Klubová výstava bez KV Náměšť na Hané 17.6.2017

Klubová výstava se konala při Oblastní výstavě psů na zámku a v zámeckém parku v Náměšti na Hané. Jak je zvykem u tohoto pořadatele, byly připravené prostorné kruhy zvlášť pro feny, zvlášť pro psy a také kruh pro výběr do chovu.

Přihlášeno bylo 59 psů a fen, z toho 36 běloušů a 23 hnědáků.

V kruhu fen posuzoval hlavní poradce chovu Ing. Jaroslav Havlát, v kruhu psů posuzoval oblastní poradce pan Emil Vysloužil.

Před zahájením posuzování bylo popřáno k jubileu členu jihomoravské pobočky panu Miloslavu Šustrovy a předána plaketa k 80tým narozeninám.

Nejlepší mladou fenou se stala Aida ze Stráže  V1, CAJC a nejlepším mladým psem se stal i následně vítěz plemene Alan z Bezděkova dvora  V1, CAJC,BOJ,BOB.

Nejlepší fenou   Bragi z Prombereckých lesů  V1, CAC, BOS.

V odpoledních soutěžích oblastní výstavy se umístila na prvním místě chovatelská skupina českých fousku "z Kyjovic".

         fena BOS a pes BOB                                                                nejlepší mladá fena a pes

Vítěz plemene BOB a BOSnejlepší mladý pes a fena

Fotogalerie >> kruh psů<<   Fotogalerie >>kruh fen<<

 Výsledky:

Český fousek - bělouš

psi

třída: štěňat

84 Cezar od Černých rytířů 7.2.2017 ČLP/CF/63545  VN1

O: Ajax z Vobicek M: Percy z Hložku

Chov: Balaja Miroslav Maj: Blahuta Jan, Jindřichov 8, 793 83 Jindřichov

pes třída: mladých

85 Art z Bezděkova dvora 3.5.2016 ČLP/CF/63348  V2

O: Hardy z Koblova M: Bessy z Lesní

Chov: Bezděk Jaroslav Maj: Bezděk Jaroslav, Náměstí 69, 751 14 Dřevohostice

86 Baron Vallis Baptismi 8.2.2016 ČLP/CF/63313 V4

O: Idor ze Strážného kopce M: Rouse z Hložku

Chov: Matějáková Drahomíra

Maj: Múdrý Radko, Bašnice 70, 508 01 Bašnice

87 Car II. od Hlavníku 6.6.2016 ČLP/CF/63404  VD

O: Dix z Pískové zahrady M: Bessi ze Senického dvora

Chov: Němečková Lenka Maj: Němečková Lenka, Průběžná 32, 290 01 Poděbrady

88 Falk z Lívy 10.3.2016 ČLP/CF/63253  VD

O: Hardy z Koblova M: Ebi z Oslavského údolí

Chov: Vysloužil Emil Maj: Pleil Johann, Ginzerdorf, 2143 Grosskrut, BM Mistelbach (AT)

89 Fred z Lívy 10.3.2016 ČLP/CF/63251 V3

O: Hardy z Koblova M: Ebi z Oslavského údolí

Chov: Vysloužil Emil Maj: Stoiber Harald, Hohann Steineckgasse 7, 2225 Zitersdorf (AT)

