Chovné feny pro rok 2017

Zpracoval zástupce hlavního poradce chovu pan Herman Pavel 

Seznam chovných fen je aktualizován oblastními poradci chovu vždy k 31. 1. daného roku, z čehož vyplývá povinnost každoroční kontroly stavu osrstění všech fen v kritickém období do 31. 3!! V případě neprovedení kontroly osrstění bude fena vyřazena z chovu.

Pro rok 2017 je v chovu zařazeno 142 fen.

SEZNAM CHOVNÝCH FEN 2017
         
Západočeská pobočka      
Pořadové Jméno Narozena Linie Otec feny
číslo   ČLP v % Matka feny
1 Aida ze Senického dvora 22.4.2010 V-X Aran z Novoveského lesa
    605 48 50-25 Astan z Pištínských blat
2 Asta od Libohošťského rybníka 11.6.2010 VII-NDrO Terik z Kablaně
    607 23 37,5-12,5 Ajka z Vobícek
3 Mora z Aufrízu 18.6.2010 I Fred u Klobásné
    607 77 50 Zina Czech Mokřany
4 Haidy od Vavřin. Rybníka 22.1.2011 III Dar z Huťské osady
    610 18 87,5 Bora od Lejnarů
5 Dita z Putimi 17.5.2011 III Bon z Chladné stráně
    612 76 75 Cilka z Podsrpenských lesů
6 Bára Rokycanská kotlina 19.5.2011 III Bon z Chladné stráně
    612 84 87,5 Adina Rokycanská kotlina
7 Jolly z Malého Boubína 14.5 2012 II Mak z Hvízdalky
    616 72 50 Heddy z Malého Boubína
8 Enny z Jedlové strouhy 13.2.2013 X Bor z Podřipské stráně 
    619 31 37,5 Cira z Jedlové strouhy
9 Bony Eso  15.5 2014 I Brok z Vobícek
    625 68 50 Mora z Aufrízu
10 Bára Eso  15.5 2014 I Brok z Vobícek
    625 66 50 Mora z Aufrízu
         
Středočeská pobočka      
Pořadové Jméno Narozena Linie Otec feny
číslo   ČLP v % Matka feny
1 Dagi z Včelínského lesa 59980 VII. Car z Přestavlckého revíru
    2009 37,5 Cira z Včelínského lesa
2 Heda Krupá 60912 III. Dar ze Zátkovy zahrádky
    2010 50 Alma od Anabušského lesíka
3 Dita od Panského rybníka 60838 IX. Harry z Práchové
    2010 37,5 Cora Orplid Osečná
4 Gita ze Zvíkovské bašty 59380 I. Max z Hložku
      63% Arina od Strouhovce
5 Gája z Podhoránku 60670 II. Aran od Petrovského zámku
    2010 50% Charry z Malého Boubína
6 Arina z Městečka na dlani 60692 III. Don z Dočkalova dvora
    2010 50% Gitta z Pošné
7 Ambra z Městečka na dlani 60695 III. Don z Dočkalova dvora
    2010 50% Gitta z Pošné
8 Bety z Blatin 60440 X. Max z Hložku
    2010 25% Catty od Valovské homole
9 Hassy od Vavřineckého rybníka 61017 III. Dar z Huťské osady
    2011 75% Bora od Lejnarů
10 Běla z Koštické Žejdličky 61328 V Argo z Bohušovické tůně
    2011 37,50% Gess z Lipových dolin
11 Quanta z Hložku 61107 IX. Ben z Debce
    2011 37,5 Nella z Hložku
12 Hessi od Vavřineckého rybníka 61019 III Dar z Huťské osady
    2011 75% Bora od Lejnarů
13 Dora z Křenovských luk 61185 II Chad z Malého Boubína
    2011 50% Mis z Hvízdalky
14 City Gala Bouček 61102 III Tis z Březové stráně
    2011 50% Emi od Tyrše
15 Quina z Hložku 61106 IX. Ben z Debce
    2011 37,50% Nella z Hložku
16 Agáta Krossa Regál 61230 VII./IX. Aran z Lovčických tarasů
    2011 25% 25% Betty z Vchynických hvozdů
17 Chita Krupá 61634 III. Ogar z Hložku
    2012 62,50% Alma od Anabušského lesíka
18 Cindy z Pištínských blat 61768 V. Art z Koštické Žejdličky
    2012 50% Dita Hrabické remízky
19 Amálka od Scrofa 61710 IX,I,X Geret z Miroslavského d.
    2012   Ellisa z Vlčetínských rybníček
20 Bessi ze Senického dvora 61885 V. Ares z Lubiechowa
    2013 50% Asta z Pištínských blat
21 Ara od Úmonínského zámečku 62034   Dan ze Staropleských luk
    2013 IV. Heda Krupá
22 Chita z Lovčických tarasů 62251 I./VII Idor ze Strážného kopce
    2013 50% Alma z Lovčických tarasů
23 Ela z Pískové zahrady 61998 IX. Ben z Debce
    2013 50% Nira od Jemiluk
24 Ira od Vavřineckého rybníka 62444 III. Ogar z Hložku
    2014 62,50% Hassy od Vavřineckého rybníka
25 Gira z Lovčických tarasů REG61793 I/VII Idor ze Strážného kopce
    2012 37,50% Una z Kablaně
26 Cita z Cecemínských vinic REG62814/16 V. Art z Koštické Žejdličky
    2015 37,50% Bona z Kešahu
27 Frony ze Smilovic 62360 III. Ogar z Hložku
    2014 62,50% Bora z Mutických vršků
28 Afra ze Lhoteckých jezírek 62602 V. César z Pískové zahrady
    2014 37,50% Bety z Pištínských blat
         
