cshrenfrdehuitplptruskesuk

Přihlášení do členské zóny

Přihlášení pro správu inzerátů a zobrazení dokumentů v členské zóně

cf logo KLUB CHOVATELŮ ČESKÝCH FOUSKŮ

Chovné feny pro rok 2013 - aktualizace 08/2013

Seznam chovných fen pro rok 2013 - aktualizace k 1.7.2013

 

Středočeská pobočka      
Pořadové              Jméno Narozena     Linie         Otec feny
číslo   ČLP      v %         Matka feny
1 Cora z Duškova dvora 57886 III. Car od Bošické skály
    2005 62,5 Alka z Duškova dvora
2 Ajda z Debce 57774 I. Akim z Těšínovských buků
    2005 50 Asta Ajax z Lucperku
3 Brita z Jetenovických polí 57748 IV. Car od Bošické skály
    2005 37.5 Cita ze Zvíkovské bašty
4 Lisa od Jemiluk 57936 I. Akim z Těšínovských bubů
    2005 50 Ira  od Jeníků
5 Era z Pošné 57631 IV. Chán z Hlučálu
    2005 50  
6 Darka od Bošické skály 57929 IV. Car ze Sběřského háje
    2005 62,5 Cedra od Bošické skály
7 Nella z Hložku 58412 I. Brok z Dubňanských kostelisk
    2006 37,5 Tera z Podleska
8 Daga z Duškova dvora 58448 III. Bon z Chladné stráně
    2006 62,5 Alka z Duškova dvora
9 Gala od Pitné vody 58072 VII. Ajax z Malé Volavky
    2006 50 Elsa od Pitné vody
10 Lucia z Těšínovských buků 58376 II. Lesan z Hvízdalky
    2006 37,5 Arka z Jílkova mlýna
11 Una z Fešandy 58491 jiné Aran od Lejnarů
    2006   Ela z Rostěnic
12 Cilka z Podsrpenských lesů 58743 IV. Cyrd od Bošické skály
    2007 37,5 Oma od Volyňského soutoku
13 Bona z Kešahu 58861 I. Aron z Podholovky
    2007 37,5 Tora z Fešandy
14 Bystra z Kešahu 58862 I. Aron z Podholovky
    2007 37,5 Tora z Fešandy
15 Asta z Lovčických tarasů 58895 VII. Kor z Hložku
    2007 37,5 Una z Kablaně
16 Alma z Lovčických tarasů 58894 VII. Kor z Hložku
    2007 37,5 Una z Kablaně
17 Elis z Heřmanické stráně 58773 I. Max z Hložku
    2007 75 Nyka od Krále z Brusnice
18 Fera od Tyrše 59022 V. Aran z Novoveského lesa
    2007 25 Besy z Jabkenické obory
19 Ajka z Vobícek 59094 IX. Char z Drňovek
    2007 37,5 Afra od Strouhavce
20 Dera Krupá 58797 IV. Aris od Prosné aleje
    2007 62,5 Alma od Anabušského lesíka
21 Cilka od Anabušského lesíka 58644 IV.       62,5 Aris od Prosné aleje
    2007   Bety z Řečických babek
22 Ajka od Třemošné 58999 III. Car ze Zvíkovské bašty
    2007 37,5 Borka z Bobnické roviny
23 Bora z Oslavského údolí 59170 I. Fron z Křepických vrchů
    2008 87,5 Carin Termanec
24 Arna z Pištínských Blat 59164 V. Don z Ventova dvora
    2008 37,5 Dita Hrabické remízky
25 Brita od Týnecké vrby 59483 I. Andy od Úvalské věže
    2008 50 Kena z Hložku
26 Asta z Pištinských blat 59162 V. Don z Ventova dvora
    2008 25 Dita Hrabické remízky
27 Ara z Blatin 59330 jiné Argo od Brašnického rybníka
    2008   Catty od Valovské homole
28 Ebina od Bošické skály 59518 IV. Bon z Chladné stráně
    2008 37,5 Darka od Bošické skály
29 Besy od Panského rybníka 59586 IX. Jasan z Hložku
    2008 50 Cora Orplid Osečná
30 Erna Krupá 59308 III. Ajax z Malé Volavky
    2008 62,5 Alma od Anabušského lesíka
31 Aby z Honsova sadu 59609 X. Cid od Tří stromů
    2008 25 Corina ze Zátoně
32 Dagi z Včelínského lesa 59980 VII. Car z Přestavlckého revíru
    2009 37,5 Cira z Včelínského lesa
33 Alfa z Lubiechowa 59977 V. Aran z Novoveského lesa
    2009 25 Una z Fešandy
34 Andy od Tří veverek 60013 IV. Cvik od Pitné vody
    2009 25 Era z Pošné
35 Bety z Pištínských blat 60275 V. Aran z Novoveského lesa
    2009 50 Dita Hrabické remízky
36 Bára z Vobícek 60609 IX. Nor od Jemiluk
    2010 25 Afra od Strouhavce
37 Heda Krupá 60912 III. Dar ze Zátkovy zahrádky
    2010 50 Alma od Anabušského lesíka
38 Dita od Panského rybníka 60838 IX. Harry z Práchové
    2010 37,5 Cora Orplid Osečná
39 Gita ze Zvíkovské bašty 59380 I. Max z Hložku
      63% Arina od Strouhovce
40 Orka z Radějovicka 61153 I. Andy od Úvalské věže
      2011 50% Ara z Blatin
41 Quanta z Hložku 61107 IX. Ben z Debce
    2011 37,5 Nella z Hložku
         
