cshrenfrdehuitplptruskesuk

Přihlášení do členské zóny

Přihlášení pro správu inzerátů a zobrazení dokumentů v členské zóně

cf logo KLUB CHOVATELŮ ČESKÝCH FOUSKŮ

Seznam chovných fen pro rok 2015

 Zpracoval zástupce hlavního poradce chovu pan Herman Pavel 

Seznam chovných fen je aktualizován oblastními poradci chovu vždy k 31. 1. daného roku, z čehož vyplývá povinnost každoroční kontroly stavu osrstění všech fen v kritickém období do 31. 3!! V případě neprovedení kontroly osrstění bude fena vyřazena z chovu.

Pro rok 2015 je v chovu zařazeno 173 fen.

Západočeská pobočka      
Pořadové Jméno Narozena Linie Otec feny
číslo   ČLP v % Matka feny
1 Adina Rokycanská kotlina 13.11.2007 III Cyrd od Bošické skály
    590 83 50 Ora z Muticka
2 Bora z Oldřichovských luk 6.5.2008 IX-I Lesan z Hložky
    593 70 50-37,5 Hyna od Benatky
3 Sany z jedličáku 3.10.2008 I Gaston z Těšínovských buků
    596 31 87,5 Miki z Jedličáku
4 Connie z Loučanských vrchů 1.12.2009 I Demon z Těšínovských buků
    603 03 50 Gina z Končických hájů
5 Aida ze Senického dvora 22.4.2010 V-X Aran z Novoveského lesa
    605 48 50-25 Astan z Pištínských blat
6 Aida z Kudrnova dvora 18.5.2010 X-I Fred u Klobásné
    606 79 37,5-25 Brita z Jedlové strouhy
7 Asta od Libohošťského rybníka 11.6.2010 VII-NDrO Terik z Kablaně
    607 23 37,5-12,5 Ajka z Vobícek
8 Mora z Aufrízu 18.6.2010 I Fred u Klobásné
    607 77 50 Zina Czech Mokřany
9 Maidy od Vavřin. Rybníka 22.1.2011 III Dar z Huťské osady
    610 18 87,5 Bora od Lejnarů
10 Dita z Putimi 17.5.2011 III Bon z Chladné stráně
    612 76 75 Cilka z Podsrpenských lesů
11 Bára Rokycanská kotlina 19.5.2011 III Bon z Chladné stráně
    612 84 87,5 Adina Rokycanská kotlina
12 Enny z Jedlové strouhy 13.2.2013 X Bor z Podřipské stráně 
    619 31 37,5 Cira z Jedlové strouhy
Středočeská pobočka      
1 Cilka z Podsrpenských lesů 58743 IV. Cyrd od Bošické skály
    2007 37,5 Oma od Volyňského soutoku
2 Bona z Kešahu 58861 I. Aron z Podholovky
    2007 37,5 Tora z Fešandy
3 Bystra z Kešahu 58862 I. Aron z Podholovky
    2007 37,5 Tora z Fešandy
4 Asta z Lovčických tarasů 58895 VII. Kor z Hložku
    2007 37,5 Una z Kablaně
5 Fera od Tyrše 59022 V. Aran z Novoveského lesa
    2007 25 Besy z Jabkenické obory
6 Ajka z Vobícek 59094 IX. Char z Drňovek
    2007 37,5 Afra od Strouhavce
7 Dera Krupá 58797 IV. Aris od Prosné aleje
    2007 62,5 Alma od Anabušského lesíka
8 Cilka od Anabušského lesíka 58644 IV.       62,5 Aris od Prosné aleje
    2007   Bety z Řečických babek
9 Bora z Oslavského údolí 59170 I. Fron z Křepických vrchů
    2008 87,5 Carin Termanec
10 Arna z Pištínských Blat 59164 V. Don z Ventova dvora
    2008 37,5 Dita Hrabické remízky