90 Goro z Přestavlského revíru 4.6.2016 ČLP/CF/63415    N

O: César od Větrné Borovice M: Erka z Přestavlckého revíru

Chov: Hejník Stanislav Maj: Janda Jan, Čertoryje 263, 783 75 Charváty

91 Hron z Citoňských luk 18.2.2016 ČLP/CF/63212 V1, CAJC

O: Cir od Růvra M: Chara z Lovčických tarasů

Chov: Kabilka Miroslav Maj: Kabilka Miroslav, Citonice 140, 671 01 Znojmo

pes třída: mezitřída

92 Bad Farní dvůr 9.12.2015 ČLP/CF/63127  VD1

O: Gaston z Podhoránku M: Asta od Zábořského dubu

Chov: Vyjídáček Radomír Maj: Rajnoch Milan, Lobodice 178, 751 01 Tovačov

pes třída: otevřená

93 Brit Farní dvůr 9.12.2015 ČLP/CF/63130  V1, CAC

O: Gaston z Podhoránku M: Asta od Zábořského dubu

Chov: Vyjídáček Radomír Maj: Vařeka Jaromír, Sokolská 348, 783 45 Senice na Hané

94 Lex z Přerovska 1.2.2015 ČLP/CF/62682 V2, res. CAC

O: Uran z Kyjovic M: Ajla od Žalkovických polí

Chov: Suchánek Aleš Maj: Pavlosek Pavel, Sázava 126, 563 01 Lanškroun

feny

třída: dorostu

95 Dina z Ucháče 12.11.2016 ČLP/CF/REG/63505 VN1

O: Cir od Růvra M: Cilka Jarpol

Chov: Hošek František Maj: Konečný Martin, Ústín 70, 783 46 Těšetice

96 Dona z Ucháče 12.11.2016 ČLP/CF/REG/63504 N2

O: Cir od Růvra M: Cilka Jarpol

Chov: Hošek František Maj: Polášek Jaroslav, Nýznerovská 269, 790 65 Žulová

fena třída: mladých

97 Aida ze Stráže 27.1.2016 ČLP/CF/63182 V1, CAJC

O: Dyk z Oslavského údolí M: Bonny z Kalovského údolí

Chov: Šoukal Lubomír Maj: Dostálík Karel, Krokočín 36, 675 71 Náměšť nad Oslavou

98 Aischa z Kunčic 13.7.2016 ČLP/CF/63468 VD

O: Frigo z Přerovska M: Arra z Neřádova stavení

Chov: Zůbek Karel Maj: Milfait Ludvík, Staré Hamry 292, 739 15 Staré Hamry

99 Baffy Vallis Baptismi 8.4.2016 ČLP/CF/63315 nenastoupil

O: Idor ze Strážného kopce M: Rouse z Hložku

Chov: Matějáková Drahomíra Maj: Švejda Marian, Kubšice, 671 76 Olbramovice

100 Connie z Kyjovic 19.3.2016 ČLP/CF/63271 V3

O: Hardy z Koblova M: Celie de Jean Baptiste

Chov: Hermann Pavel Maj: Blecha Petr, Hrabětice 351, 671 68 Hrabětice

101 Filka z Lívy 10.3.2016 ČLP/CF/63255 V2

O: Hardy z Koblova M: Ebi z Oslavského údolí

Chov: Vysloužil Emil Maj: Sikora Josef, Vyvýšená 110, 711 00 Ostrava

102 Grófka z Přestavlckého revíru 4.6.2016 ČLP/CF/63418 VD

O: César od Větrné Borovice M: Erka z Přestavlckého revíru

Chov: Hejník Stanislav Maj: Hejník Stanislav, Stará Ves 68, 751 07 Stará Ves

103 Hanny z Citoňských luk 18.2.2016 ČLP/CF/63214 VD

O: Cir od Růvra M: Chara z Lovčických tarasů

Chov: Kabilka Miroslav Maj: Kňourek Vlastimil, Zlechov 156, 687 10 Zlechov

104 Hira z Citoňských luk 18.2.2016 ČLP/CF/63216 V4

O: Cir od Růvra M: Chara z Lovčických tarasů

Chov: Kabilka Miroslav Maj: Hoch Karel, Lukov 96, 669 02 Lukov

105 Nela z Přerovska 10.2.2016 ČLP/CF/63201 VD

O: Flik z Lovčických tarasů M: Ajla od Žalkovických polí

Chov: Suchánek Aleš Maj: Vodička František, Věrovany - Nenakonice 426, 783 75 Věrovany