Jihočeská pobočka      
Pořadové              Jméno Narozena     Linie         Otec feny
číslo   ČLP      v %         Matka feny
1 Cira z Duškova dvora 2005 III Car od Bošické skály
    57885   Ajka z Duškova dvora
2 Ajša od Strouhavce 2005 I,IX Nestor z Těšínovských buků
    57804   Flora z Třebotovických l.
3 Saga od Volyňského soutoku 2005 I,IX Car od Dubového dvora
    57711   Nora od Volyňského sout.
4 Cita z Huťské osady 2006 III Aron z Myšáku
    58106   Dorka z Dubové hráze
5 Greta ze Skorotínské hájovny 2006 I,VII,IX Oskar z Březové stráně
    58099   Chara od Bublavé jedle
6 Alma z Jedlové strouhy 2006 I,X Nero z Těšínovských buků
    58041   Ela ze Skorotínské hájovny
7 Ula z Mutických vršků 2007 III Dan z Pošné
    58760   Saga z Mutických vršků
8 Cherry z Malého boubína 2007 II,IX Geret z Miroslavského d.
    59075   Desi z Netolických rybníků
9 Heddy z Malého boubína 2007 IX Uran z Malého boubína
    58576   Desi z Netolických rybníků
10 Cila z Podsrpenských lesů 2007 IX,III,IV Cyrd od Bošické skály
    58744   Oma od Volyňského sout.
11 Felie z Duškova dvora 2007 I,III,II Mak z Hvízdalky
    58780   Tina z Těšínovských buků
12 Uga z Mutických vršků 2007 I,III Dan z Pošné
    58761   Saga z Mutických vršků
13 Grácie u Klobásné 2007 I,X,II Mak z Hvízdalky
    58689   Maris z Těšínovských b.
14 Vera z Těšínovských buků 2007 I, II, IX Brok z Dubňaských kostelisk
    58960   Cita z Jílkova mlýna
15 Jery z Vilímova 2008 III Bon z Chladné stráně
    59245   Ara z Jenovických polí
16 Dora z Jílkova mlýna 2008 I,IX,III Car od Dubového dvora
    59146   Clea z Jílkova mlýna
17 Visi z Mutických vršků 2008 III Drak z Pošné
    59301   Saga z Mutických vršků
18 Blackie od Jemčinských dubů 2008 VII Car z Přestavického revíru
    59651   Cita ze Žďára
19 Aggy z Křenovských luk 2008 X Ajax od Sekanců
    59576   Mis z Hvízdalky
20 Cilka z Jedlové strouhy 2008 I,X,IX Ajax od Sekanců
    59538   Ela ze Skorotínské hájovny
21 Frony Strkov 2009 X Edda ze Skorotínské háj.
    60035   Erna z Koktáků
22 Inka u Klobásné 2009 IX,I,III Urik ze Mutických vršků
    60295   Maris z Těšínovských buků
23 Geny z Křepických strání 2009 IX,X,I,II Marco z Kyjovic
    59832   Gera z Křepických vrchů
24 Irry z Malého boubína 2009 I, X, II Cid od Tří stomů
    59993   Heddy z Malého boubína
25 Cilka z Debce 2009 I, X Mak z Hvízdalky
    59858   Ajda z Debce
26 Boja z Pištínských blat 2009 V, X Aran z Novoveského lesa
    60273   Dita z Hrabicské remízky
27 Biana z Pištínských blat 2009 V, X Aran z Novoveského lesa
    60272   Dita z Hrabicské remízky
28 Cecilka z Těšínovských buků 2010 I Gaston z Těšínovských buků
    60358   Arka z Jílkova mlýna
29 Jesi u Klobásné 2010 X,I Démon z Těšínovských buků
    60407   Elis u Klobásné
30 Fanny z Komárovských blat 2010 X,III Falk z Koblova
    60571   Cira z Duškova dvora
31 Hegy z Podhoránku 2011 IX,II Mak z Hvízdalky
    61397   Cherry z Malého boubína
32 Katy u Klobásné 2011 V,X Aron ze Slánské samoty
    61079   Elis u Klobásné
         