11 Brita od Týnecké vrby 59483 I. Andy od Úvalské věže
    2008 50 Kena z Hložku
12 Ara z Blatin 59330 jiné Argo od Brašnického rybníka
    2008   Catty od Valovské homole
13 Ebina od Bošické skály 59518 IV. Bon z Chladné stráně
    2008 37,5 Darka od Bošické skály
14 Besy od Panského rybníka 59586 IX. Jasan z Hložku
    2008 50 Cora Orplid Osečná
15 Aby z Honsova sadu 59609 X. Cid od Tří stromů
    2008 25 Corina ze Zátoně
16 Dagi z Včelínského lesa 59980 VII. Car z Přestavlckého revíru
    2009 37,5 Cira z Včelínského lesa
17 Alfa z Lubiechowa 59977 V. Aran z Novoveského lesa
    2009 25 Una z Fešandy
18 Bety z Pištínských blat 60275 V. Aran z Novoveského lesa
    2009 50 Dita Hrabické remízky
19 Heda Krupá 60912 III. Dar ze Zátkovy zahrádky
    2010 50 Alma od Anabušského lesíka
20 Dita od Panského rybníka 60838 IX. Harry z Práchové
    2010 37,5 Cora Orplid Osečná
21 Gita ze Zvíkovské bašty 59380 I. Max z Hložku
      63% Arina od Strouhovce
22 Gája z Podhoránku 60670 II. Aran od Petrovského zámku
    2010 50% Charry z Malého Boubína
23 Arina z Městečka na dlani 60692 III. Don z Dočkalova dvora
    2010 50% Gitta z Pošné
24 Ambra z Městečka na dlani 60695 III. Don z Dočkalova dvora
    2010 50% Gitta z Pošné
25 Free ze Staropleských luk 60983 jiné Aran z Lovčických tarasů
    2010   Mira od Jemiluk
26 Hassy od Vavřineckého rybníka 61017 III. Dar z Huťské osady
    2011 75% Bora od Lejnarů
27 Běla z Koštické Žejdličky 61328 V Argo z Bohušovické tůně
    2011 37,50% Gess z Lipových dolin
28 Quanta z Hložku 61107 IX. Ben z Debce
    2011 37,5 Nella z Hložku
29 Hessi od Vavřineckého rybníka 61019 III Dar z Huťské osady
    2011 75% Bora od Lejnarů
30 Dora z Křenovských luk 61185 II Chad z Malého Boubína
    2011 50% Mis z Hvízdalky
31 City Gala Bouček 61102 III Tis z Březové stráně
    2011 50%  
32 Quina z Hložku 61106 IX. Ben z Debce
    2011 37,50% Nella z Hložku
33 Agáta Krossa Regál 61230 VII./IX. Aran z Lovčických tarasů
    2011 25% 25% Betty z Vchynických hvozdů
34 Chita Krupá 61634 III. Ogar z Hložku
    2012 62,50% Alma od Anabušského lesíka
35 Cindy z Pištínských blat 61768 V. Art z Koštické Žejdličky
    2012 50% Dita Hrabické remízky
36 Ali od Chlupatého habru 62139 III. Ogar z Hložku
    2013 75% Era Krupá
37 Bona od Aliny z Nehvizd 61581 III. Vax z Těšínovských buků
    2012 62,50% Daga z Duškova dvora
Severočeská pobočka      
1 Anka z Malého a Velkého vrchu 2.5.2008        I Argo z Brašnického rybníka
    59416/12 25 Lucia z Těšínovských buků
2 Cindy od Růvra 12.1.2009         VII Ed od Pitné vody
    59712/11 25 Aza z Malé Volavky
3 Barra Perdix Bohemia 4.10.2010   III Erik z Ventova dvora
    60341/12 50 Jessi z Práchové
4 Dorka od Růvra 20.5.2010      III Fešák od Pitné vody