Severočeská pobočka      
Pořadové Jméno Narozena Linie Otec feny
číslo   ČLP v % Matka feny
1 Cindy od Růvra 12.1.2009         VII Ed od Pitné vody
    59712 25 Aza z Malé Volavky
2 Clea od Růvra 12.1.2009         VII Ed od Pitné vody
    59713 25 Aza z Malé Volavky
3 Dorka od Růvra 20.5.2010      III Fešák od Pitné vody
    60645 50 Aza z Malé Volavky
4 Polly z Hložku 30.7.2010        I Cid od Tří stromů
    60842   Nella z Hložku
5 Barra Perdix Bohemia 4.10.2010   III Erik z Ventova dvora
    60341 50 Jessi z Práchové
6 Dona z Bohušovické tůně 21.1.2011 V Erik z Ventova dvora
    61064 37,50% Aida z Vchinických hvozdů
7 Hella z Podhoránku 7.9.2011 II Mak z Hvízdalky
    61400 50% Cherry z Malého Boubína
8 Paris z Radějovicka 22.11.2011 VII Terik z Kablaně
    61157 37,50% Anita z Blatin
9 Inka od Pitné vody 30.1.2012 V Ares z Lubiechova
    61445 37,50% Dorka od Růvra
10 Jasněnka od Pitné vody 2.5.2013 VII Gyrr od Vavřineckého rybníka
    62076 62,50% Dorka od Růvra
         