Západočeská pobočka      
Pořadové Jméno Narozena Linie Otec feny
číslo   ČLP v % Matka feny
1 Polly z Jedličáku 16.9.2005 I Nero od Těšínovských buků
    579 59 75 Miki z Jedličáku
2 Urina z  Fešandy 24.10.2006 III 50 Aran od Lejnarů
    584 92 II 25 KO Ela z Roštěnic
3 Adina Rokycanská kotlina 13.11.2007 III Cyrd od Bošické skály
    590 83 50 Ora z Muticka
4 Bora z Oldřichovských luk 6.5.2008 IX-I Lesan z Hložky
    593 70 50-37,5 Hyna od Benatky
5 Sany z jedličáku 3.10.2008 I Gaston z Těšínovských buků
    596 31 87,5 Miki z Jedličáku
6 Konnie z Loučanských vrchů 1.12.2009 I Demon z Těšínovských buků
    603 03 50 Gina z končických hájů
7 Aida ze Senického dvora 22.4.2010 V-X Aran z Novoveského lesa
    605 48 50-25 Astan z Pištínských blat
8 Aida z Kudrnova dvora 18.5.2010 X-I Fred u Klobásné
    606 79 37,5-25 Brita z Jedlové strouhy
9 Mora z Aufrízu 18.6.2010 I Fred u Klobásné
    607 77 50 Zina Czech Mokřany
         
