Seznam chovných fen pro rok 2016

 Zpracoval zástupce hlavního poradce chovu pan Herman Pavel 

Seznam chovných fen je aktualizován oblastními poradci chovu vždy k 31. 3. danného roku, z čehož vyplývá povinnost každoroční kontroly stavu osrstění všech fen v kritickém období do 31. 3!! V případě neprovedení kontroly osrstění bude fena vyřazena z chovu.

13.5.2016

Západočeská pobočka      
Pořadové Jméno Narozena Linie Otec feny
číslo   ČLP v % Matka feny
1 Aida ze Senického dvora 22.4.2010 V-X Aran z Novoveského lesa
    605 48 50-25 Astan z Pištínských blat
2 Aida z Kudrnova dvora 18.5.2010 X-I Fred u Klobásné
    606 79 37,5-25 Brita z Jedlové strouhy
3 Asta od Libohošťského rybníka 11.6.2010 VII-NDrO Terik z Kablaně
    607 23 37,5-12,5 Ajka z Vobícek
4 Mora z Aufrízu 18.6.2010 I Fred u Klobásné
    607 77 50 Zina Czech Mokřany
5 Haidy od Vavřin. Rybníka 22.1.2011 III Dar z Huťské osady
    610 18 87,5 Bora od Lejnarů
6 Dita z Putimi 17.5.2011 III Bon z Chladné stráně
    612 76 75 Cilka z Podsrpenských lesů
7 Bára Rokycanská kotlina 19.5.2011 III Bon z Chladné stráně
    612 84 87,5 Adina Rokycanská kotlina
. Jolly z Malého Boubína 14.5 2012 II Mak z Hvízdalky
    616 72 50 Heddy z Malého Boubína
9 Enny z Jedlové strouhy 13.2.2013 X Bor z Podřipské stráně
    619 31 37,5 Cira z Jedlové strouhy
10 Bony Eso 15.5 2014 I Brok z Vobícek
    625 68 50 Mora z Aufrízu
         
Středočeská pobočka      
Pořadové Jméno Narozena Linie Otec feny
číslo   ČLP v % Matka feny
1 Bora z Oslavského údolí 59170 I. Fron z Křepických vrchů
    2008 87,5 Carin Termanec
2 Brita od Týnecké vrby 59483 I. Andy od Úvalské věže
    2008 50 Kena z Hložku
3 Ara z Blatin 59330 jiné Argo od Brašnického rybníka
    2008   Catty od Valovské homole
4 Aby z Honsova sadu 59609 X. Cid od Tří stromů
    2008 25 Corina ze Zátoně
5 Dagi z Včelínského lesa 59980 VII. Car z Přestavlckého revíru
    2009 37,5 Cira z Včelínského lesa
6 Heda Krupá 60912 III. Dar ze Zátkovy zahrádky
    2010 50 Alma od Anabušského lesíka
7 Dita od Panského rybníka 60838 IX. Harry z Práchové
    2010 37,5 Cora Orplid Osečná
8 Gita ze Zvíkovské bašty 59380 I. Max z Hložku
      63% Arina od Strouhovce
9 Gája z Podhoránku 60670 II. Aran od Petrovského zámku
    2010 50% Charry z Malého Boubína
10 Arina z Městečka na dlani 60692 III. Don z Dočkalova dvora
    2010 50% Gitta z Pošné
11 Ambra z Městečka na dlani 60695 III. Don z Dočkalova dvora
    2010 50% Gitta z Pošné
12 Free ze Staropleských luk 60983 jiné Aran z Lovčických tarasů
    2010   Mira od Jemiluk
13 Bety z Blatin 60440 X. Max z Hložku
    2010 25% Catty od Valovské homole
14 Hassy od Vavřineckého rybníka 61017 III. Dar z Huťské osady
    2011 75% Bora od Lejnarů
15 Běla z Koštické Žejdličky 61328 V Argo z Bohušovické tůně
    2011 37,50% Gess z Lipových dolin
16 Quanta z Hložku 61107 IX. Ben z Debce
    2011 37,5 Nella z Hložku
17 Hessi od Vavřineckého rybníka 61019 III Dar z Huťské osady
    2011 75% Bora od Lejnarů
18 Dora z Křenovských luk 61185 II Chad z Malého Boubína
    2011 50% Mis z Hvízdalky
19 City Gala Bouček 61102 III Tis z Březové stráně
    2011 50% Emi od Tyrše
20 Quina z Hložku 61106 IX. Ben z Debce
    2011 37,50% Nella z Hložku
21 Agáta Krossa Regál 61230 VII./IX. Aran z Lovčických tarasů
    2011 25% 25% Betty z Vchynických hvozdů
22 Chita Krupá 61634 III. Ogar z Hložku
    2012 62,50% Alma od Anabušského lesíka
23 Cindy z Pištínských blat 61768 V. Art z Koštické Žejdličky
    2012 50% Dita Hrabické remízky
24 Cilka z Pištínských blat 61767 V. Art z Koštické Žejdličky
    2012 50% Dita Hrabické remízky
25 Bona od Aliny z Nehvizd 61581 III. Vax z Těšínovských buků
    2012 62,50% Daga z Duškova dvora
26 Amálka od Scrofa 61710 IX,I,X Geret z Miroslavského d.
    2012   Ellisa z Vlčetínských rybníček
27 Ali od Chlupatého habru 62139 III. Ogar z Hložku
    2013 75% Era Krupá
28 Bessi ze Senického dvora 61885 V. Ares z Lubiechowa
    2013 50% Asta z Pištínských blat
29 Ara od Úmonínského zámečku 62034   Dan ze Staropleských luk
    2013 IV. Heda Krupá
         