Východočeská pobočka      
Pořadové Jméno Narozena Linie Otec feny
číslo   ČLP v % Matka feny
1 Ajša z Řáholečku 2009        I Lesan z Hložku
    60096 37,50% Nyka od Krále z Brusnice
2 Cita ze Střezmé  2009       X Argo od Brašnic. Rybníka
    60123 37,50% Ajda ze Střezmé
3 Asta z Městečka na dlani 2010 III Don z Dočkalova dvora
    60693 50% Gitta z Pošné
4 Aida z Městečka na dlani 2010 III Don z Dočkalova dvora
    60694 50% Gitta z Pošné
5 Andy od Šibené hory 2010 I Avar ze Střezmé
    60801 37,50% Ula z Těšínovských buků
6 Žaneta od Krále z Brusnice 2010      I Nor od Jemiluk
    60851 62,50% Mája od Krále z Brusnice
7 Ina z Ventova dvora 2011 III 75% Dar od Anabušského lesíka
    61337 V 25% Endy z Ventova dvora
8 Maša z Koblova 2011 I Endy z Krásné Lhoty
    61043 87,50% Bety z Koblova
9 Cita z Pískové zahrady 2011 I Avar ze Střezmé
    61171 75,00% Nira od Jemiluk
10 Rita z Bělečských strání 2011 VII Alan z Včelínského lesa
    61387 37.5% Vera z Kablaně
11 Dora z Pískové zahrady 2012 I Ugas z Těšínovských buků
    61533 37,50% Nira od Jemiluk
12 Vendy z Kyjovic 2012 II Arko od Tureckého dubí
    61469 62,50% Celie de Jean Baptiste
13 Iga z Lusku Zdobnice 2012 IV Alan z Břevnicka
    61700 50% Heny z Lusku Zdobnice
14 Chyta ze Staropleských luk 2013 I Lesan z Koblova
    62263 62,50% Fela ze Staropleských luk
15 Izzy Krupá 2014 III 62,5% Dan ze Staropleských luk
    62343 IV 12,5% Chita Krupá
16 Areta z Tiché Vršovky 2014 I Oskar od Jemiluk
    62412 50,00% Nessi z Aufrízu
17 Bára od Kozamberka 2014 I Lesan od Jemiluk
    62454 50,00% Polly z Langrova dvora
18 Cherry ze Staropleských luk 2013 I Lesan z Koblova
    62261 62,50% Fela ze Staropleských luk
19 Alby Vousaté štěstí 2014 V Art z Kostičské žejdličky 
    62580 25,00% Bessi z Blatin
20 Channy z Podhoránku 2014 II Aran z Petrovského zámku
    62597 62,50% Hegy z Podhoránku
21 Hera od Juhása 2014 I Lesan z Koblova
    SK-3658 50,00% Ajka Sookyho dvor
22 Juta z Lusku Zdobnice 2015 IV Don z Dočkalova dvora
    62949 37,50% Iga z Lusku Zdobnice
23 Ellisa z Vlčetínských rybníček 2009 X Eros u Klobásné
    59805 37,50% Bryta z Vlčetínských rybníček
         
Jihočeská pobočka      
Pořadové Jméno Narozena Linie Otec feny
číslo   ČLP v % Matka feny
1 Irry z Malého boubína 2009 I,X,II Cid od Tří stomů
    59993   Heddy z Malého boubína
2 Cilka z Debce 2009 I,X Mak z Hvízdalky
    59858   Ajda z Debce
3 Biana z Pištínských blat 2009 V,X Aran z Novoveského lesa
    60272   Dita z Hrabicské remízky
4 Geny z Křepických strání 2009 I,II,X Marco z Kyjovic
    59832   Gera z Křepických vrchů
5 Cecilka z Těšínovských buků 2010 I Gaston z Těšínovských buků
    60358   Arka z Jílkova mlýna
6 Elsa z Jílkova mlýna 2010 I,X Edda ze Skorotínské hájovny
    60654   Clea z Jílkova mlýna
7 Bessi z Blatin 2010 VII,I Max z Hložku
    60439   Catty od Valovské homole
8 Hegy z Podhoránku 2011 IX,II Mak z Hvízdalky
    61397   Cherry z Malého boubína
9 Hena z Podhoránku 2011 II Max z Hvízdalky
    61399   Cherry z Malého Boubína
10 Cita z Vltavského luhu 2011 IX,I Ajax z Vobícek
    61239   Dora z Jílkova mlýna
11 Boni z Kamenného kopce 2012 II,X,III Mak z Hvízdalky
    61622   Pam z Kyjovic
12 Gora z Komárovských blat 2012 III Vax z Těšínovských buků
    61496   Cira z Duškova dvora
13 Ela z Lívy 2012 III,I Emír z Ventova dvora
    61740   Jannet z Křepických vrchů
14 Arka Scrofa 2012 IX,I,X Geret z Miroslavského d.
    61714   Ellisa z Vlčetínských rybníček
15 Cita z Blatin 2012 X, I Cid od Tří stomů
    61800   Catty od Valovské homole
16 Fela z Lovčických tarasů 2012 I, VII Hard ze Šimárníku
    61691   Alma z Lovčických tarasů
17 Mery u Klobásné 2013 IX,I Ajax z Vobícek
    61870   Jesi u Klobásné
18 Mona u Klobásné 2013 IX,I Ajax z Vobícek
    61869   Jesi u Klobásné
19 Nela z Drňovek 2013 IX, I Char z Drňovek
    62132   Polly z Jedličáku
20 Kasiopea z Těšínovských buků 2013 II, I Gaston z Podhoránku
    62070   Cecilka z Těšínovských buků
21 Jorika z Těšínovských buků 2013 III, II Dar z Huťské osady
    62060   Cilka z Debce
22 Rea od Kalupčeka 2015 X,V Eso Cehoráz A+P
    62974   Boja z Pištinských blat
         