fena třída: mezitřída

106 Ajrin z Žárovických hájků 2.2.2016 ČLP/CF/63186 VD1

O: Erik z Lívy M: Dora z Lubiechova

Chov: Lasovský Patrik Maj: Pučan Josef, Dětkovice 28, 683 23 Ivanovice na Hané

fena třída: otevřená

107 Arana Vlasmima 29.12.2015 ČLP/CF/63145 D

O: Lesan z Koblova M: Vendy z Kyjovic

Chov: Šmída Vladimír Maj: Rulíšek Jan, Sportovní 266, 789 63 Ruda nad Moravou

108 Arbi od Těrlické hráze 21.5.2015 ČLP/CG/REG/62959 VD4

O: Fero z Přerovska M: Aischa z Neřádova stavení

Chov: Vykrut Jiří Maj: Vykrut Jiří, Hrázní 396, 735 43 Albrechtice

109 Bragi z Prombereckých lesů 2.5.2015 ČLP/CF/62888 V1, CAC, BOS

O: César z Pískové Zahrady M: Cira z Nivy

Chov: Zeman Aleš Maj: Holásek Karel, Hrubčice 62, 798 21 Bedihošť

110 Candy Scrofa 1.8.2014 ČLP/CF/62629 VD3

O: César z Pískové Zahrady M: Ellisa z Vlčetínských rybníček

Chov: Prchal Vladimír Maj: Rohacký Tomáš, Hluboká 233, 294 73 Brodce

111 Gita od Olší 12.11.2015 ČLP/CF/REG/63098 odstoupil

O: Argo Farní dvůr M: Bessi z Dělnické samoty

Chov: Josef Marek Maj: Josef Marek, Vísky 79, 679 33 Vísky

112 Heda z Citoňských luk 18.2.2016 ČLP/CF/63213 V2, res.CAC

O: Cir od Růvra M: Chara z Lovčických tarasů

Chov: Kabilka Miroslav Maj: Tinka Josef, Na Výsluní III 700, 687 62 Dolní Němčí

fena třída: pracovní

113 Aira Čapí Miss 9.5.2015 ČLP/CF/62929 VD4

O: Vax z Těšínovských buků M: Hessi od Vavřineckého rybníka

Chov: Čáp Jiří Maj: Navrátilová Barbora, Melčany 25, 664 64 Dolní Kounice

114 Alma z Kochánova 7.5.2015 ČLP/CF/REG/62896 V3

O: Ire z Křepických vrchů M: Cita z Pískové zahrady

Chov: Chlubný Michal Maj: Hubálek Tomáš, Kunčice 184, 561 51 Letohrad

115 Annie z Kyjovic 16.3.2015 ČLP/CF/62783 V2, res.CAC

O: Cvik z Debce M: Rita z Kyjovic

Chov: Hermann Pavel Maj: Machala Adam, Hevlín 125, 671 69 Hevlín

116 Bonny z Kyjovic 19.3.2015 ČLP/CF/REG/62791 V1, CAC

O: Ricky z Kyjovic M: Celie de Jean Baptiste

Chov: Hermann Pavel Maj: Neradilová Silvie, Kladeruby 2, 756 43 Kelč

117 Gréta z Březové stráně 9.8.2015 ČLP/CF/63048 VD

O: Dyk z Oslavského údolí M: Vilka z Březové stráně

Chov: Hlaváč Josef Maj: Souček Karel, Bězděkov 62, 594 01 Velké Meziříčí

118 Vendy z Kyjovic 28.1.20102 ČLP/CF/61469/15 VD

O: Arko od Tureckého dubí M: Celie de Jean Baptiste

Chov: Hermann Pavel Maj: Šmída Vladimír, Malíkov 25, 571 01 Moravská Třebová

fena třída: vítězů

119 Afra ze Lhotských jezírek 25.6.2014 ČLP/CF/62602 V1, CAC

O: César z Pískové Zahrady M: Bety z Pištinských blat

Chov: Fulínová Daniela Maj: Vašičková Michaela, Příčná 319, 270 52 Lišany

Český fousek hnědák

pes třída: mladých

120 Alan z Bezděkova dvora 3.5.2016 ČLP/CF/63345 V1, CAJC,BOJ,BOB

O: Hardy z Koblova M: Bessy z Lesní

Chov: Bezděk Jaroslav Maj: Jančík Jaroslav, Soběchleby 173, 753 54 Soběchleby

121 Ben z Kochánova 30.5.2016 ČLP/CF/REG/63438 VD3

O: Fedor z Lojzova dolu M: Cita z Pískové zahrady

Chov: Chlubný Michal Maj: Vavračová Lenka, U Norkárny 133, 790 81 Česká Ves

122 Eros od Větrné borovice 15.5.2016 CLP/CF/63352 VD2

O: César od Větrné Borovice M: Kessy z Přerovska

Chov: Žák Zdeněk Maj: Zlámal Vít, Rokytnice 32, 751 04 Rokytnice

123 Geryk z Přestavlckého revíru 4.6.2016 ČLP/CF/63417 VD4

O: César od Větrné Borovice M: Erka z Přestavlckého revíru

Chov: Hejník Stanislav Maj: Hejník Stanislav, Stará Ves 68, 751 07 Stará Ves

pes třída: mezitřída

124 At Vlasmima 29.12.2015 ČLP/CF/63143 V1, CAC

O: Lesan z Koblova M: Vendy z Kyjovic

Chov: Šmída Vladimír Maj: Zelinka Miloslav, Práče 200, 671 61 Práče