Severočeská pobočka      
Pořadové Jméno Narozena Linie Otec feny
číslo   ČLP v % Matka feny
1 Cindy od Růvra 12.1.2009        VII Ed od Pitné vody
    59712/11 25 Aza z Malé Volavky
2 Gina od Frimlů 25.1.2009 IV Chán od Hlučáku
    59771 50,00% Alka z Břevnicka
3 Dorka od Růvra 20.5.2010        III Fešák od Pitné vody
    60645/12 50 Aza z Malé Volavky
4 Polly z Hložku 30.7.2010        I Cid od Tří stromů
    60842/14   Nella z Hložku
5 Barra Perdix Bohemia 4.10.2010 III Erik z Ventova dvora
    60341/12 50 Jessi z Práchové
6 Dona z Bohušovické tůně 21.1.2011 V Erik z Ventova dvora
    8.3.2067 37,50% Aida z Vchinických hvozdů
7 Hella z Podhoránku 7.9.2011 II Mak z Hvízdalky
    61400 50% Cherry z Malého Boubína
8 Paris z Radějovicka 22.11.2011 VII Terik z Kablaně
    61157 37,50% Anita z Blatin
9 Inka od Pitné vody 30.1.2012 V Ares z Lubiechova
    61445/15 37,50% Dorka od Růvra
10 Jasněnka od Pitné vody 2.5.2013 VII Gyrr od Vavřineckého rybníka
    62076 62,50% Dorka od Růvra
         