Jihomoravská pobočka      
Pořadové              Jméno Narozena     Linie         Otec feny
číslo   ČLP      v %         Matka feny
1 Bárny z Václavova Dvora 01.01.2009 VII       Cir Termanec
    59699   Xara z lívy
2 Bora z Rohozné 18.06.2010 I,III, Car z Bučovického sadu
    60759   Tracy z Těšínovských b.
3 Vilka z Březové stráně 02.03.2010 VII,I Port z Březové stráně
    60463   Tina z Mutických vršků
4 Chora z Nolkopu 25.05.2010 IV-gl 37% Dar ze Zátkovy zahrátky
    60733   Dina z Nolkopu
5 Percy z Hložku 30.07.2010 IX,X,III Cid od Tří stromů
    60861   Nella z Hložku
6 Fira z Citoňských luk 01.12.2010 II Mak z Hvízdalky
    60733   Alma z koroptvárny
7 Cora z Agrorevíru 12.04.2011 III Brok z Dubňanských kostelisk
    61720   Fendy u Klobásné
8 Arma z Cmolova pole 10.06.2011 I-60% Falk z Koblova
    61323   Besi od Katovky
9 Ela z Kablaně 25.07.2011 I,VII Terik z Kablaně
    61377   Dina z Heřmanické stráně
10 Cira z Ucháče 03.05.2011 IX,VII Adar z Hamráčku
        Cita z Podřebčem
11 Alka z Rančířova 08.11.2011 IX Ajax z Vobícek
    61423   Arka od zábořského dubu.
12 Rouse z Hložku 13.04.2012   Oskar od Jemiluk
    61596   Nella z Hložku
13 Arwen od Otínského potoka 14.04.2012 I Gl Port z Březové stráně
    61642   Cedra z Nivy
14 Irra-G z Přerovska 11.06.2012 VII,I Gábi z Přerovska
    61697   Argo od Jemčinských dubů
15 Exa z Lívy 28.06.2012 V- I Gl Emir z Ventova dvora
    61172   Jannet z Křepických vrchů
16 Bonny z Kalovského údolí 24.01.2013 I-gl 64% Dyk z Úlibického páleníka
    61880   Cilka z Chladné stráně
17 Cita z Březové stráně 08.06.2013 I-X Alan z Kudrnova dvora
    62149   Vilka z Březové stráně
18 Bella Scrofa 12.07.2013 I-gl 75% Avar ze střezmé
    62214   Ellisa z Vlčetínských rybníček
19 Chara z Lovčických tarasů 01.08.2013 I gl-64% Idor ze strážného kopce
    62249   Alma z Lovčických tarasů
20 Kessy z Přerovska 07.01.2014 I-VII gl Ron z Březové stráně
    62297   Alja od Žalkovických polí
21 Colly od Bouňovské studánky 15.01.2014 I-gl 64% Grif od Bošické skály
    62320   Aby z Honsova Sadu
22 Asta od Falka 21.04.2014 I-gl 50% Alan od Bouňovské studánky
    62468 X-gl 37% Alka z Cmolova pole
23 Adora z Vitonických akátů 18.07.2014   Akim zpod Velínské stráně
    REG 62613 NDO Cira z Ucháče
24 Linda z Přerovska 01.02.2015   Uran z Kyjovic
    REG 62689 KO Alja od Žalkovických polí
25 Brixie z Kyjovic 19.03.2015   Ricky z Kyjovic
    REG 62789 KO Celie de Jean Baptiste
26 Bragi od Prombereckých lesů 02.05.2015   Cézar z pískové zahrady
    62888   Cira z Nivy
27 Gira z Citoňských luk 10.06.2015   Ira z Křepických vrchů
    REG 62978 KO Fira z Citoňských luk
         