Východočeská pobočka      
Poř.              Jméno Narozena     Linie         Otec feny
číslo   ČLP      v %         Matka feny
1 Lira od Jemiluk 2005         I Akim od Těšín. Buků
    57935 25% Ira od Jemiluk
2 Ája z Vlčetínských rybníček 2005         X Nestor z Těšín. Buků
    57963 50% Gita z Třebotov. Luhů
3 Mira od Jemiluk 2006      III Ciro Hrabicské remízky
    58110 25% Ira od Jemiluk
4 Asta od Pramene Křetinky 2006       II Fox z Valašska
    58119 50% Kora ze Švábenic
5 Alka z Břevnicka 2006        IV Bojar z Truncova dvora
    58184 50% Tina z Nolkopu
6 Gitta z Pošné 2006        II Lesan z Hvízdalky
    58342 37.5% Dita z Pošné
7 Cilka z Chladné stráně 2006        X Lesan z Hložku
    58478 50% Bessi Termanec
8 Heny z Lusku Zdobnice 2007      III - 62,5 % Baron ze Staroples. Luk
    58582 IV - 37,5 % Fera z Lusku Zdobnice
9 Dina z Nolkopu 2007      IV Alan z Včelínského lesa
    58585 50% Ura z Nolkopu
10 Ula z Těšinovských buků 2007       II Mak z Hvízdalky
    58593 25% Arka z Jílkova mlýna
11 Nira od Jemiluk 2007       IX Jasan z Hložku
    58754 37,50% Ira od Jemiluk
12 Fela z Heřmanické stráně 2007       VII Ed od Pitné vody
    58994 25% Cita z Úlibic. Páleníka
13 Era Krupá 2008 III Ajax z Malé Volavky
    59307 62,50% Alma od Anabušského lesíka
14 Alma z Petrušovského lesa 2008      VII  Brok z Dubňan. Kostelisk
    59324 50% Ulma z Chlápčeny
15 Arka z Malého a Velkého Vrchu 2008       X Argo od Brašnic. Rybníka
    59419 25% Lucia z Těšínov. Buků
16 Polly z Langrova dvora 2008        X Dyk z Úlibic. Páleníka
    59664 25% Bára od pram.Křetinky
17 Diana ze Staropleských luk 2009       IV Aris z Prosné aleje
    59894 37,50% Mira od Jemiluk
18 Ajša z Řáholečku 2009        I Lesan z Hložku
    60096 37,50% Nyka od Krále z Brusnice
19 Cita ze Střezmé  2009       X Argo od Brašnic. Rybníka
    60123 37,50% Ajda ze Střezmé
20 Gama z Nolkopu 2009 IV Chán od Hlučálu
    59746 87,50% Ura z Nolkopu
21 Edita z Vlčetínských rybníček 2009 X Eros u Klobásné
    59806 50% Bryta z Vlčet. rybníček
22 Freda od Bošické skály 2009 IV Dar ze Zátkovy zahrádky
    60309 37,50% Darka od Bošické skály
23 Polly od Jemiluk 2009 X Geret z Miros. dvora
    59682 25% Ira od Jeníků
24 Asta z Městečka na dlani 2010 III Don z Dočkalova dvora
    60693 50% Gitta z Pošné
25 Aida z Městečka na dlani 2010 III Don z Dočkalova dvora
    60694 50% Gitta z Pošné
26 Andy od Šibené hory 2010 I Avar ze Střezmé
    60801 37,50% Ula z Těšínovskách buků
27 Fela ze Staropleských luk 2010 Jiné Aran z Lovčických tarasů
    60982   Mira od Jemiluk
28 Free ze Staropleských luk 2010 Jiné Aran z Lovčických tarasů
    60983   Mira od Jemiluk
29 Nessi z Aufrízu 2011 I Gaston z Těšín. Buků
    60997 50% Zina Czech Mokřany
30 Dixi z Křenovských luk 2011 II Chad z Malého Boubína
    61183 62,50% Mis z Hvízdalky
31 Agáta zpod Velínské Stráně 2011 VII Aran z Lovčických tarasů
    61206 37,50% Alma z Petrušovského lesa
         
Severomoravská pobočka      
Pořadové              Jméno Narozena     Linie         Otec feny
číslo   ČLP      v %         Matka feny
1 Chita z Třebotovických luhů 16.7.2005      III. Cyrd od Bošické skály
    57918 37,5  Erna z Třebotovick. luhů
2 Akki z Tršických lesů 13.3.2006       I. Dan z Tiské hájenky
    58065 87,5 Ajda od Kostílků
3 Aida z Dělnické samoty 6.4.2006      II. Fox z Valašska
    58137 50 Asta z Lesní
4 Gera z Koblova 17.3.2007       I. Car ze Šimárníku
    58675 50 Dina Akcezal
5 Pam z Kyjovic 12.5.2007       II. Cvik od Bošické skály
    58855 25 Era z Rostěnic
6 Beky z Dělnické samoty 13.5.2007       II. Geret z Mirosl. dvora
    58887 37,5 Asta z Lesní
7 Asta od Zábořského dubu 24.5.2007       II./IX. Emír z Dubové hráze
    58879 37,5 Nora od Volyňsk. soutoku
8 Ari ze Štramberčíku 31.5.2007       I./X. Dan z Tiské hájenky
    58927 37,5 Tena z Kusalova chovu
9 Axa z Kusalova chovu 26.6.2007       I. Egon ze Šimárníku
    58954 50 Uni z Kusalova chovu
10 Rita z Kyjovic 1.1.2008       VII./II. Ogar z Březové stráně
    59120         25/25 Era z Rostěnic
11 Cilka z Podřebčem 14.3.2008      VII. Alan z Včelínského lesa
    59334 37,5 Linda z Bělečských strání
12 Cita z Podřebčem 14.3.2008      VII. Alan z Včelínského lesa
    59335 37,5 Linda z Bělečských strání
13 Jola z Kobeřic 11.5.2008      VII. Nero z Dřevnického pram.
    59456 37,5 Heda z Kobeřic
14 Jáša z Kobeřic 11.5.2008      VII. Nero z Dřevnického pram.
    59453 37,5 Heda z Kobeřic
15 Gábi z Přerovska 25.9.2008      VII. Car z Přestavlck. revíru
    59596 25 Dona Šimonův dvůr
16 Gita z Přerovska 25.9.2008      VII. Car z Přestavlck. revíru
    59598 25 Dona Šimonův dvůr
17 Brita z Václavova dvora 1.1.2009     VII./I. Cir Termanec
    59696 25 Xara z Lívy
18 Borka z Křenovských luk 15.2.2009       II. Argo od Petrovsk. zámku
    59799 50 Mis z Hvízdalky
19 Kora z Koblova 15.3.2009     X./I. Max z Hložku
    59882    37,5/25 Bety z Koblova
20 Kessy z Koblova 15.3.2009     X./I. Max z Hložku
    59878    37,5/25 Bety z Koblova
21 Lucka z Kobeřic 2.4.2009       II. Argo z Lesní
    59917 37,5 Liva z Dolního dvora
22 Celie de Jean Baptiste 18.4.2009       II. Adar z Žaboklik
    59959 37,5 Flóra u Klobásné
23 Hexa z Přerovska 1.6.2009      VII. Alan z Včelínského lesa
    60042 25 Dona Šimonův dvůr
24 Erna od Olší 3.1.2010       II. Car z Bučovického sadu
    60334 25 Bessi z Dělnické samoty
25 Bára z Blatin 15.2.2010     X./VII. Max z Hložku
    60437      25/37,5 Catty od Valovské homole
26 Elsa z Včelínského lesa 19.2.2010       VII. Ogar z Březové stráně
    60417 37,5 Cira z Včelínského lesa
27 Tara z Kyjovic 16.6.2010      VII. Car z Přestavlc. revíru
    60766 50 Rita z Kyjovic
28 Arka z Kamenného kopce 22.6.2010       II. Geret z Miroslavského dv.
    60826 37,5 Pam z Kyjovic
29 Ajla od Žalkovických polí 14.10.2010      I./VII. Hardy z Koblova
    60938    37,5/12,5 Fany z Přerovska
         
