 Bety z Rakodavských bran Bednařík Zdeněk ČLP/CF/62004 VD
63 Cipra z Březové stráně Vaňhara Břetislav ČLP/CF/62147 VD
64 Cira z Březové stráně Kotačka Josef ČLP/CF/62148 VD
65 Cita z Březové stráně Hlaváč Josef ČLP/CF/62149 V
66 Era z Přestavlckého revíru Zanáška Jiří ČLP/CF/61965 V
67 Fanny z Včelínského lesa Machalík Jindřich ČLP/CF/REG/62028 V
68 Orka z Kobeřic Narovec Jaroslav ČLP/CF/62115 V, CAJC
69 Aida od Vrbického rybníka Moravec Josef ČLP/CF/61753 NEPOSOUZEN
70 Ara ze Dvora v lese Mašek Martin ČLP/CF/61792 V, CAC
71 Jolla z Přerovska Šimek Břetislav ČLP/CF/REG/61831 V, R.CAC
72 Jorka z Přerovska Fuksa František ČLP/CF/REG/61832 VD
73 Urika z Dětkovských lesů Pučan Josef ČLP/CF/61841 VD
74 Brita z Nezamyslic Ovčačík František ČLP/CF/REG/61778 VD
75 Dora z Lubiechowa Lasovský Patrik ČLP/CF/REG/61556 V, R.CAC
76 Elsa z Jetenovických polí Kříž David ČLP/CF/61457 V, CAC
77 Flóra z Lovčických tarasů Hasmanda Zbyněk ČLP/CF/REG/61693 VD
78 Irra-G z Přerovska Janoušek Leopold ČLP/CF/61697 VD
79 Vendy z Kyjovic Šmída Vladimír ČLP/CF/61469 VD
80 Arnika od Otínského potoka Kroutil Kamil ČLP/CF/61641 NEPOSOUZEN
81 Asta JARPOL Neradilová Silvie ČLP/CF/REG/61225 D
82 Bora z Oldřichovských luk Šnajdr Pavel ČLP/CF/59370 V, CAC, KV, BOB
83 Rouse z Hložku Matějákovi Drahomíra a Michal ČLP/CF/ 61596 V,R.CAC
84 Bora od Lejnarů Jakubál Josef ČLP/CF/57354 V,BOV
85 Arny od Karlova smrku Zapletal Jaroslav ČLP/CF/61819 VD3
86 Aron Bednárecké kopce Matějákovi Drahomíra a Michal ČLP/CF/ 61909 V2
87 Chip ze Staropleských luk Štarman Ladislav ČLP/CF/ 62257 VD
88 Kentaur z Těšínovských buků Hrdina Antonín ČLP/CF/ 62065 VD4
89 Wigo z Kyjovic Buček Jaroslav ČLP/CF/REG/61916 V1, CAJC, BOJ
90 Blesk z Březové stráně Tinka Josef ČLP/CF/61666 VD2
91 Brit od Šibené hory Stix Milan ČLP/CF/61486 V1,CAC
92 Lesan z Koblova Štarman Ladislav ČLP/CF/ 60390/12 V1, CAC
93 Arga od Karlova smrku Irziková Monika, Zehnal Karel ČLP/CF/61822 V3
94 Besi od Baláku Urbánek Bohumír ČLP/CF/REG/62111 V
95 Brownie od Otínského potoka Zbořil Petr ČLP/CF/62223 VD
96 Erika z Přestavlckého revíru Palíková Daniela ČLP/CF/61963 V, CAJC
97 Erna z Lubiechowa Ouzký Josef ČLP/CF/REG/62096 V4
98 Fatty od Olší Marek Josef ČLP/CF/62176 V2
99 Draga z Otmického polesí Kříž Martin ČLP/CF/61837 V4
100 Firka z Větřkovic Glauder Zdeněk ČLP/CF/61855 V3
101 Udie z Dětkovských lesů Porupka Jaromír ČLP/CF/61840 V CAC
102 Wega z Kyjovic Souček Zdeněk ČLP/CF/REG/61919 V,R.CAC
103 Aira od Vrbického rybníka Tománek Václav ČLP/CF/61756 VD
104 Betty z Lesní Frydrych Jaroslav ČLP/CF/61295 VYŘAZEN
104A Era od Brandejsů  Matoušek  Jiří ČLP/CF/60118 VD
105 Ida z Lusku Zdobnice Zahradníček František ČLP/CF/61701 0
106 Iga z Lusku Zdobnice Samek Jiří ČLP/CF/61700 V1, CAC