cshrenfrdehuitplptruskesuk

Přihlášení do členské zóny

Přihlášení pro správu inzerátů a zobrazení dokumentů v členské zóně

cf logo KLUB CHOVATELŮ ČESKÝCH FOUSKŮ

UPOZORNĚNÍ: termín pro zaplacení členských příspěvků je do 31.3.2020. Jak zaplatit naleznete v rubrice ČLENSTVÍ, MATRIKAProsíme o platbu převodem na účet klubu. Je to snáze dohledatelné, jednodušší jak pro Vás, tak následně pro evidenci v matrice a urychlíte tím i Vaše spádové schůze, kde je možná platba v hotovosti.

Seznam chovných fen pro rok 2019

Seznam chovných fen pro rok 2019

V seznamu pro rok 2019 máme 139 fen.

         
Středočeská pobočka      
Pořadové Jméno Narozena Linie Otec feny
číslo   ČLP v % Matka feny
1 Běla z Koštické Žejdličky 61328 V Argo z Bohušovické tůně
    2011 37,50% Gess z Lipových dolin
2 Quanta z Hložku 61107 IX. Ben z Debce
    2011 37,5 Nella z Hložku
3 Hessi od Vavřineckého rybníka 61019 III Dar z Huťské osady
    2011 75% Bora od Lejnarů
4 Dora z Křenovských luk 61185 II Chad z Malého Boubína
    2011 50% Mis z Hvízdalky
5 Quina z Hložku 61106 IX. Ben z Debce
    2011 37,50% Nella z Hložku
6 Chita Krupá 61634 III. Ogar z Hložku
    2012 62,50% Alma od Anabušského lesíka
7 Gira z Lovčických tarasů REG61793 I/VII Idor ze Strážného kopce
    2012 37,50% Una z Kablaně
8 Amálka od Scrofa 61710 IX,I,X Geret z Miroslavského d.
    2012   Ellisa z Vlčetínských rybníček
9 Bessi ze Senického dvora 61885 V. Ares z Lubiechowa
    2013 50% Asta z Pištínských blat
10 Chita z Lovčických tarasů 62251 I./VII Idor ze Strážného kopce
    2013 50% Alma z Lovčických tarasů
11 Ela z Pískové zahrady 61998 IX. Ben z Debce
    2013 50% Nira od Jemiluk
12 Ella Brown z Lubiechowa REG62092 II. Aran od Petrovského zámku
    2013 50% Una z Fešandy
13 Ira od Vavřineckého rybníka 62444 III. Ogar z Hložku
    2014 62,50% Hassy od Vavřineckého rybní
14 Frony ze Smilovic 62360 III. Ogar z Hložku
    2014 62,50% Bora z Mutických vršků
15 Afra ze Lhoteckých jezírek 62602 V. César z Pískové zahrady
    2014 37,50% Bety z Pištínských blat
16 Candy od Scrofa 62629 I. César z Pískové zahrady
    2014 62,50% Ellisa z Vlčetínských rybníček
17 Czárka od Bouňovské studánky 62322 III. Grif od Bošické skály
    2014 25% Aby z Honsova sadu
18 Corina od Libohošťského panství 62531 I./IX. Idor ze Strážného kopce
    2014 37,5% 25% Ajka z Vobícek
19 Cita z Cecemínských vinic REG62814/16 V. Art z Koštické Žejdličky
    2015 37,50% Bona z Kešahu
20 Gita z Březové stráně 63046 I. Dyk z Oslavského údolí
    2015 50% Vilka z Březové stráně
21 Hendy od Bošické skály 62692 III./IV. Dan ze Staropleských luk
    2015 25% 62,5% Ebina od Bošické skály
22 Olympia z Těšínovských buků 62848 III. Eldorádo z Těšínovských buků
    2015 50% Cilka z Debce
23 Nera z Malého Boubína 62940 I. César z Pískové zahrady
    2015 37,50% Irry z Malého Boubína
24 Kora Krupá 63312 III. Andy od Kozamberka
    2016 50% Chita Krupá
25 Viki z Hložku 63536 I. Lasan z Koblova
    2017 50% Quanta z Hložku
         