Jihomoravská pobočka      
Pořadové              Jméno Narozena     Linie         Otec feny
číslo   ČLP      v %         Matka feny
1 Zora z Lívy 14.1.2005 VII      Alan z Včelínského lesa
    57609   Orina z lívy
2 Uršula z Chlápčeny 3.3.2005 VII       Alan z Včelínského lesa
    57667   Šárka z Chápčeny
3 Dora z Bošovského revíru 22.4.2005  II      Fox z Valašska
    57906   Borka Žlíbky
4 Carin Termanec 7.6.2005 I Urik od Katovky
    57790   Cira z Křepických vrchů
5 Vera z Kablaně 11.6.2005 VII Lord z Bělečských strání
    57851 NDO Hexa z Kablaně
6 Arna z Nivy 2.7.2005  I      Car z Oudoleňska
    57873   Edita od Hápovy skály
7 Zora z Kablaně 3.8.2005 VII Car z Oudoleňska
    57938 NDO Loty z Bělečských strání
8 Ada Sookyho dvor 17.11.2005  I      Ur z Kusalova chovu
    57985   Vectra Bačov potok
9 Hera z Kobeřic 31.12.2005 VII       Oskar z Březové stráně
    57983   Liva z Dolního dvora
10 Fatima z Koblova 6.3.2006 I       Cyr Strkov
    58057   Bety z Koblova
11 Ajša z Hrubčické 17.6.2006 VII Lord z Bělečských strání
    58315 NDO Brita ze sportovní
12 Fany z Přerovska 28.12.2006 I       Oskar z Březové stráně
    58532   Dona Šimonův dvůr
13 Dona z Bučovického sadu 24.2.2007 Jiné Oskar z Březové stráně
    58573 KO Odra Klape z Brna
14 Cira z Podsrpenských lesů 14.4.2007  I      Cyrd od Bošické skály
    58740   Orma od Volyňského soutoku
15 Besi z Dělnické samoty 13.5.2007 II Geret z Miroslavského dvora
    58882   Asta z Lesní
16 Arka od Zábořského dubu 24.5.2007 VII,IX Emír z Dubové hráze
    58888   Nora od Volyňského soutoku
17 Aida od Ohře 7.6.2007  I      Jasan z Hložku
    58974   Aida od tesaříků
18 Megy z Bělečských strání 30.11.2007 Jiné Brok z Dubňanských kostelisk
    59090 NDO Vera z Kablaně
19 Wendy z Těšínovských buků 7.3.2008 jiné Brok z Dubňanských kostelisk
    59212   Arka z Jílkova mlýna
20 Holiday ze Šimárníku 19.4.2008   doposud nedodal
    59362   rodokmen
21 Brita z Oldřichovských luk 6.5.2008 jiné Lesan z Hložku
    59371   Hyna od Benatky
22 Any z Honsova sadu 5.9.2008   Cid od tří stromů
    59611   Corina ze Zátoně
23 Bárny z Václavova Dvora 1.1.2009 VII       Cir Termanec
    59699   Xara z lívy
24 Cedra z nivy 24.5.2009 I Cir Termanec
        Arma z Nivy
25 Sissi z Kyjovic 13.1.2009 II Mak z Hvízdalky
    59721 KO Era z Rostěnic
26 Iva z Křepických vrchů 18.1.2009 I Marco z Kyjovic
    59738 KO Gita z Křepických vrchů
27 Ellisa z Vlčetínských rybníček 17.2.2009  I,X Eros u klobásné
    59611   Corina ze Zátoně
28 Centa z Oslavského údolí 7.6.2009 III,I Brok z Dubňanských kostelisk
    60066   Carin Termanec
29 Dona Žlíbky 4.7.2009 I Fron z Křepických vrchů
    60139   Pera Klape z Brna
30 Poly z Bělečských strání 26.4.2010 VII Ar od Jemčinských dubů
    60585   Vera z Kablaně
31 Bora z Rohozné 18.6.2010 I,III, Car z Bučovického sadu
    60759   Tracy z Těšínovských b.
32 Brita z Rohozné 18.6.2010 I,III, Car z Bučovického sadu
    60760   Tracy z Těšínovských b.
33 Vilka z Březové stráně 2.3.2010 VII,I Port z Březové stráně
    60463   Tina z Mutických vršků
34 Fatty z Břevnicka 19.8.2010 III Hary z Pošné
    60895   Majka od Hlučáku
35 Fira z Citoňských luk 1.12.2010 II Mak z Hvízdalky
        Alma z koroptvárny
36 Zita z Březové stráně 23.4.2011 VII Bryk z Lovčických tarasů
    61198   Tina z Muticka
         
