Doplnění termínů zkoušek

Jelikož na stránkách Českomoravské myslivecké jednoty není zatím uveřejněn kompletní  seznam termínů zkoušek, byl přidán ke článku kde hledat termíny seznam uvedený v časopise myslivost 03/2013.

Samolepky a trička, zápis

Byl doplněn zápis z poslední schůze vedení klubu ze dne 3.2.2013.

Do nabídky předmětů pro propagaci Českého fouska byly zařazeny samolepky. Jsou k zakoupení ve dvou variantách. 1/ možnost nalepení z exteriéru - vnějšku  a 2/nalepení z interiéru - vnitřku (auta či jiného místa)

Číst dál...

Úmrtí člena KCHČF

obr-listy-1

        

               Všem členům KCHČF oznamujeme smutnou zprávu:

Dne 22.2. 2013 zemřel ve věku nedožitých 66 let dlouholetý funkcionář KCHČF pan

                                                           František Máslo

               Byl všestranným rozhodčím z výkonu a také rozhodčím z exteriéru. Nejen Severočeská pobočka, kde byl členem, ale také celý Klub chovatelů českých fousků v jeho osobě ztrácí nadšeného propagátora českého fouska.

                         Čest jeho památce.

 

Noví chovní psi

Karty chovnách psů byly doplněny o nově zařazené psy v chovu:

Sam z Kyjovic II.linie

Borek z Cmolova pole V. linie

a byla doplněna karta chovného psa Art z Kostické žejdličky o výstavní titul  CAC

Zpravodaj 1/2013

                   Vážení členové a členky Klubu chovatelů českých fousků. Tento týden by Vám měla Česká pošta doručit do Vašich schránek zpravodaj s číslem 1/2013.

                   Zpravodaj je doručován členům, kteří jsou vedeni jako "aktivní" a nově přihlášení. To znamená, že mají zaplacený členský příspěvek minimálně na rok 2012 a dál.

Pokud máte zaplacený příspěvek a zpravodaj Vám nebyl doručen během 14 dní (od 13.2 do cca 27.2), kontaktujte přez e-mailTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Do emailu napište kontaktní údaje (příjmení, jméno,adresa) na Vás včetně členského čísla. Urychlíte tím vyhledání vaší osoby v matrice a sjednání nápravy.