pes třída: otevřená

125 Art ze Stoprounských vinic 21.2.2015 ČLP/CF/62731 V, CAC

O: César z Pískové Zahrady M: Exa z Lívy

Chov: Dostál Zdeněk Maj: Zemánkovi Marcela a Jiří, Prakšice 157, 687 56 Prakšice

pes třída: pracovní

126 Aris od Lesa Borkovníku 7.4.2015 ČLP/CF/62827 V4

O: Dan ze Staropleských luk M: Aida z Městečka na dlani

Chov: Truhlářová Alena Maj: Baroch Václav, Šíchova 162, 285 31 Nové Dvory

pes třída: pracovní

127 Cilkon od Kozamberka 20.10.2015 ČLP/CF/63094 V3

O: Aron od Petrovského zámku M: Polly z Langrova dvora

Chov: Krušina Tomáš Maj: Zima Luboš, Královec 78, 542 03 Královec

128 Matty z Malého Boubína 28.3.2014 ČLP/CF/62456 V1, CAC

O: Car z Otmického polesí M: Irry z Malého Boubína

Chov: Ouředník Jaromír Maj: Starý Pavel, Ostrov u Lanškrouna 37, 561 22 Ostrov

129 Sir z Langrova dvora 4.8.2011 ČLP/CF/61383/16 VD

O: Dyk z Úlibického Páleníka M: Bára od Pramene Křetinky

Chov: Langr Bohumil Maj: Souček Karel, Bezděkov 62, 594 01 Velké Meziříčí

130 Zart z Kyjovic 8.3.2014 ČLP/CF/62382 V2, res. CAC

O: Cir Žíňanky M: Celie de Jean Baptiste

Chov: Hermann Pavel Maj: Hermann Pavel, Kyjovice 146, 742 91 Kyjovice

fena třída: mladých

131 Ajka Vlasmima 29.12.2015 ČLP/CF/63147 D

O: Lesan z Koblova M: Vendy z Kyjovic

Chov: Šmída Vladimír Maj: Fuksa František, Stašov 190, 572 01 Polička

132 Corra z Kyjovic 19.3.2016 ČLP/CF/63274 VD1

O: Hardy z Koblova M: Celie de Jean Baptiste

Chov: Hermann Pavel Maj: Hermann Pavel, Kyjovice 146, 742 91 Kyjovice

fena třída: mezitřída

133 Ema z Poříčských luk 8.8.2015 ČLP/CF/63069 D

O: Rek z Hložku M: Maša z Koblova

Chov: Verner Josef Maj: Čech Ladislav, Kyjovická 63, 747 66 Dolní Lhota

134 Laura ze Staropleských luk 1.1.2016 ČLP/CF/63160 VD1

O: Lesan z Koblova M: Hira ze Staropleských luk

Chov: Pavlíková Eva Maj: Pavlíková Eva, Starý Ples 54, 551 01 Jaroměř

fena třída: otevřená

135 Adela z Červinské 3.7.2015 ČLP/CF/REG/62984 D

O: Flor z Citoňských luk M: Arka z Kamenného kopce

Chov: Giecek Ondřej Maj: Giecek Ondřej, Červinská 64, 735 53 Dolní Lutyně

136 Axa od Těrlické hráze 21.5.2015 ČLP/CF/REG/62960 V1,CAC

O: Fero z Přerovska M: Aischa z Neřádova stavení

Chov: Vykrut Jiří Maj: Macek Robert, Radkova Lhota 32, 751 14 Dřevohostice

137 Bára od Polních rybníků 1.4.2014 ČLP/CF/62449 V2, res.CAC

O: Hardy z Koblova M: Chita z Třebotovických luhů

Chov: Král Ladislav Maj: Mika Ondřej, Hraniční 899, 742 83 Klimkovice

138 Bety Gothywen 3.12.2015 ČLP/CF/REG/63121 odstoupil

O: Flor z Citoňských luk M: Artemis Farní dvůr

Chov: Dočkalová Iveta Maj: Korbaš Martin, Horní Životice 166, 793 12 Horní Benešov

139 Bona ze Stoprounských vinic 12.3.2016 ČLP/CF/63304 VD

O: Frigo z Přerovska M: Exa z Lívy

Chov: Dostál Zdeněk Maj: Matulová Jana, Brněnská 9, 691 72 Klobouky u Brna

140 Bora z Malé Hranické 9.6.2015 ČLP/CF/62973 VD4

O: Flik z Lovčických tarasů M: Hexa z Přerovska

Chov: Ryška Jan Maj: Pastirčík Jozef, Bílov 150, 743 01 Bílovec

141 Fany z Kusalova chovu 3.3.2016 ČLP/CF/63236 VD3

O: Cvik z Debce M: Era z Kusalova chovu

Chov: Kusala Josef Maj: Vyskočil Michal, Selské nám. 27/26, 779 00 Olomouc

fena třída: pracovní

141/a Dona z Oslavského údolí                                  D

o: Vax z Těšínovských buků       m:Carin Termanec

ch: Jirgl Karel                maj:

142 Odetta z Těšínovských buků 26.4.2015 ČLP/CF/62849 V1, CAC

O: Eldorádo z Těšínovských buků M: Cilka z Debce

Chov: Sobolík Václav Maj: Skoumalová Blažena, Klučov 49, 675 52 Klučov