         
Jihočeská pobočka      
Pořadové Jméno Narozena Linie Otec feny
číslo   ČLP v % Matka feny
1 Hegy z Podhoránku 2011 IX,II Mak z Hvízdalky
    61397   Cherry z Malého boubína
2 Cora z Vltavského luhu 2011 IX./I. Ajax z Vobícek
    61240 25% 37,5% Dora z Jílkova mlýna
3 Cedra z Vltavského luhu 2011 IX./I. Ajax z Vobícek
    61241 25% 37,5% Dora z Jílkova mlýna
4 Boni z Kamenného kopce 2012 II,X,III Mak z Hvízdalky
    61622   Pam z Kyjovic
5 Gora z Komárovských blat 2012 III Vax z Těšínovských buků
    61496   Cira z Duškova dvora
6 Ela z Lívy 2012 III,I Emír z Ventova dvora
    61740   Jannet z Křepických vrchů
7 Arka Scrofa 2012 IX,I,X Geret z Miroslavského d.
    61714   Ellisa z Vlčetínských rybníček
8 Cita z Blatin 2012 X, I Cid od Tří stomů
    61800   Catty od Valovské homole
9 Mona u Klobásné 2013 IX,I Ajax z Vobícek
    61869   Jesi u Klobásné
10 Nela z Drňovek 2013 IX, I Char z Drňovek
    62132   Polly z Jedličáku
11 Kasiopea z Těšínovských buků 2013 II, I Gaston z Podhoránku
    62070   Cecilka z Těšínovských buků
12 Norra z Těšínovských buků 2014 X Lesan z Koblova
    62488   Cilka z Debce
13 Amy Vousaté štěstí 2014 V. Art z Koštické Žejdličky
    62581   Catty od Valovské homole
14 Rea od Kalupčeka 2015 X,V Eso Cehoráz A+P
    62974   Boja z Pištinských blat
15 Freja od Žďára 2015 I César z Pískové zahrady
    62954 62,50% Cita z Vltavského luhu
16 Ruby z Kalubčeka 2015 X,V Eso Cehoráz A+P
    62975   Boja z Pištinských blat
17 Akira Čapí Miss 2015 III Vax z Těšínovských buků
    62930   Hessi od Vavřineckéhorybníka
18 Cedra Eso 2015 X. Falk z Koblova
    63112   Mora z Aufrízu
19 Nora z Malého Boubína 2015 I. César z Pískové zahrady
    629441   Irry z Malého Boubína
20 Aris z Tanečňáku 2016 IX. Brok z Vobícek
    63377   Arka Scrofa
21 Bela z Čarkovny 2016   Vargo z Těšínovských buků
    63279   Aba z Čarkovny
         
         
Pobočka: Západočeská      
Pořadové Jméno Narozena Linie Otec feny
číslo   ČLP v % Matka feny
1 Dita z Putimi 17.5.2011 III Bon z Chladné stráně
    612 76 75 Cilka z Podsrpenských lesů
2 Enny z Jedlové strouhy 13.2.2013 X Bor z Podřipské stráně 
    619 31 37,5 Cira z Jedlové strouhy
3 Cedra z Březové stráně 8.6.2013 X-I Alan z Kundrova dvora
    621 45 37,5-25 Vilka z Březové stráně
4 Hella z Komárovských blat 25.1.2014 III Brok z Vobícek
    623 35 50 Cira z Duškova dvora
5 Bony Eso  15.5 2014 I Brok z Vobícek
    625 68 50 Mora z Aufrízu
6 Bára Eso 15.5 2014 I Brok z Vobícek
    625 66 50 Mora z Aufrízu
7 Kary Krupá  30.3.2016 I-III Andy od Kozumberka
    633 09 50-50 Chita Krupá
8 Aura od Rolavské říčky 20.5.2016 IX-X Brok z Vobícek
    633 70 25-37,5 Enny z Jedlové strouhy
9 Aida z Rýzmberského hradu 19.5.2017 II-X Gaston z Podhoránku
    636 93 37,5-25 Jolly z Malého Boubína
         