Východočeská pobočka      
Pořadové Jméno Narozena Linie Otec feny
číslo   ČLP v % Matka feny
1 Oli od Jemiluk 2008 X Cid od Tří stromů
    59474 25,00% Ira od Jeníků
2 Polly z Langrova dvora 2008          X Dyk z Úlibic. Páleníka
    59664 25% Bára od pram.Křetinky
3 Diana ze Staropleských luk 2009        IV Aris z Prosné aleje
    59894 37,50% Mira od Jemiluk
4 Ajša z Řáholečku 2009        I Lesan z Hložku
    60096 37,50% Nyka od Krále z Brusnice
5 Cita ze Střezmé 2009        X Argo od Brašnic. Rybníka
    60123 37,50% Ajda ze Střezmé
6 Asta z Městečka na dlani 2010 III Don z Dočkalova dvora
    60693 50% Gitta z Pošné
7 Aida z Městečka na dlani 2010 III Don z Dočkalova dvora
    60694 50% Gitta z Pošné
8 Andy od Šibené hory 2010 I Avar ze Střezmé
    60801 37,50% Ula z Těšínovských buků
9 Fela ze Staropleských luk 2010 Jiné Aran z Lovčických tarasů
    60982   Mira od Jemiluk
10 Žaneta od Krále z Brusnice 2010      I Nor od Jemiluk
    60851 62,50% Mája od Krále z Brusnice
11 Nessi z Aufrízu 2011 I Gaston z Těšín. Buků
    60997 50% Zina Czech Mokřany
12 Ina z Ventova dvora 2011 III 75% Dar od Anabušského lesíka
    61337 V 25% Endy z Ventova dvora
13 Maša z Koblova 2011 I Endy z Krásné Lhoty
    61043 87,50% Bety z Koblova
14 Dina Rybnov 2011 IX Jasan z Hložku
    61060 50% Besy z Debce
15 Cita z Pískové zahrady 2011 I Avar ze Střezmé
    61171 75,00% Nira od Jemiluk
16 Sylva z Langrova dvora 2011 I Dyk z Úlibického Páleníka
    61384 25,00% Bára od Pramene Křetinky
17 Rita z Bělečských strání 2011 VII Alan z Včelínského lesa
    61387 37.5% Vera z Kablaně
18 Dora z Pískové zahrady 2012 I Ugas z Těšínovských buků
    61533 37,50% Nira od Jemiluk
19 Vendy z Kyjovic 2012 II Arko od Tureckého dubí
    61469 62,50% Celie de Jean Baptiste
20 Greta ze Staropleských luk 2012 III Dar z Huťské osady
    61616 50% Mira od Jemiluk
21 Iga z Lusku Zdobnice 2012 IV Alan z Břevnicka
    61700 50% Heny z Lusku Zdobnice
22 Hira ze Staropleských luk 2013 I Oskar od Jemiluk
    62021 37,50% Free ze Staropleských luk
23 Haidi ze Staropleských luk 2013 I Oskar od Jemiluk
    62020 37,50% Free ze Staropleských luk
24 Chyta ze Staropleských luk 2013 I Lesan z Koblova
    62263 62,50% Fela ze Staropleských luk
25 Izzy Krupá 2014 III 62,5% Dan ze Staropleských luk
    62343 IV 12,5% Chita Krupá
26 Areta z Tiché Vršovky 2014 I Oskar od Jemiluk
    62412 50,00% Nessi z Aufrízu
27 Bára od Kozamberka 2014 I Lesan od Jemiluk
    62454 50,00% Polly z Langrova dvora
         
Jihočeská pobočka      
Pořadové Jméno Narozena Linie Otec feny
číslo   ČLP v % Matka feny
1 Jery z Vilímova 2008 III Bon z Chladné stráně
    59245   Ara z Jenovických polí
2 Irry z Malého boubína 2009 I,X,II Cid od Tří stomů
    59993   Heddy z Malého boubína
3 Cilka z Debce 2009 I,X Mak z Hvízdalky
    59858   Ajda z Debce
4 Biana z Pištínských blat 2009 V,X Aran z Novoveského lesa
    60272   Dita z Hrabicské remízky
5 Geny z Křepických strání 2009 I,II,X Marco z Kyjovic
    59832   Gera z Křepických vrchů
6 Cecilka z Těšínovských buků 2010 I Gaston z Těšínovských buků
    60358   Arka z Jílkova mlýna
7 Jesi u Klobásné 2010 X,I Démon z Těšínovských buků
    60407   Elis u Klobásné
8 Elsa z Jílkova mlýna 2010 I,X Edda ze Skorotínské hájovny
    60654   Clea z Jílkova mlýna
9 Bessi z Blatin 2010 VII,I Max z Hložku
    60439   Catty od Valovské homole
10 Hegy z Podhoránku 2011 IX,II Mak z Hvízdalky
    61397   Cherry z Malého boubína
11 Hena z Podhoránku 2011 II Max z Hvízdalky
    61399   Cherry z Malého Boubína
12 Cita z Vltavského luhu 2011 IX,I Ajax z Vobícek
    61239   Dora z Jílkova mlýna
13 Boni z Kamenného kopce 2012 II,X,III Mak z Hvízdalky
    61622   Pam z Kyjovic
14 Gera z Komárovských blat 2012 III Vax z Těšínovských buků
    61495   Cira z Duškova dvora
15 Gora z Komárovských blat 2012 III Vax z Těšínovských buků
    61496   Cira z Duškova dvora
16 Ela z Lívy 2012 III,I Emír z Ventova dvora
    61740   Jannet z Křepických vrchů
17 Arka Scrofa 2012 IX,I,X Geret z Miroslavského d.
    61714   Ellisa z Vlčetínských rybníček
18 Cita z Blatin 2012 X, I Cid od Tří stomů
    61800   Catty od Valovské homole
19 Aba z Čarkovny 2012 III, II Mak z Hvízdalky
    61574   Uga z Mutických vršků
20 Fela z Lovčických tarasů 2012 I, VII Hard ze Šimárníku
    61691   Alma z Lovčických tarasů
21 Mery u Klobásné 2013 IX,I Ajax z Vobícek
    61870   Jesi u Klobásné
22 Mona u Klobásné 2013 IX,I Ajax z Vobícek
    61869   Jesi u Klobásné
23 Nela z Drňovek 2013 IX, I Char z Drňovek
    62132   Polly z Jedličáku
24 Kasiopea z Těšínovských buků 2013 II, I Gaston z Podhoránku
    62070   Cecilka z Těšínovských buků
25 Jorika z Těšínovských buků 2013 III, II Dar z Huťské osady
    62060   Cilka z Debce
         