Severočeská pobočka      
Pořadové              Jméno Narozena     Linie         Otec feny
    ČLP v %         Matka feny
1 Jessi Z Práchové 14.6.2005       III Ajax  z Malé Volavky
    CF57834 37,5 Aida ze Zámeckých luhů
2 Betty z Vchynických hvozdů 31.5.2005       IX Ed od Pitné vody
    CF57786 37,5 Alka Orplit Osečná
3 Alma Město chmele 6.5.2006       IX Harry z Práchové
    CF58264 37,5 Cira Orplit Osečná
4 Brenda z Novoveského lesa 9.6.2005       IX Alan od Tří stromů
    CF57827/10 37,5 Alma z Evaňského háje
5 Flora u Klobásné 1.1.2006        II Lesan z Hvízdalky
    CF57991 37,5 Maris zTěšínovských buků
6 Gess z Lipových dolin 6.5.2006        II Lesan z Hvízdalky
    CF58278 50 Dona z Břesné
7 Endy z Ventova dvora 28.6.2006       III Cir Hrabické remízky
    CF58336/10 37,5 Darka z Ventova dvora
8 Erna  Z Ventova dvora 28.6.2006       III Cir Hrabické remízky
    CF58335/10 37,5 Darka z Ventova dvora
9 Besi z Debce 23.7.2006        IX Cid od Tří stromů
    CF58391/09 50 Asta Ajax Z Lucperku
10 Besina od Růvra 31.3.2007         III Don z Ventova dvora
    CF58698/10 75 Aza z Malé Volavky
11 Asta od Ohře 7.6.2007          I Jasan z Hložku
    58975/10 37,5 Ajda od Tesaříků
12 Cindy od Růvra 12.1.2009         VII Ed od Pitné vody
    59712/11 25 Aza z Malé Volavky
13 Barra Perdix Bohemia 4.10.2010 III Erik z Ventova dvora
    60341/12 50 Jessi z Práchové
14 Dorka od Růvra 20.5.2010 III Fešák od Pitné vody
      50 Aza z Malé Volavky