         
Východočeská pobočka      
Pořadové Jméno Narozena Linie Otec feny
číslo   ČLP v % Matka feny
1 Ina z Ventova dvora 2011 III 75% Dar od Anabušského lesíka
    61337 V 25% Endy z Ventova dvora
2 Cita z Pískové zahrady 2011 I Avar ze Střezmé
    61171 75,00% Nira od Jemiluk
3 Rita z Bělečských strání 2011 VII Alan z Včelínského lesa
    61387 37.5% Vera z Kablaně
4 Dora z Pískové zahrady 2012 I Ugas z Těšínovských buků
    61533 37,50% Nira od Jemiluk
5 Chyta ze Staropleských luk 2013 I Lesan z Koblova
    62263 62,50% Fela ze Staropleských luk
6 Irma z Nolkopu 2013 IV Alan z Břevnicka
    62267 37,50% Dina z Podřebčem
7 Izzy Krupá 2014 III 62,5% Dan ze Staropleských luk
    62343 IV 12,5% Chita Krupá
8 Areta z Tiché Vršovky 2014 I Oskar od Jemiluk
    62412 50,00% Nessi z Aufrízu
9 Britta od Ředického potoka 2014 IV 25 Don z Dočkalova dvora
    62579 III 50 Diana ze Staropleských luk
10 Alby Vousaté štěstí 2014 V Art z Kostičské žejdličky 
    62580 25,00% Bessi z Blatin
11 Channy z Podhoránku 2014 II Aran z Petrovského zámku
    62597 62,50% Hegy z Podhoránku
12 Hera od Juhása 2014 I Lesan z Koblova
    SK-3658 50,00% Ajka Sookyho dvor
13 Iša ze Staropleských luk 2015 I 62,5 % César z Pískové zahrady
    62704   Fela ze Staropleských luk
14 Alma z Kochánova 2015 I 62,5 % Ire z Křepických vrchů
    REG/62896   Cita z Pískové zahrady
15 Jenny ze Sokolí doliny 2015 V 37,5% Bor z Podřipské stráně
    63005   Dixi od Růvra
16 Cita od Kárů z Hořic 2015 VII Brok z Lovčických tarasů
    REG/63077 25,00% Fela z Heřmanické stráně
17 Cipka Eso 2015 I Falk z Koblova
    63114 50% Mora z Aufrízu
18 Laura ze Staropleských luk 2016 I Lesan z Koblova
    63160 62,50% Hira ze Staropleských luk
19 Bella od Lesa Borkovníku 2016 IV Don Krupá
    63360 25,00% Aida z Městečka na dlani
20 Bana z Kochánova 2016 I Fedor z Lojzova dolu
    REG/63439 50,00% Cita z Pískové zahrady
21 Dorka od Kozamberka 2016 I Rek z Hložku
    63500 50,00% Polly z Langrova dvora
22 Erna z Úlibického páleníka 2017 V Lump od Pitné vody
    63607 50,00% Alby Vousaté štěstí
23 Ela z Úlibického páleníka 2017 V Lump od Pitné vody
    63605 50,00% Alby Vousaté štěstí
24 Aida z Manova dvora 2017 X Cid z Blatin
    63620 50,00% Ellisa z Vlčetínských rybníček
25 Cora od Vrbického rybníka 2017 I Andy od Kozamberka
    63699 75,00% Cita ze Střezmé
         