Jihomoravská pobočka      
Pořadové              Jméno Narozena     Linie        Otec feny
číslo   ČLP      v %        Matka feny
1 Brita z Oldřichovských luk 06.05.2008 jiné Lesan z Hložku
    59371   Hyna od Benatky
2 Bárny z Václavova Dvora 01.01.2009 VII      Cir Termanec
    59699   Xara z lívy
3 Cira z Nivy 24.05.2009 I Cir Termanec
    60052   Arma z Nivy
4 Sissi z Kyjovic 13.01.2009 II Mak z Hvízdalky
    59721 KO Era z Rostěnic
5 Ellisa z Vlčetínských rybníček 17.02.2009 I,X Eros u klobásné
    59805   Bryta z Vlčet. rybníček
6 Bora z Rohozné 18.06.2010 I,III, Car z Bučovického sadu
    60759   Tracy z Těšínovských b.
7 Vilka z Březové stráně 02.03.2010 VII,I Port z Březové stráně
    60463   Tina z Mutických vršků
8 Chora z Nolkopu 25.05.2010 IV-gl 37% Dar ze Zátkovy zahrátky
    60733   Dina z Nolkopu
9 Percy z Hložku 30.07.2010 IX,X,III Cid od Tří stromů
    60861   Nella z Hložku
10 Fira z Citoňských luk 01.12.2010 II Mak z Hvízdalky
    60733   Alma z koroptvárny
11 Cora z Agrorevíru 12.04.2011 III Brok z Dubňanských kostelisk
    61720   Fendy u Klobásné
12 Arma z Cmolova pole 10.06.2011 I-60% Falk z Koblova
    61323   Besi od Katovky
13 Ela z Kablaně 25.07.2011 I,VII Terik z Kablaně
    61377   Dina z Heřmanické stráně
14 Cira z Ucháče 03.05.2011 IX,VII Adar z Hamráčku
        Cita z Podřebčem
15 Alka z Rančířova 08.11.2011 IX Ajax z Vobícek
    61423   Arka od zábořského dubu.
16 Alma z Březinova dvora 19.03.2012 I-50% Ben z Debce
    61545 X-+ Aja z Vlčetínských rybníček
17 Rouse z Hložku 13.04.2012   Oskar od Jemiluk
    61596   Nella z Hložku
18 Arwen od Otínského potoka 14.04.2012 I Gl Port z Březové stráně
    61642   Cedra z Nivy
19 Inna od Pitné vody 30.01.2012 V-III gl  Ares z Lubiechova
    61466   Dorka od Růvra
20 Irra-G z Přerovska 11.06.2012 VII,I Gábi z Přerovska
    61697   Argo od Jemčinských dubů
21 Exa z Lívy 28.06.2012 V- I Gl Emir z Ventova dvora
    61172   Jannet z Křepických vrchů
22 Bonny z Kalovského údolí 24.01.2013 I-gl 64% Dyk z Úlibického páleníka
    61880   Cilka z Chladné stráně
23 Wega z Kyjovic 15.02.2013 II gl Salto z Kyjovic
    61919   Celie de Jean Baptiste
24 Cita z Březové stráně 08.06.2013 I-X Alan z Kudrnova dvora
    62149   Vilka z Březové stráně
25 Bella Scrofa 12.07.2013 I-gl 75% Avar ze střezmé
    62214   Ellisa z Vlčetínských rybníček
26 Chara z Lovčických tarasů 01.08.2013 I gl-64% Idor ze strážného kopce
    62249   Alma z Lovčických tarasů
27 Kessy z Přerovska 07.01.2014 I-VII gl Ron z Březové stráně
    62297   Alja od Žalkovických polí
28 Colly od Bouňovské studánky 15.01.2014 I-gl 64% Grif od Bošické skály
    62320   Aby z Honsova Sadu