Severomoravská pobočka      
Pořadové              Jméno Narozena     Linie         Otec feny
číslo   ČLP      v %         Matka feny
1 Lucka z Kobeřic 2.4.2009       II. Argo z Lesní
    59917 37,5 Liva z Dolního dvora
2 Hexa z Přerovska 1.6.2009      VII. Alan z Včelínského lesa
    60042 25 Dona Šimonův dvůr
3 Erna od Olší 3.1.2010       II. Car z Bučovického sadu
    60334 25 Bessi z Dělnické samoty
4 Bára z Blatin 15.2.2010     X./VII. Max z Hložku
    60437      25/37,5 Catty od Valovské homole
5 Arka z Kamenného kopce 22.6.2010       II. Geret z Miroslavského dvora
    13.7.2066 37,5 Pam z Kyjovic
6 Ajla od Žalkovických polí 14.10.2010      I./VII. Hardy z Koblova
    60938    37,5/12,5 Fany z Přerovska
7 Arra z Neřádova stavení 15.5.2010      VII. Terik z Kablaně
    8.1.2066   Chita z Kobeřic
8 Aischa z Neřádova stavení 15.5.2010      VII. Terik z Kablaně
    60638   Chita z Kobeřic
9 Cedra z Těšínovských buků 20.1.2010       I. Gaston z Těšínovských buků
    60359   Arka z Jílkova mlýna
10 Besy z Ucháče 8.9.2010     VII. Aron z Ucháče
    60924   Cita z Podřebčem
11 Ute z Kyjovic 12.2.2011     VII. Harry ze Šimárníku
    61053   Rita z Kyjovic
12 Bessy z Lesní 27.5.2011      II. Mak z Hvízdalky
    61294   Aida z Dělnické samoty
13 Dora z Lubiechowa 19.3.2012      V. Cid Hájský revír
    61556   Alfa z Lubiechowa
14 Era z Kusalova chovu 24.5.2012       I. Vik z Mutických vršků
    61684   Axa z Kusalova chovu
15 Alba z Prajzké 24.6.2012       II. Zero z Otmického polesí
    4.1.2069   Lucka z Kobeřic
16 Arga od Karlova smrku 16.12.2012        II. Gaston z Podhoránku
    61822   Erna od Olší
17 Cilka Jarpol 1.3.2014       VII. Urik z Mutických vršků
    62366   Cilka z Podřebčem
18 Erka z Přestavlckého revíru 19.3.2013       VII. Ron z Březové stráně
    61963   Jola z Kobeřic
19 Arleta Gothywen 9.3.2014        II. Aran od Petrovského zámku
    62388   Artemis Farní dvůr
20 Angie z Kyjovic 16.3.2015        II. Cvik z Debce
    62782   Rita z Kyjovic
21 Bonny z Kyjovic 19.3.2015        II. Ricky z Kyjovic
    62791   Celie de Jean Baptiste
22 Britany z Kyjovic 19.3.2015        II. Ricky z Kyjovic
    62788   Celie de Jean Baptiste