UPOZORNĚNÍ majitelů chovných jedinců

Na doporučení chovatelské rady bylo dne 28.5.2017 odsouhlaseno snížení počtu krytí chovných psů na 3 krytí ročně. /využití více chovných psů v chovu/

Samostatná klubová výstava Konopiště

POZVÁNKA/INVITATION

Dne 8.června 2013 Klub chovatelů českých fousků o.s. ve spolupráci s OMS Benešov a Kulturním a informačním centrem města Benešov pořádá

SAMOSTATNOU KLUBOVOU VÝSTAVU

KLUBU CHOVATELŮ ČESKÝCH FOUSKŮ

se zadáváním titulu KLUBOVÝ VÍTĚZ 2013

Místem konání je přírodní amfiteátr zámeckého parku Konopiště u Benešova

Všichni jste srdečně zváni

Dear Friends,you are cordially invited on a separate club show KCHČF . Title Club Winner 2013, awarded best CPO regardless of the owner's membership in KCHČF .

konopiste2013

Na této výstavě bude prováděn výběr do chovu.

I.uzávěrka - 26. dubna 2013            II. uzávěrka - 17. května 2013 

 

 Propozice/Proposition >> pdf-icon     Přihláška/Application >>  pdf-icon    >>  doc-icon

            

           Please transfer to other breeders Czech fousků in your country , we are here in the country of origin Czech fouska welcome . The fees for foreign participants are the same as for the citizens of the Czech lands and can be paid on the spot .

 

UPOZORNĚNÍ: K výběru do chovu přihlašujte své psy a feny na >> samostatné přihlášce << a tu zasílejte na hlavního poradce chovu. Tuto přihlášku vytiskněte na formát A5.

Přihlášku je možné poslat Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (ve formátu PDF) nebo poštou.