cshrenfrdehuitplptruskesuk

Přihlášení do členské zóny

Přihlášení pro správu inzerátů a zobrazení dokumentů v členské zóně

cf logo KLUB CHOVATELŮ ČESKÝCH FOUSKŮ

Vážené dámy a pánové,
 v souvislosti s Mimořádnými opatřeními vydanými dne 23.9.2020 Ministerstvem zdravotnictví ČR Vám oznamujeme, že 
Náměšťská výstava dne 27.9.2020 se  USKUTEČNÍ  !! 
Na akce typu výstav, trhů a veletrhů se vztahuje výjimka a mohou se ve venkovních prostorech konat za účasti 1000 osob ve stejný čas v jednom sektoru. Náš areál je rozdělen na 2 sektory (zámek a louka).
 V celém areálu v průběhu výstavy doporučujeme:
 - dodržovat základní hygienická pravidla
 - používat rozmístěnou či vlastní desinfekci
 - dodržovat rozestupy 2 m
 - nosit roušku
Těším se na viděnou, s pozdravem,
 
RNDr. Jiří Zbořil
Jednatel ČMMJ, z.s. OMS Olomouc
 - ředitel výstavy
 
 

 

Chovni psi

Karty a fotky chovných psů

              Karty chovných psů vyhotovuje hlavní poradce chovu vždy na konci kalendářního roku (případně i v průběhu roku)  po obdržení všech patřičných náležitostí, které jsou uvedeny v >> zápisním řádu.     Karty následně rozesílá na oblastní poradce chovu a také ke zveřejnění na webových stránkách.

              Na webových stránkách je možné zveřejnit fotku psa, nejlépe ve výstavním postoji. K tomu je určena kolonka vedle karty psa. Pokud máte zájem, zašlete fotku na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nejlépe v plné velikosti ve forátu JPG.

Vysvětlení ke značkám v chovných kartách - Článek z 28.10.2010 Jak dál v chovu českého fouska, který byl zveřejněn na předešlých stránkách klubu. Výtah z článku:

"Značkami „L/L“ se označuje jedinec (fena nebo pes), který byl z chovu vyřazený pro lysivost druhého a vyššího stupně nebo nechovný jedinec, trpící lysivostí druhého a vyššího stupně. Značkou „L“, kterou se označuje přenašeč vlohy pro lysivost, se pak označuje potomek psa nebo feny, který byl vyřazený pro lysivost. Ale I OBA RODIČE OLYSALÉHO PSA (označený „L/L“) MUSÍ MÍT NEJMÉNĚ JEDNO „L“, i když sami nikdy neolysali. Jestliže již jedno „L“ některý z nich má, tak se připíše druhému rodiči, a to do všech rodokmenů (chovných karet) všech psů a fen, kde se tento/tito jedinec/jedinci nacházejí. Jde o neustálé doplňování všech ověřených informací od chovatelů, od okresních důvěrníků od oblastních poradců – o neustálé doplňování databáze."

Seznam chovných psů pro rok 2020

SEZNAM CHOVNÝCH PSŮ KCHČF PRO ROK 2020

                                                                      Ing. Jaroslav Havlát      aktualizace 28.5.2020, 29.6.2020

Pokračovat ve čtení