         
Severomoravská pobočka      
Pořadové              Jméno Narozena     Linie         Otec feny
číslo   ČLP      v %         Matka feny
1 Ute z Kyjovic 12.2.2011     VII. Harry ze Šimárníku
    61053   Rita z Kyjovic
2 Dora z Lubiechowa 19.3.2012      V. Cid Hájský revír
    61556   Alfa z Lubiechowa
3 Era z Kusalova chovu 24.5.2012       I. Vik z Mutických vršků
    61684   Axa z Kusalova chovu
4 Erka z Přestavlckého revíru 19.3.2013       VII. Ron z Březové stráně
    61963   Jola z Kobeřic
5 Foxi z Včelínského lesa 10.4.2013      VII. Bryk z Lovčických tarasů
    62026   Elsa z Včelínského lesa
6 Bety od Karlova smrku 27.2.2014        II. Cir Žíňanky
    62373   Erna od Olší
7 Cilka Jarpol 1.3.2014       VII. Urik z Mutických vršků
    62366   Cilka z Podřebčem
8 Luna z Přerovska 1.2.2015        VII. Uran z Kyjovic
    62688   Ajla od Žálkovických polí
9 Angie z Kyjovic 16.3.2015        II. Cvik z Debce
    62782   Rita z Kyjovic
10 Bonny z Kyjovic 19.3.2015        II. Ricky z Kyjovic
    62791   Celie de Jean Baptiste
11 Britany z Kyjovic 19.3.2015        II. Ricky z Kyjovic
    62788   Celie de Jean Baptiste
12 Bora z Malé Hranické 9.6.2015       VII. Flik z Lovčických tarasů
    62973   Hexa z Přerovska
13 Filka z Lívy 10.3.2016        I. Hardy z Koblova
    63255   Ebi z Oslavského údolí
14 Corra z Kyjovic 19.3.2016        II. Hardy z Koblova
    63274   Celie de Jean Baptiste
15 Cira z Malé Hranické 21.6.2016       VII. Cir od Růvra
    63423   Hexa z Přerovska
16 Aischa z Kunčic 13.7.2016       VII. Frigo z Přerovska
    63468   Arra z Neřádova stavení
         
         
Jihomoravská pobočka      
Pořadové              Jméno Narozena     Linie         Otec feny
číslo   ČLP      v %         Matka feny
1 Cora z Agrorevíru 12.4.2011 III Brok z Dubňanských kostelis
    61720   Fendy u Klobásné
2 Ela z Kablaně 25.7.2011 I,VII Terik z Kablaně
    61377   Dina z Heřmanické stráně
3 Rouse z Hložku 13.4.2012   Oskar od Jemiluk
    61596   Nella z Hložku
4 Exa z Lívy 28.6.2012 V- I Gl Emir z Ventova dvora
    61172   Jannet z Křepických vrchů
5 Bonny z Kalovského údolí 24.1.2013 I-gl 64% Dyk z Úlibického páleníka
    61880   Cilka z Chladné stráně
6 Cita z Březové stráně 8.6.2013 I-X Alan z Kudrnova dvora
    62149   Vilka z Březové stráně
7 Bella Scrofa 12.7.2013 I-gl 75% Avar ze Střezmé
    62214   Ellisa z Vlčetínských rybníček
8 Kessy z Přerovska 7.1.2014 I-VII gl Ron z Březové stráně
    62297   Alja od Žalkovických polí
9 Colly od Bouňovské studánky 15.1.2014 I-gl 64% Grif od Bošické skály
    62320   Aby z Honsova Sadu
10 Cira Jarpol 1.3.2014 VII-50% Urik z Mutických vršků
    REG 62369 NDO Cilka z Podřebčem
11 Asta od Falka 21.4.2014 I-gl 50% Alan od Bouňovské studánky
    62468 X-gl 37% Alka z Cmolova pole
12 Adora z Vitonických akátů 18.7.2014   Akim zpod Velínské stráně
    REG 62613 NDO Cira z Ucháče
13 Alma z Lipských kopců 28.1.2015   Art z Jamenských Valíků
    62709   Dina Rybnov
14 Annie z Kyjovic 16.3.2015   Rita z Kyjovic
    REG 62783 KO Cvik z Debce
15 Odeta z Těšínovských buků 26.4.2015 III  Eldorádo z Těšínovských buků
    62849   Cilka z Debce
16 Bragi od Prombereckých lesů 2.5.2015 I Cézar z Pískové zahrady
    62888   Cira z Nivy
17 Celest z Hamrsek 10.5.2015 V Hron od Pitné vody
.   62907   Brita z Rohozné
18 Aira čapí Miss 19.5.2015   Vax z Těšínovských buků
    62929   Hessi od Vavřineckého rybník
19 Gira z Citoňských luk 10.6.2015   Ire z Křepických vrchů
    REG 62978 KO Fira z Citoňských luk
20 Greta z Březové stráně 9.8.2015 I-50% Dyk z Oslavského údolí
    63048   Vilka z Březové stráně
21 Ajrin z Žákovických hájů 2.2.2016 V - I Erik z Lívy
    63186   Ajrin z Žákovických hájů
22 Heda z Citoňských luk 18.2.2016 I-III-VII Cir od Růvra
    63313   Chara z Lovčických tarasů
23 Hexa z Citoňských luk 18.2.2016   Cir od Růvra
    63215   Chara z Lovčických tarasů
24 Hanny z Citoňských luk 18.2.2016   Cir od Růvra
    63214   Chara z Lovčických tarasů
25 Asta z Bencova Dvora 19.6.2016   Cir od Růvra
    REG 63450   Ela z Kablaně
26 Ara z Bencova Dvora 19.6.2016 III-VII Cir od Růvra
    REG 63450   Ela z Kablaně
         