    60645/12 50 Aza z Malé Volavky
5 Brita z Rohozné 18.6.2010        I Car z Bučovického sadu
    60760/12 50 Tracy z Těšínovských buků
6 Polly z Hložku 30.7.2010        I Cid od Tří stromů
    60842/14   Nella z Hložku
7 Inna od Pitné vody 30.1.2012 V Ares z Lubiechova
    61466/15 37,50% Dorka od Růvra
8 Inka od Pitné vody 30.1.2012 V Ares z Lubiechova
    61445/15 37,50% Dorka od Růvra
9 Hella z Podhoránku 7.9.2011 II Mak z Hvízdalky
      50% Cherry z Malého Boubína
10 Paris z Radějovicka 22.11.2011 VII Terik z Kablaně
    61157 37,50% Anita z Blatin
Východočeská pobočka      
1 Heny z Lusku Zdobnice 2007      III - 62,5 % Baron ze Staroples. Luk
    58582 IV - 37,5 % Fera z Lusku Zdobnice
2 Dina z Nolkopu 2007      IV Alan z Včelínského lesa
    58585 50% Ura z Nolkopu
3 Ula z Těšínovských buků 2007       II Mak z Hvízdalky
    58593 25% Arka z Jílkova mlýna
4 Nira od Jemiluk 2007       IX Jasan z Hložku
    58754 37,50% Ira od Jemiluk
5 Fela z Heřmanické stráně 2007       VII Ed od Pitné vody
    58994 25% Cita z Úlibic. Páleníka
6 Polly z Langrova dvora 2008        X Dyk z Úlibic. Páleníka
    59664 25% Bára od pram.Křetinky
7 Diana ze Staropleských luk 2009       IV Aris z Prosné aleje
    59894 37,50% Mira od Jemiluk
8 Ajša z Řáholečku 2009        I Lesan z Hložku
    60096 37,50% Nyka od Krále z Brusnice
9 Cita ze Střezmé  2009       X Argo od Brašnic. Rybníka
    60123 37,50% Ajda ze Střezmé
10 Gama z Nolkopu 2009 IV Chán od Hlučálu
    59746 87,50% Ura z Nolkopu
11 Asta z Městečka na dlani 2010 III Don z Dočkalova dvora
    60693 50% Gitta z Pošné
12 Aida z Městečka na dlani 2010 III Don z Dočkalova dvora
    60694 50% Gitta z Pošné
13 Andy od Šibené hory 2010 I Avar ze Střezmé
    60801 37,50% Ula z Těšínovskách buků
14 Fela ze Staropleských luk 2010 Jiné Aran z Lovčických tarasů
    60982   Mira od Jemiluk
15 Dixi od Růvra 2010     III Fešák od Pitné vody
    60643 37,50% Aza z Malé Volavky
16 Žaneta od Krále z Brusnice 2010      I Nor od Jemiluk
    60851 62,50% Mája od Krále z Brusnice
17 Nessi z Aufrízu 2011 I Gaston z Těšín. Buků
    60997 50% Zina Czech Mokřany
18 Dixi z Křenovských luk 2011 II Chad z Malého Boubína
    61183 62,50% Mis z Hvízdalky
19 Maša z Koblova 2011 I Endy z Krásné Lhoty
    61043 87,50% Bety z Koblova
20 Dina Rybnov 2011 IX Jasan z Hložku
    61060 50% Besy z Debce
21 Cita z Pískové zahrady 2011 I Avar ze Střezmé
    61171 75,00% Nira od Jemiluk
22 Sylva z Langrova dvora 2011 I Dyk z Úlibického Páleníka
    61384 25,00% Bára od Pramene Křetinky
23 Rita z Bělečských strání 2011 VII Alan z Včelínského lesa
    61387 37.5% Vera z Kablaně
24 Dora z Pískové zahrady 2012 I Ugas z Těšínovských buků
    61533 37,50% Nira od Jemiluk
