cshrenfrdehuitplptruskesuk

Přihlášení do členské zóny

Přihlášení pro správu inzerátů a zobrazení dokumentů v členské zóně

cf logo KLUB CHOVATELŮ ČESKÝCH FOUSKŮ

UPOZORNĚNÍ: s ohledem na různě se měnící situaci vládních nařízení a omezení sledujte web a facebookové stranky klubu. 

Prosíme o zaplacení členských příspěvků na účet klubu s ohledem na poslední nařízení vlády, kdy nebylo možné uspořádat členské schůze poboček.

Jak zaplatit naleznete v rubrice ČLENSTVÍ, MATRIKAProsíme o platbu převodem na účet klubu. Do poznámky platby napište členské číslo, pokud ho neznáte, nebo platíte za někoho jiného, napište jméno, příjmení a datum narození. Podle toho je možné přiřadit platbu k určitému člověku v matrice.

 

Čeští fousci a děti

           Čeští fousci Rita, Sanny a Tell z chovatelské stanice ,,Z Jedličáku“ p. Bořka Zdařila již několikátým rokem navštěvujícf deti2

některé plzeňské i mimoplzeňské MŠ a ZŠ. Poslední návštěva proběhla ve školní družině ZŠ v Plzni Újezdě, kde se děti dozvěděly mnoho informací o myslivosti a zvěři. Proběhly zde i ukázky vábení, zbraní, výcviku a dovedností Českých fousků. Dětem se tato přednáška moc líbila, a proto se rozhodly, že každým rokem nasbírají kaštany a žaludy pro srnce, jeleny a divočáky. Na konci přednášky mají děti vždy možnost si České fousky pohladit a vyfotit se s nimi. Na www.zsujezdplzen.cz si můžete tyto fotky prohlédnout.

Adéla Řežábková 12 let

cf deti1