         
Severočeská pobočka      
Pořadové Jméno Narozena Linie Otec feny
číslo   ČLP v % Matka feny
1 Hella z Podhoránku 7.9.2011 II Mak z Hvízdalky
    61400 50% Cherry z Malého Boubína
2 Paris z Radějovicka 22.11.2011 VII Terik z Kablaně
    61157 37,50% Anita z Blatin
3 Inka od Pitné vody 30.1.2012 V Ares z Lubiechova
    61445 37,50% Dorka od Růvra
4 Coffie Perdix Bohemia 21.11.2012 V Bor z Podřipské stráně
    61814/18 38% Barra Perdix Bohemia
5 Bára Jarpol 6.1.2013 VII Oskar od Jemiluk
    61847/18 38% Cilka z Podřebče
6 Jasněnka od Pitné vody 2.5.2013 IV Gyrr od Vavřineckého rybníka
    62076 37,50% Dorka od Růvra
7 Ambra z Cerhýnské višňovky 27.7.2013 X. Ugas z Těšínovských buků
    62245 25% Elis z Heřmanické stráně
8 Cira z Podřipské stráně 22.1.2014 IV Gyrr od Vavřineckého rybníka
    62329 25% Polly z Hložku
9 Cora z Podřipské stráně 22.1.2014 IV Gyrr od Vavřineckého rybníka
    62326 25% Polly z Hložku
10 Aja od Sluneční stěny 25.2.2015 V Cid Hájský dvůr
    62719 38% Inka od Pitné vody
11 Bea ze Dvora v lese 4.8.2015       I. Dyk z Oslavského údolí
    63039 62,50% Bora z Oldřichovských luk
12 Cira od Rudinského pole 7.8.2015 VII Fešák od Pitné vody
    63034 37,50% Paris z Radějovicka
13 Aida z Jasněnčina popluží 28.12.2015 IV Don z Dočkalova dvora
    63141 25% Jasněnka od Pitné vody
14 Anggie z Nezabilické hájenky 24.2.2016 IV Cir od Růvra
    63220 50% Gina od Frimlů
15 Adele z Nezabilické hájenky 28.2.2016 IV Cir od Růvra
    63222 50% Gina od Frimlů
16 Adele Perfecta Caritas 18.4.2016 X. Char od Tyrše
    63324 25% Hella z Podhoránku
17 Dorka od Pitné vody 23.12.2016 IV Erik od Jezárek
    63515 12,50% Dorka od Růvra