25 Era od Brandejsů 2009 IV Baron ze Staropleských luk
    60118 62,50% Dari od Brandejsů
26 Vendy z Kyjovic 2012 II Arko od Tureckého dubí
    61469 62,50% Celie de Jean Baptiste
27 Greta ze Staropleských luk 2012 III Dar z Huťské osady
    61616 50% Mira od Jemiluk
28 Iga z Lusku Zdobnice 2012 IV Alan z Břevnicka
    61700 50% Heny z Lusku Zdobnice
29 Hira ze Staropleskách luk 2013 I Oskar od Jemiluk
    62021 37,50% Free ze Staropleských luk
Jihočeská pobočka      
1 Cherry z Malého boubína 2007 II,IX Geret z Miroslavského d.
    59075   Desi z Netolických rybníků
2 Grácie u Klobásné 2007 I,X,II Mak z Hvízdalky
    58689   Maris z Těšínovských b.
3 Heddy z Malého Boubína 2007 IX,II Uran ze Zvíkovské bašty
    58576   Desi z Netolických rybníků
4 Jery z Vilímova 2008 III Bon z Chladné stráně
    59245   Ara z Jenovických polí
5 Dora z Jílkova mlýna 2008 I,IX,III Car od Dubového dvora
    59146   Clea z Jílkova mlýna
6 Aggy z Křenovských luk 2008 X Ajax od Sekanců
    59576   Mis z Hvízdalky
7 Irry z Malého boubína 2009 I,X,II Cid od Tří stomů
    59993   Heddy z Malého boubína
8 Cilka z Debce 2009 I,X Mak z Hvízdalky
    59858   Ajda z Debce
9 Biana z Pištínských blat 2009 V,X Aran z Novoveského lesa
    60272   Dita z Hrabicské remízky
10 Geny z Křepických strání 2009 I,II,X Marco z Kyjovic
    59832   Gera z Křepických vrchů
11 Cecilka z Těšínovských buků 2010 I Gaston z Těšínovských buků
    60358   Arka z Jílkova mlýna
12 Jesi u Klobásné 2010 X,I Démon z Těšínovských buků
    60407   Elis u Klobásné
13 Elsa z Jílkova mlýna 2010 I,X Edda ze Skorotínské hájovny
    60654   Clea z Jílkova mlýna
14 Bessi z Blatin 2010 VII,I Max z Hložku
    60439   Catty od valovské homole
15 Hegy z Podhoránku 2011 IX,II Mak z Hvízdalky
    61397   Cherry z Malého boubína
16 Hena z Podhoránku 2011 II Max z Hvízdalky
    61399   Cherry z Malého Boubína
17 Cita z Vltavského luhu 2011 IX,I Ajax z Vobícek
    61239   Dora z Jílkova mlýna
18 Boni z Kamenného kopce 2012 II,X,III Mak z Hvízdalky
    61622   Pam z Kyjovic
19 Gera z Komárovských blat 2012 III Vax z Těšínovských buků
    61495   Cira z Duškova dvora
20 Gora z Komárovských blat 2012 III Vax z Těšínovských buků
    61496   Cira z Duškova dvora
21 Ela z Lívy 2012 III,I Emír z Ventova dvora
    61740   Jannet z Křepických vrchů
22 Arka Scrofa 2012 IX,I,X Geret z Miroslavského d.
    61714   Ellisa z Vlčetínských rybníček
23 Mery u Klobásné 2013 IX,I Ajax z Vobícek
    61870   Jesi u Klobásné
24 Mona u Klobásné 2013 IX,I Ajax z Vobícek
    61869   Jesi u Klobásné
Jihomoravská pobočka      
1 Cira z Podsrpenských lesů 14.4.2007  I      Cyrd od Bošické skály
    58740   Orma od Volyňského soutoku
2 Besi z Dělnické samoty 13.5.2007 II Geret z Miroslavského dvora