29 Asta od Falka 21.04.2014 I-gl 50% Alan od Bouňovské studánky
    62468 X-gl 37% Alka z Cmolova pole
30 Ebi z Oslavského údolí 19.05.2014 I-gl   87% César z Pískové zahrady
    62556   Carin termanec
Severomoravská pobočka      
Pořadové              Jméno Narozena     Linie        Otec feny
číslo   ČLP      v %        Matka feny
1 Rita z Kyjovic 1.1.2008        VII./II. Ogar z Březové stráně
    59120        25/25 Era z Rostěnic
2 Gábi z Přerovska 25.9.2008        VII. Car z Přestavlck. revíru
    59596 25 Dona Šimonův dvůr
3 Kora z Koblova 15.3.2009    X./I. Max z Hložku
    59882     37,5/25 Bety z Koblova
4 Lucka z Kobeřic 2.4.2009      II. Argo z Lesní
    59917 37,5 Liva z Dolního dvora
5 Celie de Jean Baptiste 18.4.2009      II. Adar z Žaboklik
    59959 37,5 Flóra u Klobásné
6 Hexa z Přerovska 1.6.2009      VII. Alan z Včelínského lesa
    60042 25 Dona Šimonův dvůr
7 Erna od Olší 3.1.2010      II. Car z Bučovického sadu
    60334 25 Bessi z Dělnické samoty
8 Bára z Blatin 15.2.2010    X./VII. Max z Hložku
    60437        25/37,5 Catty od Valovské homole
9 Arka z Kamenného kopce 22.6.2010      II. Geret z Miroslavského dvora
    13.7.2066 37,5 Pam z Kyjovic
10 Ajla od Žalkovických polí 14.10.2010      I./VII. Hardy z Koblova
    60938     37,5/12,5 Fany z Přerovska
11 Arra z Neřádova stavení 15.5.2010      VII. Terik z Kablaně
    8.1.2066   Chita z Kobeřic
12 Aischa z Neřádova stavení 15.5.2010      VII. Terik z Kablaně
    60638   Chita z Kobeřic
13 Cedra z Těšínovských buků 20.1.2010      I. Gaston z Těšínovských buků
    60359   Arka z Jílkova mlýna
14 Besy z Ucháče 8.9.2010    VII. Aron z Ucháče
    60924   Cita z Podřebčem
15 Ute z Kyjovic 12.2.2011    VII. Harry ze Šimárníku
    61053   Rita z Kyjovic
16 Monča z Koblova 8.2.2011      I. Endy z Krásné Lhoty
    61046   Bety z Koblova
17 Bessy z Lesní 27.5.2011      II. Mak z Hvízdalky
    61294   Aida z Dělnické samoty
18 Elsa z Jetenovických polí 22.1.2012      I. Gaston z Těšínovských buků
    61457   Ulma od Volyňského soutoku
19 Dora z Lubiechowa 19.3.2012      V. Cid Hájský revír
    61556   Alfa z Lubiechowa
20 Era z Kusalova chovu 24.5.2012        I. Vik z Mutických vršků
    61684   Axa z Kusalova chovu
21 Alba z Prajzké 24.6.2012        II. Zero z Otmického polesí
    4.1.2069   Lucka z Kobeřic
22 Arga od Karlova smrku 16.12.2012        II. Gaston z Podhoránku
    61822   Erna od Olší
23 Cilka Jarpol 1.3.2014      VII. Urik z Mutických vršků
    62366   Cilka z Podřebčem
24 Erka z Přestavlckého revíru 19.3.2013      VII. Ron z Březové stráně
    61963   Jola z Kobeřic
25 Cigi ze Štramberčíku 30.3.2014        X. Ire z Křepických vrchů
    62419   Ari ze Štramberčíku