    58882   Asta z Lesní
3 Megy z Bělečských strání 30.11.2007 Jiné Brok z Dubňanských kostelisk
    59090 NDO Vera z Kablaně
4 Wendy z Těšínovských buků 7.3.2008 jiné Brok z Dubňanských kostelisk
    59212   Arka z Jílkova mlýna
5 Brita z Oldřichovských luk 6.5.2008 jiné Lesan z Hložku
    59371   Hyna od Benatky
6 Bárny z Václavova Dvora 1.1.2009 VII       Cir Termanec
    59699   Xara z lívy
7 Cedra z Nivy 24.5.2009 I Cir Termanec
    60049   Arma z Nivy
8 Cira z Nivy 24.5.2009 I Cir Termanec
    60052   Arma z Nivy
9 Sissi z Kyjovic 13.1.2009 II Mak z Hvízdalky
    59721 KO Era z Rostěnic
10 Iva z Křepických vrchů 18.1.2009 I Marco z Kyjovic
    59738 KO Gita z Křepických vrchů
11 Ellisa z Vlčetínských rybníček 17.2.2009  I,X Eros u klobásné
    59805   Bryta z Vlčet. rybníček
12 Centa z Oslavského údolí 7.6.2009 III,I Brok z Dubňanských kostelisk
    60066   Carin Termanec
13 Bora z Rohozné 18.6.2010 I,III, Car z Bučovického sadu
    60759   Tracy z Těšínovských b.
14 Vilka z Březové stráně 2.3.2010 VII,I Port z Březové stráně
    60463   Tina z Mutických vršků
15 Percy z Hložku 30.7.2010 X,I,III Cid od Tří stromů
    60861   Nella z Hložku
16 Fira z Citoňských luk 1.12.2010 II Mak z Hvízdalky
        Alma z koroptvárny
17 Zita z Březové stráně 23.4.2011 VII Bryk z Lovčických tarasů
    61198   Tina z Muticka
18 Cora z Agrorevíru 12.4.2011 III Brok z Dubňanských kostelisk
    61720   Fendy u Klobásné
19 Ela z Kablaně 25.7.2011 I,VII Terik z Kablaně
    61377   Dina z Heřmanické stráně
20 Cira z Ucháče 3.5.2011 IX,VII Adar z Hamráčku
        Cita z Podřebčem
21 Rouse z Hložku 13.4.2012 IX Oskar od Jemiluk
    61596   Nella z Hložku
22 Irra-G z Přerovska 11.6.2012 VII,I Gábi z Přerovska
    61697   Argo od Jemčinských dubů
23 Connie z Pískové zahrady 10.4.2011 I Gl Avar ze Střezmé
    61172   Nira od Jemiluk
24 Exa z Lívy 28.6.2012 V- I Gl Emir z Ventova dvora
    61172   Jannet z Křepických vrchů
25 Arwen od Otínského potoka 14.4.2012 I Gl Port z Březové stráně
    61642   Cedra z Nivy
26 Alka z Rančířova 8.11.2011 IX Ajax z Vobícek
    61423   Arka od Zábořského dubu
27 Alma z Březinova dvora 19.3.2012 I-50% Ben z Debce
    61545 X-+ Aja z Vlčetínských rybníček
28 Flóra z Lovčických tarasů 7.6.2012 VII Hart ze Šimárníku
    61693   Alma z Lovčiských tarasů
29 Cita z Březové stráně 8.6.2013 I-X Alan z Kudrnova dvora
    62149   Vilka z Březové stráně
30 Arma z Cmolova pole 10.6.2011 I-60% Falk z Koblova
    61323   Besi od Katovky
31 Era z Krajčovičovej farmy 7.6.2010 I-60% Vax z Těšínovských buků
    3471   Dara z Nemieček
Severomoravská pobočka      
1 Gera z Koblova 17.3.2007       I. Car ze Šimárníku
    58675 50 Dina Akcezal
2 Pam z Kyjovic 12.5.2007       II. Cvik od Bošické skály
    58855 25 Era z Rostěnic
3 Asta od Zábořského dubu 24.5.2007       II./IX. Emír z Dubové hráze
    58879 37,5 Nora od Volyňsk. soutoku
4 Ari ze Štramberčíku 31.5.2007       I./X. Dan z Tiské hájenky
    58927 37,5 Tena z Kusalova chovu
5 Rita z Kyjovic 1.1.2008       VII./II. Ogar z Březové stráně
    59120         25/25 Era z Rostěnic
6 Cilka z Podřebčem 14.3.2008      VII. Alan z Včelínského lesa
    59334 37,5 Linda z Bělečských strání
7 Jola z Kobeřic 11.5.2008      VII. Nero z Dřevnického pram.
    59456 37,5 Heda z Kobeřic
8 Gábi z Přerovska 25.9.2008      VII. Car z Přestavlck. revíru
    59596 25 Dona Šimonův dvůr
9 Gita z Přerovska 25.9.2008      VII. Car z Přestavlck. revíru
    59598 25 Dona Šimonův dvůr
10 Kora z Koblova 15.3.2009     X./I. Max z Hložku
    59882    37,5/25 Bety z Koblova
11 Lucka z Kobeřic 2.4.2009       II. Argo z Lesní
    59917 37,5 Liva z Dolního dvora
12 Celie de Jean Baptiste 18.4.2009       II. Adar z Žaboklik
    59959 37,5 Flóra u Klobásné
13 Hexa z Přerovska 1.6.2009      VII. Alan z Včelínského lesa
    60042 25 Dona Šimonův dvůr
14 Erna od Olší 3.1.2010       II. Car z Bučovického sadu
    60334 25 Bessi z Dělnické samoty
15 Bára z Blatin 15.2.2010     X./VII. Max z Hložku
    60437      25/37,5 Catty od Valovské homole
16 Tara z Kyjovic 16.6.2010      VII. Car z Přestavlc. revíru
    60766 50 Rita z Kyjovic
17 Arka z Kamenného kopce 22.6.2010       II. Geret z Miroslavského dv.
    60826 37,5 Pam z Kyjovic
18 Ajla od Žalkovických polí 14.10.2010      I./VII. Hardy z Koblova
    60938    37,5/12,5 Fany z Přerovska
19 Arra z Neřádova stavení 15.5.2010      VII. Terik z Kablaně
    60640   Chita z Kobeřic
20 Aischa z Neřádova stavení 15.5.2010      VII. Terik z Kablaně
    60638   Chita z Kobeřic
21 Cedra z Těšínovských buků 20.1.2010       I. Gaston z Těšínovských buků
    60359   Arka z Jílkova mlýna
22 Besy z Ucháče 8.9.2010     VII. Aron z Ucháče
    60924   Cita z Podřebčem
23 Ute z Kyjovic 12.2.2011     VII. Harry ze Šimárníku
    61053   Rita z Kyjovic
24 Artemis Farní Dvůr 19.4.2011      II. Ricky z Kyjovic
    61190   Asta od Zábořského dubu
25 Monča z Koblova 8.2.2011       I. Endy z Krásné Lhoty
    61046   Bety z Koblova
26 Dora z Lubiechowa 19.3.2012      V. Cid Hájský revír
        Alfa z Lubiechowa
27 Chína Krupá 27.4.2012      III. Ogar z Hložku
        Alma z Anabušského lesíka
28 Era z Kusalova chovu 24.5.2012       I. Vik z Mutických vršků
    61684   Axa z Kusalova chovu
29 Brita z Nezamyslic 14.9.2012      VII. Ir z Třebotovických luhů
        Asta z Jelínkovy louky
30 Arga od Karlova smrku 16.12.2012        II. Gaston z Podhoránku
        Erna od Olší